Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek Inga z córką Marysią w 14. sezonie Przyjaciółek Inga i Maks w 14. sezonie Przyjaciółek Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu
Przyjaciółki 7. sezon
Mat. prasowe

Wszyscy miłośnicy serialu "Przyjaciółki" z pewnością odliczają dni do 14. sezonu, którego emisja dopiero we wrześniu. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że gwiazdy hitu Polsatu wciąż pracują nad nowymi odcinkami i chwalą się zdjęciami z planu na swoim profilach na Instagramie. Dzięki temu już wiemy, jak mogą potoczyć się niektóre wątki! Teraz odkryliśmy, czy Inga dalej będzie z Maksem, czy może jednak będzie miała dość niezobowiązującej relacji i go porzuci. Wiemy też, co wydarzy się u Zuzy! Zobaczcie zdjęcia poniżej.

1/4
Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Co wydarzy się w 14. sezonie "Przyjaciółek"?

W 13. sezonie mało wątków dotyczyło powrotu Zuzy do pracy. Scenarzyści skupili się na jej relacjach z mężczyznami. Wszystko wskazuje jednak na to, że w 14. sezonie znów zobaczymy Zuzę w roli pewnej siebie prezes banku. Jeśli tęskniliście za Dagmarem, to mamy dobrą wiadomość - pojawi się w nowej serii, o czym świadczą najnowsze zdjęcia!

2/4
Inga z córką Marysią w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Oczywiście w nowym sezonie nie zabraknie wątków z udziałem Ingi! Pojawią się też jej córeczki - Marysia i Hania. Widać, że Marysia jest już dużą dziewczynką. Czyżby więc wątki w 14. serii znów dotyczyły dalekiej przyszłości? Ostatni 13. sezon miał miejsce pół roku po wydarzeniach z 12. Ciekawe, czy podobnie będzie w tym przypadku?

3/4
Inga i Maks w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Wszystkich z pewnością najbardziej interesuje fakt, czy Inga dalej będzie z Maksem. Nasza odpowiedź brzmi: tak! Mateusz Janicki, który wciela się w rolę Maksa, pojawia się na planie 14. sezonu w towarzystwie Ingi. Sądzimy również, że relacja pary jednak się rozwinie i Ingę oraz Maksa połączy coś więcej niż tylko seks!

4/4
Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu
Instagram

Nie jest już także tajemnicą, że w 14. sezonie pojawi się również Paweł, który miał wypadek samolotowy w finale 13. serii. Nie wiemy jednak do końca, czy mąż Anki przeżyje, czy pojawi się jedynie we wspomnieniach bohaterek!

Czekacie na 14. sezon "Przyjaciółek"?

Więcej na temat Przyjaciółki