Patrycja w Przyjaciółkach robi tort Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek Patrycja i Wiktor z "Przyjaciółek" z dublerką Patrycji
aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

14. sezon "Przyjaciółek" coraz bliżej! Już we wrześniu zobaczymy nowe odcinki i wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie w nich emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z ostatnich zdjęć, które opublikowały gwiazdy, pracujące na planie nowych odcinków, wynika, że serialowe bohaterki czekają prawdziwe dramaty! Anka dowie się, czy Paweł przeżył katastrofę lotniczą. Inga będzie starała sobie ułożyć życie uczuciowe. Czy uda jej się związać na stałe z Maksem? Zuza będzie musiała zwalczyć o relację z Jaśkiem, która była mocno nadwyrężona po zdradach i chorobie. 

Najgorsze chwile z pewnością będzie przeżywać Patrycja, grana przez Joannę Liszowską. Już w 13. sezonie serialowa bohaterka mierzyła się z wyjątkowo trudnymi momentami. Początkowo wydawało się, że znów jest szczęśliwa u boku Wiktora, wychowując razem z nim jego córkę Klarę i swojego synka Mikołaja.  Sielanka szybko zamieniła się w piekło, gdy w życiu pary znów pojawiła się Wiki, żądająca kontaktu ze swoją  córką. Gdy już wydawało się, że gorzej być nie może, Wiki porwała Klarę i wywiozła ją do Niemiec. W międzyczasie Wiktor chciał rozstać się z Patrycją. Kochan była załamana, ale wciąż walczyła o uczucie Wiktora i możliwość wychowywania Klary. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej! Zobaczcie poniżej, co wydarzy się w jej życiu. 

1/4
Patrycja w Przyjaciółkach robi tort
Mat. prasowe

W "Przyjaciółkach" Patrycja nie ma łatwego życia. Nieustannie musi mierzyć się z wieloma przeciwnościami - z burzliwymi relacjami z mężczyznami, z chorobą, zagrożoną ciążą, a także z utratą kolejnej. Gdy wydawało się, że jej życie wreszcie się ułożyło, pojawiła się dawna przyjaciółka Wiki, która dała jej popalić. Wiele wskazuje również na to, że w 14. sezonie Patrycja nie zazna spokoju.

 

2/4

Ostatnio Joanna Liszowska pokazała na swoim profilu na Instagramie nagranie ze szpitala. W łożeczku leżała Klara! Niektórzy fani sądzą, że w 14. sezonie będzie pokazana kontunuacja wątku porwania dziewczynki przez jej matkę. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie może chodzić o nowe dramatyczne wydarzenia! 

3/4
Patrycja pobita w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Skąd takie przypuszczenia? Kilka tygodni temu Joanna Liszowska pokazała inne wstrząsające zdjęcia z planu "Przyjaciółek", na których jej bohaterka Patrycja wyglądała jak po wypadku! Fani podejrzewali wtedy, że Kochan znów stała się ofiarą przemocy. Warto jednak zwrócić uwagę na nową fotografię z profilu Pawła Deląga.

4/4
Patrycja i Wiktor z "Przyjaciółek" z dublerką Patrycji
Instagram

Jedna Patrycja ? To stanowczo za mało :)koniec zdjęć sezon 14 - napisał Paweł Deląg w opisie do nowego zdjęcia.

"Druga" Patrycja to dublerka Joanny Liszowskiej, która zastąpiła ją w niektórych scenach! Oznacza to więc tylko jedno - Patrycję czekają naprawdę dramatyczne przeżycia. Jesteście ciekawi, co się jej przytrafi? Będziecie oglądać 14. sezon serialu?  

Więcej na temat Przyjaciółki