Wnuczka z dziadkiem
© aletia2011/Fotolia.com
Styl życia

Życzenia na Dzień Dziadka 2020 - proste, wesołe i wyjątkowe życzenia dla dziadka

Życzenia na Dzień Dziadka 2020 - proste, wesołe i wyjątkowe życzenia dla dziadka. Ciekawe wierszyki dla dziadka, miłe wiadomości na Dzień Dziadka.

22 stycznia do dzień, w którym szczególnie powinniśmy pamiętać o naszych kochanych Dziadkach. Tego właśnie dnia obchodzimy Dzień Dziadka, warto więc pamiętać o życzeniach dla staruszków. Miła wiadomość, ciepła rozmowa lub osobista wizyta z życzeniami na pewno ucieszy każdego dziadka. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia, koniecznie skorzystaj z naszych prostych, lecz wyjątkowych wierszyków na Dzień Dziadka.

Dzień Dziadka 2020 - krótkie i proste życzenia dla dziadka

Małe gesty mają wielkie znaczenie. Jeżeli nie ma możliwości, aby złożyć życzenia osobiście można postawić na miłą wiadomość SMS dla dziadka. Po takich prostych, lecz wyjątkowych życzeniach gwarantujemy szeroki uśmiech na twarzy bliskiej osoby. 

Dziadku uśmiechnij się,
w końcu dzisiaj jest Twój dzień,
dlatego przesyłam całusa mocnego,
życząc Ci wszystkiego najlepszego.


Drogi dziadku, w dniu Twojego święta,
składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.
Aby życie Twoje było kwiatami usłane,
tak piękne i wspaniałe jak letni poranek.


Drogi dziadziu powiem krótko,
tak jak mnie mama nauczyła.
Chcę byś sto lat żył dziadziunio i
bym z dziadziem zawsze była.


Życzenia na Dzień Dziadka - oryginalne i wyjątkowe wierszyki

Zabawny i ciepły wierszyk na Dzień Dziadka, to idealna forma życzeń do laurki, listu lub recytacji. Każdy dziadek się ucieszy z takiego oryginalnego prezentu z samego serca. Tego typu życzenia sprawdzą się również na wydarzeniach w szkołach i przedszkolach, organizowanych dla naszych dziadków. Będzie okazja, aby pokazać, że udało Ci się przygotować coś wyjątkowego specjalnie dla niego.

Dziś Dzień Dziadka,
okazja ta jest niezwykle rzadka!
Moje najszczersze całusy i życzenia,
pędzę Ci złożyć w oku mgnienia!
Żebyś zawsze był szczęśliwy,
zdrowy, pogodny i żartobliwy.
Dobre życzenia i gorące pozdrowienia,
składa wnuczka/wnuczek nie do zastąpienia.


Kochany mój Dziadziuniu,
przyjmij te życzenia
i wiedz że me serce
nigdy się nie zmienia.
A więc w Twoje Święto,
w ten dzień pełen radości
życzę Ci zdrowia, szczęścia,
pogodnej i spokojnej starości.


Dziadku kochany, dobrotliwy,
bądź zawsze wesoły i szczęśliwy,
niech Ci wszystko dobrze służy,
żyj na spokojnie i bez burzy.

 

sławni dziadkowie
East News/ONS.pl
Newsy
Choć ciężko w to uwierzyć, to... ci przystojniacy obchodzą dziś Dzień Dziadka! Zobaczcie, kto dziś świętuje :)
Choć ciężko w to uwierzyć, to... ci przystojniacy obchodzą dziś Dzień Dziadka! Zobaczcie, kto dziś świętuje :)
wnuczka wręczająca prezent babci
© auremar/Adobe Stock
Styl życia
Życzenia na Dzień Babci 2020 - oryginalne, krótkie i wyjątkowe życzenia dla Babci
Oryginalne życzenia na Dzień Babci - zabawne i ciekawe wierszyki dla babci, proste i wyjątkowe wiadomości z życzeniami dla babci

21 stycznia w Polsce obchodzimy niezwykle ważne i piękne święto - Dzień Babci . Jeśli nie wiesz czego życzyć swojej babci, koniecznie zajrzyj do naszych propozycji na wyjątkowe wierszyki. Bliska osoba na pewno ucieszy się z wiadomości lub laurki z życzeniami od wnuczka czy wnuczki. Poniżej znajdziecie oryginalne życzenia na Dzień Babci -  zabawne i ciekawe wierszyki dla babci, proste i wyjątkowe wiadomości z życzeniami dla babci. Życzenia dla babci - oryginalne wierszyki na Dzień Babci Wierszyki na Dzień Babci to oryginalne i zabawna forma życzeń, która na pewno spodoba się bliskiej osobie. Tego typu życzenia można wyrecytować, powiedzieć przez telefon albo wpisać do kartki czy laurki dla babci. Babciu moja kochana , nigdy nie bądź zatroskana, i nieważne co za pora, nigdy babciu nie bądź chora! Życzę Ci samej radości i pomyślności, oto wyraz mej szczerej miłości. O babci w dniu tego święta , każdy wnuczek pamięta. Biegnie już z życzeniami, buziakiem i kwiatami. Życzę Ci babciu zdrowia i radości, uśmiechu i pomyślności. Byś żyła ponad sto lat, a nawet tyle, co istnieje świat! Babci życzę Ci szczerze , wielu lat w zdrowiu i wierze. Miłości od wnuczków, jak najmniej smutków, uśmiechu, spokoju i radości oraz wszelkiej pomyślności! Życzenia dla babci - wyjątkowe wiadomości SMS na Dzień Babci Jeżeli nie możesz babci przekazać życzeń osobiście, bardzo miło będzie jeśli wyślesz jej SMS i pokażesz, że pamiętasz o tym wyjątkowym dniu. Te propozycje świetnie sprawdzą się na życzenia dla babci, są jednocześnie proste i wyjątkowe. Moja kochana babciu, Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś, wspierasz i pomagasz mi w każdej sytuacji. Dziękuję za Twoją miłość, wyrozumiałość i troskę. Kochający wnuczek/wnuczka! Babciu najdroższa i...

życzenia świąteczne
©GuerraGPhoto/Fotolia
Styl życia
Życzenia na Święta Bożego Narodzenia – na wesoło i tradycyjnie
Życzenia świąteczne występują w różnych formach, w tej poważnej, zazwyczaj z akcentami religijnymi, bądź w formie żartobliwiej. Tradycyjne, wzniosłe życzenia świąteczne z składa się przeważnie osobom starszym, babciom, dziadkom, czy krewnym.

Życzenia świąteczne występują w różnych formach, w tej poważnej, zazwyczaj z akcentami religijnymi, bądź w formie żartobliwiej. Tradycyjne, wzniosłe życzenia świąteczne z składa się przeważnie osobom starszym, babciom, dziadkom, czy krewnym.   Zazwyczaj podczas świąt życzymy zdrowia, miłości, sukcesów w pracy, wyrozumiałości, cierpliwości i spełnienia najskrytszych marzeń. Inaczej jest w przypadku rodzeństwa, przyjaciół, czy znajomych, gdzie można sobie pozwolić na bardziej luźną i wesołą formę życzeń . Życzenia świąteczne z motywem religijnym 1) W czas Bożego Narodzenia, życzę Wam Bożego błogosławieństwa. Niech Boża Dziecina przyniesie Wam łaskę, napełni Wasze serca spokojem i radością, aby te rodzinne święta były dla Was czasem przeżywanym w gronie najbliższych. Życzenia świąteczne z motywem humorystycznym 1) Gdy stół rozstawiony w salonie, a choinka czeka na balkonie, znak to, że wieczerza się zbliża a gwiazdka, chcąc się ujawnić, lot swój zniża. Spędź radośnie ten czas z rodziną, pogódź się nawet z teściową-gadziną, nie licz kalorii, lecz tylko uśmiechy i prezenty, które dostały twoje pociechy. 2) Przy rodzinnym stole, wśród śmiechu i kolędowania, gdy w telewizorze króluje Pasterka, a nie Superniania, przełam się opłatkiem ze swymi bliskimi i ciesz się ich obecnością - nimi samymi. 3) Życzeń tych nie pisałam w Wordzie, lecz na kolanie, siedząc w Fordzie. Z tej racji szczersze są niż z monitora, zwłaszcza że przyłapała mnie drogowa kontrola. Życzę Ci więc mocy prezentów , zdrowia, radości, o rękę konkurentów. Sobie zaś życzę małego mandatu, inaczej mąż mi da do wiwatu! 4) Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazda i podjedzie wujka Mazda, znak że na wieczerzę czas....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner