Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek" Patrycja, Klara w "Przyjaciółkach" Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek
Przyjaciółki 2. sezon
Mat. prasowe

14. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu zobaczymy nowe odcinki kultowego serialu i przekonamy się, co nowego u naszych ulubionych bohaterek: Patrycji, Ingi, Zuzy, Anki i Dorotki. Możemy mieć pewność, że będzie się działo, tak jak w poprzednich sezonach serialu. Tym razem przekonamy się, czy Inga wreszcie ułoży sobie życie u boku Maksa, jak potoczy się związek Zuzy i Jaśka, czy Paweł przeżyje katastrofę samolotową, a także jak ułoży się relacja Patrycji i Wiktora. Obecnie gwiazdy pracują nad nowymi odcinkami "Przyjaciółek" i chętnie ujawniają szczegóły z planu. Ostatnio na jaw wyszło, że jedna z bohaterek znów będzie przeżywać prawdziwy dramat! Jej dziecko znajdzie się w szpitalu! Zobaczcie poniżej, co się wydarzy w serialu.

1/4
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Serialowe aktorki chętnie pokazują zdjęcia z planu, na którym powstają nowe odcinki "Przyjaciółek". Dzięki temu wiemy, czy Paweł pojawi się w 14. sezonie, a także kto weźmie ślub! Ostatnio Joanna Liszowska, wcielająca się w rolę Patrycji, pokazała również nagranie ze... szpitala! Życie jej dziecka będzie zagrożone?

 

2/4

Nagranie, które opublikowała Joanna Liszowska jest urocze - dziecko leży w łóżeczku i próbuje zasnąć, a nad nim stoi ekipa i czeka na ten moment! Od tego, czy maleństwo uśnie, zależy dalsza praca całego zespołu. Fanki zwróciły jednak uwagę na fakt, że takie nagranie oznacza tylko jedno - jedno z dzieci Patrycji, a dokładnie Klara, córka Wiki i Wiktora, trafi do szpitala!

ale dlaczego Klara jest w szpitalu😨😨😦

myślałam że jakiś rotawirus dopadł Klare uff

3/4
Patrycja, Klara w "Przyjaciółkach"
Instagram

Niektóre internautki zwróciły jednak uwagę, że w 13. sezonie Klara została porwana przez Wikę i faktycznie trafiła do dziecięcego szpitala, skąd miała zostać odebrana przez Wiktora. Być może więc w 14. sezonie zobaczymy kontynuację tego wątku? 

Wika ją porwała i wypadek był, ale Wiktor znalazl Klare

może będzie kontynuacja tego porwania hmm, albo że coś się podziało i leżała tyle czasu - piszą fanki.

4/4
Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

A wy jak sądzicie, co znów wydarzy się w życiu Patrycji? Czy Klarze znów grozi niebezpieczeństwo? Przypomnijmy, że niedawno Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z wypadku Patrycji. Być może obie sceny są ze sobą powiązane? Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Patrycja kocha Klarę jak własną córkę i z pewnością pobyt dziewczynki w szpitalu będzie dla niej prawdziwym dramatem. 

Więcej na temat Przyjaciółki