Zuza na kacu w 14. sezonie "Przyjaciółek" Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek Zuza i Jasiek z "Przyjaciółek" kłócą się Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Zuza z Przyjaciółek smutna
Mat. prasowe

Rozmazany makijaż, smutne spojrzenie, fryzura w dużym nieładzie - takie zdjęcie opublikowała Anita Sokołowska, która wciela się w postać Zuzy z "Przyjaciółek". Fotografia  z planu nowego sezonu mrozi krew w żyłach, zwłaszcza gdy przypomnimy sobie, co się działo z serialową bohaterką w 12. sezonie! To właśnie wtedy Zuza walczyła z rakiem piersi, a jej życie zawisło na włosku. Wszyscy fani produkcji obawiali się, że Zuza nie przeżyje. Na szczęście wyjechała na terapię do USA i wygrała walkę o życie!

Czyżby choroba znów dała o sobie znać w 14. sezonie "Przyjaciółek"? Przeczytajcie więcej poniżej!

1/4
Zuza na kacu w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Tak wygląda Zuza w 14. sezonie "Przyjaciółek"! Czy serialowa bohaterka znów będzie zmagać się ze śmiertelną chorobą? Mamy nadzieję, że nie! Anita Sokołowska zasugerowała w opisie do zdjęcia, że jej boharerka obudzi się...  z wielkim kacem!

A co gdyby moja bohaterka z @przyjaciolkipolsat ZUZA obudziła się rano i miała kaca? Możliwe to czy nie? Jak myślicie? 😂😈 będziecie mogli sprawdzić jesienią - napisała.

 

2/4
Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

Stan Zuzy może mieć oczywiście różne przyczyny, ale mamy nadzieję, że bohaterka nie będzie nadużywać alkoholu z powodu choroby! Fani serialu w komentarzach podejrzewają, że Zuza będzie miała kaca... moralnego!

No pewnie coś przeskrobalas 😜

Zapewne tak będzie ale pytanie czy kac alkoholowy czy moralny 😀😀😀 - piszą fani.

3/4
Zuza i Jasiek z "Przyjaciółek" kłócą się
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że serialowa Zuza w 13. sezonie zdradziła Jaśka! Fani już więc doskonale wiedzą, że ich ulubiona bohaterka z "Przyjaciółek" jest zdolna do wielu rzeczy i tak naprawdę w 14. sezonie możemy się spodziewać po niej wszystkiego! Co jednak ciekawe, w nowych odcinkach zobaczymy ślub. Być może Zuza tam właśnie zaszaleje?

4/4
Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Jak myślicie, co wydarzy się w życiu Zuzy i jak potoczy się jej relacja z Jaśkiem? Para postanowiła wszystko sobie wybaczyć, a nawet odnowiła przysięgę we własnym ogródku. Myślicie, że Zuza i Jasiek wreszcie będą mogli nacieszyć się sobą, czy znów będą musieli walczyć z kolejnymi problemami? 

Więcej na temat Przyjaciółki