Za marzenia odcinek 3
Mat. promocyjne

Zapraszamy na trzeci odcinek "Za marzenia" i serialową podróż w czasie! Emisja w poniedziałek 18 marca w TVP2. Co wydarzy się w premierowym odcinku?

"Za marzenia" - co w 3. odcinku?

Zosia po wypadku będzie cierpieć na amnezję. A Bartek i Anka postanowią przypomnieć jej, w jaki sposób się poznali i dokonają tego za pomocą skoku na bungee! Jakie tajemnice kryje ich przeszłość?

Przyjaciele cofną się myślami aż cztery lata wstecz. Do chwili, gdy Zosia byłą kujonką i zbierała materiały do pracy magisterskiej... Za to Anka mieszkała z nią w akademiku - na waleta (w roli dyrektorki akademika Aleksandra Justa) – i dorabiała sobie malując kolegów. A jednym z jej klientów został... Bartek Sokół! Co wtedy wydarzyło się między nimi? 

Zobacz także: "Za Marzenia": Czy związek Anki i Bartka przetrwa? Zdradza Anna Karczmarczyk!

1/4
Za marzenia odcinek 3
Mat. promocyjne

Przed kolejnym egzaminem chłopak poprosił Wolańską o „efekty specjalne” - by wzbudzić litość u profesora statystyki (w tej roli Grzegorz Wons). Dziewczyna w pół godziny zmieniła przystojniaka w ofiarę pożaru... Na egzaminie chłopak opowie bajkę, jak to ratując małe kaczuszki sam zostaje poparzony. Bartek, widząc swoje „rany”, był wręcz zachwycony! I później sam postanowił Ance pomóc.

2/4
Za marzenia odcinek 3
Mat. promocyjne

Chłopak odkrył, że Wolańska pracuje na co dzień w zakładzie pogrzebowym.

- Nie miałaś oporów?

- Lubię tę pracę!

- Marnujesz się tu!

I uznał, że nie powinna marnować talentu na nieboszczyków, tylko... sięgnąć gwiazd. A konkretnie: gwiazd telewizji. Jako dostawca pizzy, Sokół trafił na plan nowego serialu „Szepty miłości”. I właśnie tam postanowił załatwić koleżance pracę w charakteryzacji. Ale na tym jego „przygoda” z Anką wcale się nie zakończyła...

 

3/4
Za marzenia odcinek 3
Mat. promocyjne

Znajomi z przypadku musili zmierzyć się też z pościgiem za nieboszczykiem. Sama Zosia z tym co to jest psychologia i czy warto donosić na kolegów, którzy mają problemy. Bartek za to uratuje Ankę o kolejnego feralnego związku, w którym była wykorzystywana. A ich przyjaźń przypieczętuje skok na bungee!

4/4
Za marzenia odcinek 3
Mat. promocyjne

Czy powrót do przeszłości sprawi, że Zosia odzyska pamięć? Tego dowiecie się tylko oglądając kolejny odcinek „Za marzenia” - 18 marca punktualnie o godz. 21:55 w TVP2!

Więcej na temat Za marzenia