"Barwy szczęścia" 1840-1844 "Barwy szczęścia" 1840-1844 "Barwy szczęścia" 1840-1844, Marietta Żukowska "Barwy szczęścia" 1840-1844, Katarzyna Sawczuk "Barwy szczęścia" 1840-1844
"Barwy szczęścia" 1840-1844
Co jeszcze?
1/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Magda (Honorata Witańska) wyzna Natalii (Maria Dejmek), że Wilk (Adam Szczyszczaj) przypomina jej Tomka… I spróbuje namówić siostrę, by jak najszybciej od „ukochanego” uciekła.

- Co ty wygadujesz? Tomek, okazał się psychopatą!
- Nie okazał się, tylko nim był cały czas i wysyłał sygnały dużo wcześniej... A ja je lekceważyłam, tak jak ty teraz!(…) Wiem, jak działa taki człowiek i jak trudno się od niego wyzwolić, ale nie jesteś na niego skazana. Masz mnie, mamę, Klemensa... Mama chce z tobą zamieszkać. Zgódź się, przenieś się do niej! Najlepiej od razu!

Co dalej? Sprawdź w galerii!

2/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844

Później Zwoleńska zrobi za to wszystko, by pomóc Luizie (Julia Zielińska) i Mirkowi (Oliwier Kozłowski). Chłopiec zostanie pobity przez ojca i trafi w końcu do szpitala, za to jego siostra do domu dziecka. Magda i Sebastian (Kacper Krupski) na nowo zaczną walczyć o to, by zostać dla nich rodziną zastępczą. Choć Eliza (Danuta Kowalska) – matka Kowalskiego – będzie temu przeciwna.

- Ty już masz dziecko! Angelę! I ją zaniedbujesz!(…) A jeśli uzna, że już nie jest dla ciebie ważna? I znowu zacznie się ciąć? Zapomniałeś, jakie miała problemy? Przemyśl to wszystko, proszę...

3/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844, Marietta Żukowska

 Z kolei Bożena (Marieta Żukowska) spotka przypadkiem Julitę (Katarzyna Sawczuk)… Dziewczyna od razu ją zaatakuje – i oskarży o to, że doprowadziła do śmierci jej synka.

- Ty tam byłaś! Na stadionie… Zniszczyłaś mi życie!
- Przecież ja cię ratowałam…

4/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844, Katarzyna Sawczuk

- Tak? To przez ciebie wybuchła panika! Wystraszyłaś ludzi! Straciłam przez ciebie dziecko!
Wiśniewska wyzna później Brunowi (Lesław Żurek), że... naprawdę czuje się winna.
- Ja się chyba nie nadaję do tej pracy… Zamachowiec nie żyje, kobieta straciła dziecko… Co będzie dalej?

5/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844

Kłótnia wybuchnie też u Pyrków – gdy Agata (Natalia Zambrzycka) zdradzi Hubertowi (Marek Molak), że pieniądze za dom chce zainwestować w film o Marcie Walawskiej.


- Mam sprzedać dom po naszych dziadkach i rodzicach, żeby Paweł miał pieniądze na film? Czyś ty oszalała?!
Brat dziewczyny będzie w szoku - i później, w rozmowie z Klarą, wcale się nie uspokoi.
- Na film, kumasz? Nie żeby kupić mieszkanie, nie żeby założyć rodzinę, ale żeby Pawełek mógł być artystą!(…) Tak bardzo chce zrobić dobrze Pawłowi, że gotowa jest nas wszystkich sprzedać!

6/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844

Tymczasem Jowita (Magdalena Żak) umówi się z Milewiczem (Józef Grzymała) na „korepetycje”... Pewna siebie, dziewczyna zapowie Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) oraz Kajtkowi (Jakub Dmochowski):

– Dostanie za swoje… Będzie mi jadł z ręki!
Nauczyciel jednak przejrzy jej grę i w końcu rzuci, z napięciem w głosie:
- A teraz poważnie… Po co ty się naprawdę ze mną spotkałaś?

A w finale: dwie dobre wiadomości! Orły z Sosnowej – po tym, jak drużynę seniorów rozsławił reportaż Łukasza (Michał Rolnicki) – zagrają swój pierwszy poważny mecz. Ich przeciwnikami zostaną Wściekłe Byki... a sędziować będzie Jaworski (Jacek Kałucki).

Carina (Divine Kitenge-Martyńska) dostanie za to życiową szansę… Ernest (Krystian Kukułka) namówi dziewczynę, by wystąpiła w teledysku:


- To będzie hit, zobaczysz! Ten numer będzie na wszystkich listach przebojów. Liczę na setki tysięcy odsłon w necie... Będziesz gwiazdą!(…) To jest jak szyte na miarę dla ciebie... Masz talent, pięknie tańczysz i do tego pięknie wyglądasz. Będziesz błyszczeć w teledysku do tego singla!


Radek (Filip Kosior) da nawet kelnerce wolne – specjalnie, by mogła pojechać na nagranie. Na pożegnanie rzuci jednak cicho do przyjaciółki:


- Tylko błagam, uważaj na Ernesta... To naprawdę niezły świr. I lowelas!

Czy Carina naprawdę zrobi dzięki Ernestowi karierę… i oprze się jego urokowi? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

7/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844
8/8
"Barwy szczęścia" 1840-1844
Więcej na temat Barwy szczęścia