"Wielkie kłamstewka" wracają na antenę HBO
Mat. prasowe

"Wielkie kłamstewka" doczekają się 3. sezonu? Jest komentarz prezesa HBO!

"Wielkie kłamstewka" wracają na antenę HBO
Mat. prasowe

22 lipca HBO wyemituje ostatni odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Wierni fani serialu już teraz zadają sobie pytanie, czy zobaczymy jeszcze kontynuację losów Madeline (Reese Witherspoon) i jej przyjaciółek. Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam prezes HBO. Jakie jest jego stanowisko? Czy doczekamy się 3. sezonu "Wielkich kłamstewek"? Zobaczcie poniżej!

Czy będzie 3. sezon "Wielkich kłamstewek"?

W serialu "Wielkie kłamstewka" możemy podziwiać takie gwiazdy, jak choćby wspomniana Reese Witherspoon, Nicole Kidman czy też Meryl Streep, która dołączyła do obsady w 2. sezonie. Ich wierni fani są tym faktem zachwyceni! Tym bardziej, że panie dają prawdziwy popis swoich umiejętności aktorskich. Niestety, okazuje się, że tak bogata obsada może być przeszkodą do powstania 3. sezonu. Dlaczego?

Uwielbiam tę grupę ludzi, zrobiłbym z nimi wszystko. Ale rzeczywistość jest taka, że są jednymi z najbardziej wziętych aktorek pracujących w Hollywood. Mamy z niektórymi z nich umowy. Myślę, że to nie jest realne - stwierdza Casey Bloys, prezes HBO.

O czym opowiada serial "Wielkie kłamstewka"?

Głównymi bohaterkami serialu HBO są zamożne mieszkanki spokojnego nadmorskiego miasteczka Monterey. Nie wszystkie pałają do siebie sympatią. Wręcz przeciwnie, często dochodzi między nimi do spięć. Jednak pewne zdarzenie w pierwszym sezonie na zawsze je łączy...

Jesteście fanami serialu "Wielkie kłamstewka"? Chcielibyście zobaczyć 3. sezon? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Niektórzy twierdzą, że Meryl Streep skradła cały 2. sezon serialu. Zgadzacie się z tą opinią?

Meryl Streep zagrała teściową Celeste w "Wielkich kłamstewkach 2"
Mat. prasowe

Chcielibyście zobaczyć 3. sezon tej hitowej produkcji HBO?

Wielkie kłamstewka - zdjęcia z planu serialu
HBO

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09