Paweł Domagała w koszuli w kratkę Mężczyzna w niebieskim sweterku Kobieta w bluzce w kwiaty
1/12

Co wydarzy się w szóstym odcinku "O mnie się nie martw"? 

Joanna i Adam wracają z urlopu. Adam nie wytrzymuje i zarzuca Aśce, że nie jest z nim szczera w sprawie swoich uczuć. Aśka zaprzecza twierdząc, że nic się nie zmieniło. Jednak gdy Adam dowiaduje się o tym, że jego żona spotyka się cały czas z Pawłem Radeckim stawia ją przed zdecydowanym wyborem. Zrozpaczona Aśka postanawia porozmawiać z Pawłem, ale on również potrzebuje od niej jasnej i zdecydowanej deklaracji.

Na Żelaznej zjawia się Witek Małecki, który potrzebuje porady prawnej. Okazuje się, że matka Igi padła ofiarą sprytnych oszustów.

Iga prosi Ewę o przysługę. Zaczęła ją bowiem niepokoić obecność Sylwii przy boku Marcina. Prosi Ewę, czy ta mogłaby delikatnie poobserwować Sylwię.

Tymczasem Marcin i Sylwia zjawiają się w hotelu, gdzie pracuje Ewa,  w sprawie dotyczącej rozdzielności majątkowej jej szefowej. Kobieta jest wyjątkowo miła dla Marcina, jednak niezwykle ostra dla personelu. Sylwia zaczyna zauważać coraz więcej niepokojących sygnałów świadczących o regularnym mobbingu. Ewa potwierdza, że w hotelu mają miejsce takie praktyki.  Sylwia nie wytrzymuje konfrontacji z kobietą i zarzuca jej otwarcie łamanie prawa. Marcin opowiada się jasno po stronie Ewy i Sylwii. Nie zdaje sobie sprawy, że jego interwencja będzie miała bardzo poważne skutki. I to zarówno dla Ewy, jak i dla niego samego…

Zobacz zdjęcia z odcinka!

 

Zobacz: Gwiazdy serialu roku 2016 "O mnie się nie martw" w redakcji Party.pl! Wizyta pełna niespodzianek!

2/12
3/12
Paweł Domagała w koszuli w kratkę
4/12
Mężczyzna w niebieskim sweterku
5/12
Kobieta w bluzce w kwiaty
6/12
Kobieta w bluzce niebieskiej
7/12
Kobieta w bluzce w kwiaty
8/12
Stefan Pawłowski w zielonym garniturze
9/12
Kobieta w koczku i bluzce w kwiaty
10/12
Mężczyzna w niebieskim sweterku
11/12
Stefan Pawłowskiz czerwonym szalikiem
12/12
Blondynka z telefonem
Więcej na temat O mnie się nie martw