Inga i Maks w 14. sezonie Przyjaciółek Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku partnerzy Ingi z 14. sezonu Przyjaciółek Inga z "Przyjaciółek" w czarnej bluzce rozmawia przez telefon
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Zostało już tylko kilka dni do premiery 1. odcinka 14. sezonu "Przyjaciółek". We wrześniu znów będziemy mogli śledzić wydarzenia z życia bohaterek: Zuzy, Ingi, Anki, Patrycji i Dorotki. Nie jest już żadną tajemnicą, że w tym sezonie znów będzie się działo! Aktorki, które grają w produkcji regularnie od kilku miesięcy publikują zdjęcia z planu, które nieco zdradzają nam fabułę. Z nowych fotografii wynikało m.in., że Inga i Maks będą wciąż razem, choć mężczyzna ma zupełnie inne plany na życie niż związek z Ingą! Zobaczcie poniżej, co się wydarzy w 14. sezonie "Przyjaciółek".

1/4
Inga i Maks w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Inga i Maks poznali się w 13. sezonie "Przyjaciółek", gdy serialowa bohaterka pokonała kryzys z 12. sezonu i stała się prawdziwą bizneswomen. Inga schudła, zmieniła fryzurę oraz styl i wraz z Dorotką założyła salon manicure. Niestety, przestało jej się układać w miłości, dlatego partnerów zaczęła szukać w serwisach randkowych. Tak poznała Maksa.

2/4
Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Inga i Maks poznali się w 13. sezonie "Przyjaciółek", gdy serialowa bohaterka pokonała kryzys z 12. sezonu i stała się prawdziwą bizneswoman. Inga schudła, zmieniła fryzurę oraz styl i wraz z Dorotką założyła salon manicure. Niestety, przestało jej się układać w miłości, dlatego partnerów zaczęła szukać w serwisach randkowych. Tak poznała Maksa.

 

3/4
partnerzy Ingi z 14. sezonu Przyjaciółek
Instagram

W 13. sezonie Indze nie udało się związać z Maksem, a jak będzie w nowej serii? Okazuje się, że para rozstanie się, a Inga zacznie zbliżać się znów do byłego męża, Andrzeja! Inga będzie przekonana, że już nic do Maksa nie czuje, a wtedy dowie się od Hani, że... on się żeni z inną!

4/4
Inga z "Przyjaciółek" w czarnej bluzce rozmawia przez telefon
Mat. prasowe

Jak myślicie, jak zareaguje Inga? Czy zacznie walczyć o Maksa czy może jednak na stałe zwiąże się ponownie z Andrzejem? Do kogo waszym zdaniem bardziej pasuje i z kim tworzyłaby lepszy związek? 

Więcej na temat Przyjaciółki