Co kupić na Dzień Matki?
East News

Wybieracie się na ślub, ale nie macie pomysłu na prezent dla młodej pary? Nie musicie się już martwić! Znaleźliśmy dla was idealny prezent dla zakochanych! Słyszeliście już o "Gierkach Małżeńskich"? Jeśli nie, to pora nadrobić zaległości. A może sami wypróbujecie bestsellerową grę planszową z rysunkami Andrzeja Mleczki?

"Gierki Małżeńskie"- gra planszowa dla zakochanych

Nieważne, jak długi jest staż twojego związku, czy dopiero się poznajecie, czy to kolejna wasza wiosna, a może jesteście już wieloletnim małżeństwem. „Gierki Małżeńskie” to imprezowa gra planszowa skierowana do wszystkich par, które chcą sprawdzić wiedzę na temat swojego partnera w dość nietypowy (przewrotny) sposób.

Zakręć butelką i rozbierz partnera ze wszystkich sekretów! Za sprawą rozmaitych konkurencji dowiecie się jak dobrze się znacie lub ile jeszcze o sobie nie wiecie. Sprawdzicie wasze zdolności artystyczne i słowotwórcze, a zabawa w skojarzenia pokaże, co tak naprawdę siedzi w waszych głowach. Oczywiście wszystko to ze wyczuciem smaku, przymrużeniem oka i dużą dawką humoru.  

A teraz najważniejsze pytanie - romantyczna rozgrywka sam na sam z partnerem, czy spotkanie w gronie znajomych par? Za sprawą dwustronnej planszy możecie sprawdzić, jak wasi znajomi radzą sobie w walce o kupidyny.  Wspólnie stawcie czoła pytaniom z jakimi przyjdzie Wam się zmierzyć i udowodnijcie wszystkim, że jesteście dobrze dobrani. Emocjonująca i wciągająca rozgrywka pozwala na przyjemną rywalizację zapewniając pełną śmiechu zabawę oraz możliwość lepszego poznania swojej drugiej połówki. Zakochać się na wiosnę to doskonały plan! A najlepiej na nowo i bardziej w osobie, którą kochacie od lat!

„Gierki Małżeńskie” to idealny pomysł na prezent. Ślub, rocznica, walentynki czy urodziny – okazji jest mnóstwo by podarować wyjątkowy upominek i miło zaskoczyć pomysłowością!

Skusicie się?

Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Andrzej Mleczko