Właśnie tego lasera Doktor Wilczyński używa do stworzenia innowacyjnej, dedykowanej skórze powiek metody. Skóra powiek jest niezwykle delikatna. Bardzo wrażliwa na obrzęk i zasinienia. Zabieg 4D endolifting powiek wykonywany laserem FOTONA to metoda, w której udało się opracować taki przebieg zabiegu i parametry pracy lasera, dzięki którym cała procedura, w odróżnieniu od innych oferowanych do tej pory na rynku, odbywa się prawie całkowicie bez dolegliwości bólowych i co najważniejsze bez koniecznej rekonwalescencji. To prawdziwy przełom.

Reklama

Nowatorski Zabieg 4D endolifting powiek wykonywany laserem FOTONA to połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej. Są to kolejne użycia lasera Er:Yag – Endolifting następnie lasera Nd:Yag – FraC3, Piano, oraz ponownie lasera Er:Yag – Superfacial. Uzupełniające się długości fal Er:Yag oraz Nd:Yag umożliwiają działanie lasera w głębokich, pośrednich oraz powierzchownych strukturach skóry.

Reklama

Zabieg 4D Endolifting powiek wykonywany laserem FOTONA przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu pacjent jest przytomny, a sam zabieg trwa 15 – 30 min i jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu skóra wokół oczu może być zaczerwieniona, może wystąpić także łzawienie. Dzięki unikatowej technologii wykonania zabiegu, może być wykonywany także latem, po zabiegu zaleca się jedynie noszenie okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, ale jeśli dbamy o nasze oczy i skórę wokół nich, okulary z filtrem powinniśmy mieć zawsze przy sobie.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama