Beverly Hills, 90210
East News

Ten rok będzie przełomowy dla aktorów z serialu "Beverly Hills 90210"! Choć niedawno połączyło ich smutne doświadczenie, ponieważ pożegnali swojego przyjaciela Luke'a Perry'ego, najbliższe miesiące znów będą dla nich szczęśliwe. Aktorzy spotkają się na planie! Kiedy premiera nowego sezonu "Beverly Hills 90210"?

Wraca "Beverly Hills 90210"!

"Beverly Hills 90210" to kultowy serial dla młodzieży, który emitowany był na początku lat 90. Przyciągnął przed telewizory miliony widzów na całym świecie i przyniósł wielką popularność aktorom, którzy grali w serialu. Produkcja dostała też kilka nominacji do Złotych Globów i Emmy, zgarnęła wiele prestiżowych nagród. Powstało kilka spin-offów, ale żaden nie osiągnął spektakularnego sukcesu. Czy tak będzie i tym razem? Producenci liczą na milionową widownię. Co wiadomo na temat kontynuacji "Beverly Hills 90210"?

1/8
Aktorzy Beverly Hills 90210
East News

Okazuje się, że jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki „Beverly Hills 90210”! Za produkcję serialu zabrała się stacja FOX, która ogłosiła, że wyemituje sześć odcinków, nad którymi prace trwają już od kilku miesięcy. W serialu pojawią znani aktorzy: Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green, Tori Spelling i Shannen Doherty. Zabraknie Luke'a Perry'ego czyli Dylana, który zmarł w marcu 2019 roku. 

Co ciekawe, tym razem aktorzy mają zagrać przerysowane wersje samych siebie, a sam serial będzie połączeniem produkcji fabularnej oraz dokumentu. Bohaterowie serialu będą zmagać się z problemami dorosłego życia, a scenariusz będzie oparty na prawdziwych losach aktorów. Kiedy premiera serialu? „Beverly Hills 90210” ma wrócić już 7 sierpnia 2019 roku. 

2/8

Stacja Fox pochwaliła się pierwszymi próbami aktorów przed wejściem na plan. Zobaczcie, jak zmienili się poszczególni bohaterowie! W naszej galerii znajdziecie ich zdjęcia z czasów kręcenia serialu i współczesne!

3/8
Shannen Doherty, Beverly Hills 90210
East News

Brenda Walsh była ulubienicą widzów. Brenda w pierwszych sezonach serialu spotykała się z Dylanem ( w tej roli Luke Perry) i wszystko wskazywało na to, że ich miłość przetrwa wyjazd Brendy i kilka kryzysów, ale tak się nie stało i ich drogi rozeszły się. Brendę w serialu zagrała Shannen Doherty, która po zakończeniu pracy na planie produkcji kontynuowała karierę aktorską. Ostatnie lata nie były dla niej łatwe, bowiem w 2015 roku wykryto u niej nowotwór piersi. Podczas operacji okazało się, że ma przerzuty. Obecnie aktorka jest zdrowa i czuje się dobrze, dlatego zobaczymy ją w kontynuacji serialu. 

4/8
Tori Spelling, Beverly Hills 90210
East News

Tori Spelling najbardziej znana jest właśnie z roli Donny Martin, którą zagrała w serialu. Początkowo zarzucano jej, że gra w serialu tylko dzięki ojcu, który był pomysłodawcą produkcji, ale z czasem widzowie bardzo polubili aktorkę. Tori do dziś jest popularna w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka ze swoją liczną rodziną - aktorka ma bowiem piątkę dzieci. 

 

5/8
Jennie Garth, Beverly Hills 90210
East News

Kelly Taylor ( w tej roli Jennie Garth) rozbiła związek Brendy i Dylana, czym nie zaskarbiła sobie sympatii widzów. Potem była w ciąży z Brandonem, prawie wyszła za Dylana. A jak wygląda życie prywatne aktorki? Rozwiodła się z mężem, ma trzy córki. 

6/8
Jason Priestly, Beverly Hills 90210
East News

Brandon ( w tej roli Jason Priestley) był ulubieńcem widzów. W serialu kręcił z Kelly Taylor, a w życiu prywatnym spotykał się z serialową siostrą - czyli Shannen Doherty. Ostatecznie nie zostali długo razem. Jason Priestley jest bardzo aktywny w Hollywood - gra, reżyseruje i produkuje filmy. Ma żonę i dwójkę dzieci. 

7/8
Ian Ziering, Beverly Hills 90210
East News

Steve Sanders (w tej roli Ian Ziering) nie był może największym ciachem w serialu, ale na pewno jednym z najsympatyczniejszych bohaterów. Ian po serialu kontynuował karierę w Hollywood. Zagrał w kilku produkcjach czy nawet występował w rewii striptizerów Chippendales.

8/8
Brian Austin Green, Beverly Hills 90210
East News

David Silver ( w tej roli Brian Austin Green) za czasów serialu nie uchodził za największego przystojniaka, ale teraz z pewnością wygląda najlepiej z całej ekipy serialu. Po serialu próbował swoich sił jako raper, potem reżyser i producent. Zagrał w serialach "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" czy "Gotowe na wszystko". 

Więcej na temat Beverly Hills 90210