Gra o tron kostiumy z 8. sezonu
East News

Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów "Gry o tron". Jeden z najpopularniejszych seriali na świecie doczeka się swoich spin-offów! Tajemnicę wyjawił sam George R.R. Martin, jednak o serialach woli mówić, że będą "następcami"! Jak informuje pisarz, trzy z pięciu projektów są szeroko omawiane, a prace nad jednym z nich być może rozpoczną się jeszcze w tym roku!

1/3
Gra o Tron finał
Instagram

Jak czytamy na blogu Georga R.R. Martina prace nad "Długą nocą" rozpoczną się już w tym roku. Scenariusze do pozostałych dwóch projektów wciąż są omawiane. O czym dokładnie będą "spin-offy"? 

Nie mogę powiedzieć. Ale niektórzy z was powinni powrócić do książki "Ogień i krew" i zastanowić się nad możliwymi teoriami - czytamy na blogu.

2/3
Gra o Tron finał
Instagram

Jak dobrze pamiętamy, jeden ze spin-offów już wcześniej trafił do kosza. Projekt Bryana Cogmana nie został zaakceptowany przez HBO, a co za tym idzie prace Maxa Borensteina, Briana Helgelanda i Carly'ego Wray'a wciąż są rozważane. 

3/3
Gra o Tron finał
Instagram

Ostatni szósty odcinek "Gry o tron" zostanie wyemitowany w nocy z 20 na 21 maja, czyli zostały jeszcze tylko dwa odcinki serialu. Myślicie, że spin-off też będzie cieszył się taką popularnością? 

 

Więcej na temat Gra o tron