Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych


Opalone ciało kobiety
Pixabay/LisaRigoniPhotography/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

Fryzury intymne: modne wzory

Opalone ciało kobiety
Pixabay/LisaRigoniPhotography/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

Fryzury intymne mogą przybierać różne formy i wzory. Nie są już wstydliwe, wręcz przeciwnie. Coraz więcej pań decyduje się na fryzurę intymną i o nią dba.

 

Najpopularniejsze wzory fryzur intymnych

 

1. Depilacja brazylijska (irokez) – depilacja polega na usunięciu włosków z miejsc intymnych znajdujących się z przodu, pozostawiając tylko wąski pasek biegnący wzdłuż łona. Depilacja daje estetyczny wygląd miejscom intymnym i sprawia, że panie dobrze wyglądają w każdej bieliźnie i czują się komfortowo.

2. Depilacja hollywoodzka – to całkowite pozbycie się owłosienia z miejsc intymnych. Panie czują się wtedy dobrze, szczególnie latem.

3. Wzór europejski – to pozostawienie na środku łona małej kępki włosów. Reszta włosów jest całkowicie usuwana.

4. Gąszcz brazylijski (Usta Hollywood) – jest zupełną nowością. Polega na usunięciu włosów z dolnej części miejsc intymnych, a pozostawieniu górnej partii włosów łonowych. Kobietom z taką fryzurą o wiele łatwiej utrzymać higienę, a podczas współżycia nie czują się zupełnie nago.

5. Trójkąt – dokładne i staranne przycięcie włosków tworzy trójkąt, którego szeroka podstawa znajduje się na górnej części miejsc intymnych, a wierzchołek na dole.

6. Pasek poziomy – polega na pozostawieniu na miejscu łonowym poziomego paska. Na tę fryzurę decydują się panie, które lubią eksperymentować w łóżku.

 

Jest kilka modnych fryzur miejsc intymnych. Przy wyborze którejś z nich trzeba kierować się tym, aby czuć się wygodnie i komfortowo w każdej codziennej sytuacji. 

Więcej na temat erotyka libido
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06