Wysoka temperatura może zmienić skład protein we włosach, a im więcej ciepła, tym bardziej blaknie kolor włosów farbowanych. Dzięki elastycznym płytkom, które opływają pasmo możliwe jest obniżenie temperatury podczas stylizacji, co pomaga ograniczyć blaknięcie koloru. Dyson Corrale reguluje temperaturę 100 razy na sekundę, a płytki zostały zaprojektowane tak, aby nigdy nie przekroczyć ustawionej temperatury i zapewnić kontrolę na całej długości włosów.

Reklama

Ochrona koloru. Redukcja zniszczeń o połowę

Prostownica Dyson Corrale wyposażona jest w rewolucyjną technologię elastycznych płytek, które dopasowują się do kształtu włosów. Równomiernie nagrzewa i stylizuje pasma przy każdym przeciągnięciu utrzymując je w jednolitym kształcie. Zmniejsza również wykorzystanie ciepła, dzięki czemu włosy można stylizować w niższych temperaturach. Trzy ustawienia temperatury - 165°C, 185°C i 210°C - pozwalają użytkownikowi dostosować ustawienia do rodzaju włosa i pożądanego stylu.

Bezprzewodowa wolność i elastyczne płytki

Bezprzewodowa swoboda pozwala również na osiągnięcie doskonałego stylu podczas podróży, od drobnych poprawek po pełną stylizację. Prostownica Dyson Corrale została wyposażona w funkcję trybu samolotowego, dzięki czemu może zostać zapakowana do bagażu podręcznego na czas podróży.

Prostownica Dyson Corrale ładuje się do pełna w ciągu 70 minut i zapewnia 30 minut stylizacji bez użycia kabla, gdziekolwiek jesteś. Umieszczenie prostownicy w ergonomicznej stacji dokującej w regularnych odstępach czasu podczas stylizacji lub podłączenie magnetycznego przewodu ładującego zapewnia tryb ładowania hybrydowego, który umożliwia dłuższe sesje stylizacyjne.

Prostownica Dyson Corrale umożliwia tworzenie różnych fryzur na różne okazje, od prostych włosów po kręcone fale. Jej zakrzywiona zewnętrzna część została zaprojektowana tak, aby wspierać strukturę loków, tworząc loki lub gładko przechodząc przez włosy, tak by uniknąć wgnieceń, czy nierówności. Końcówka została zaprojektowana tak, aby pozostawała chłodna w dotyku, umożliwiając przytrzymanie końcówek dla lepszej kontroli i łatwiejszej stylizacji.

Zobacz także
Reklama

Prostownica Dyson Corrale w eleganckim kolorze miedzianym jest dostępna w strefach Dyson oraz na stronie Dyson.pl.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama