Piesotto, psi catering
Styl życia

Psi catering czyli dieta pudełkowa dla psa. Ile to kosztuje? Czy warto się zdecydować?

Psi catering czyli dieta pudełkowa dla psa. Ile to kosztuje? Czy warto się zdecydować?

Jeśli dbasz o zdrowie swojego psa oraz własny komfort, zacznij karmić swojego pupila tak dobrze, jak sam się odżywiasz. Koniec z chrupkami i karmą w puszce, zapomnij też o długich godzinach w kuchni na przyrządzaniu posiłku. Czas na psi catering! Na który się zdecydować?

Catering Piesotto

Catering Piesotto to codzienny świeży psi catering dostarczany tuż pod twoje drzwi, a w środku prawdziwe mięso i warzywa od lokalnych dostawców, gotowane w domowy sposób w niskich temperaturach. Testy na zwierzętach wykazują, że w ciągu 14 dni ustępują wszelkie kłopoty żołądkowe, Twój czworonożny przyjaciel merda ogonem ze szczęścia, a ty zyskujesz więcej czasu dla siebie.

Piesotto to najwyższej jakości jedzenie dla psów opracowane we współpracy ze specjalistami od żywienia zwierząt , gwarancja w pełni zbilansowanego posiłku każdego dnia. To 100% gotowanego mięsa z wołowiny, indyka, lub kaczki z dodatkiem warzyw, owoców, oleju tłoczonego na zimno, siemienia lnianego i dedykowanej mieszanki witamin i minerałów. Podstawową zasadą Piesotto jest transparentność składników, dlatego nie ma tu pustych wypełniaczy jak zboża, ryż czy soja, jak również konserwantów, aromatów czy barwników. Przygotowanie jedzenia w oparciu o wysoką jakość i świeżość składników a także gotowanie posiłku w niskich temperaturach, zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych i gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego wpływając na zdrowie, kondycję, wygląd i dłuższe życie psa.

Piesotto dba o to, by każdy posiłek był indywidualnie dopasowany do wieku, wagi oraz poziomu aktywności; po wyborze odpowiednich wskaźników na stronie www.piesotto.pl kalkulator obliczy dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i dopasuje indywidualny plan odżywiania. Pozostaje wybrać jeszcze ulubiony smak i uzupełnić dane dotyczące dostawy i płatności, by rozpocząć subskrypcję, którą w każdej chwili można wstrzymać lub zakończyć. Pierwsza dostawa to zestaw startowy, który zawiera Piesotto na 14 dni. W paczce oprócz saszetek z jedzeniem jest ekologiczne opakowanie do przechowywania Piesotto w lodówce, oraz przewodnik jak przestawić psa na świeże jedzenie.

PS. Z początkiem lutego 2021 ruszyła akcja #PakaDlaAdopciaka! Wraz z rozluźnieniem obostrzeń​nałożonych w związku z pandemią koronawirusa prognozuje się coraz większą aktywność ludzi poza domem, co może przyczynić się do zmniejszenia zainteresowania adopcjami bezdomnych zwierząt. 

- ​Nowy rok to idealny czas na zmiany, ale chcemy promować świadome i odpowiedzialne decyzje podejmowane bez presji czasu” - mówi​ Karol Chmielewski​, ​współtwórca Piesotto. 

W pandemii wszyscy zyskaliśmy go więcej dla siebie i bliskich, jednak w izolacji pragnęliśmy czyjegoś towarzystwa. Szczęśliwie zyskały na tym bezdomniaki, których liczba adopcji w pandemii nagle wzrosła.

 Chcemy pomóc fundacjom i schroniskom w propagowaniu odpowiedzialnej adopcji i zwrócić uwagę na zdrowe nawyki żywieniowe już od pierwszych dni pupila w nowym domu. Każdemu, kto adoptuje psa na początku 2021, zapewnimy dobry start ze zdrowym wyżywieniem na początek nowej drogi.

Piesotto, Psi catering czyli dieta pudełkowa dla psa. Ile to kosztuje? Czy warto się zdecydować?

Psibufet.pl

Znakomita większość komercyjnych karm dla psów to tak naprawdę przetworzony produkt z odpadów, które z różnych przyczyn nie zostały wykorzystane w produkcji spożywczej przeznaczonej dla ludzi. Suche kulki czy mokra karma w puszce są pełne tajemniczych wypełniaczy i konserwantów, które zapewniają produktom długi okres przydatności do spożycia. Niestety, z powodu złej diety, codziennie wiele czworonogów cierpi i okupuje to problemami zdrowotnymi. Psibufet.pl uważa, że nasze ukochane psy zasługują na więcej. Właściwe żywienie leży u podstaw stanu zdrowia, dlatego Psibufet.pl postanowił zmienić status quoi stworzył posiłki, które zawierają odpowiednią mieszankę wszystkich składników odżywczych.

Wybredne psy zjadają wreszcie swoje posiłki, psy z regularnie zaburzonymi żołądkami wykazują solidną poprawę, a zbędne kilogramy otyłych czworonogów giną w oczach!

4dogs.waw.pl

Codziennie podejmujesz wiele decyzji w imieniu Twojego psa. 4dogs.waw.pl pomaga w najważniejszej z nich, tej, która dotyczy jego codziennej diety. Psy powinny jeść zdrowo i w pełni korzystać z uroków psiego życia. Dlatego, pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny weterynarii, 4dogs.waw.pl stworzył catering dla psów - domowe, zbilansowane, zdrowe posiłki 4dogs przygotowane z pełnowartościowych, wyłącznie naturalnych produktów, na których oparta jest kuchnia człowieka. Słoiczki z jedzeniem 4dogs są dostarczane w każde miejsce na terenie Polski. To działa jak dieta pudełkowa dla psa! Psi catering prosto pod nos!

butchers
Mat.prasowe
Newsy
O tej karmie marzy twój pies i kot! Odkryj ekologiczne i bezglutenowe produkty Butcher's
O tej karmie marzy twój pies i kot! Odkryj ekologiczne i bezglutenowe produkty Butcher's

Kto z nas nie kocha zwierzaków? Każdy właściciel czworonoga potwierdzi, że ich pupil to najlepsze, co ich w życiu spotkało! Psy i koty są z nami w gorsze dni, ale i zarażają swoją radością. Życie bez nich byłoby o wiele smutniejsze, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać! Co jest kluczowe dla ich zdrowia? Regularne wizyty u weterynarza, ruch i mądra dieta. Jedzenie jest „paliwem”, które dostarcza energii i wpływa bezpośrednio na kondycję zwierzaków. Jaką karmę najlepiej wybrać? Oczywiście z najlepszych składników i dostosowaną do potrzeb psa lub kota. W końcu każdy pupil jest inny – jeden może nie tolerować wołowiny, a inny kurczaka. Wielkość psa także ma znaczenie – małe rasy mają bardziej wrażliwe żołądki. Idealna karma zawiera również wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Dodatkowo nie powinny się w niej znaleźć sztuczne barwniki, wzmacniacze smaku czy konserwanty. Marką, która nie tylko spełnia te wszystkie wymagania, ale jest również ekologiczna i dba o środowisko, jest Butcher’s . Ostatnio mieliśmy przyjemność porozmawiać z Pat Romanek, członkinią zarządu Butcher’s, o odpowiedniej diecie zwierząt i produkcji BIO żywności. Czym wyróżnia się Butcher's Pet Care na tle innych firm? Jesteśmy rodzinną firmą o brytyjskich korzeniach sięgających lat 50. Wywodzimy się z najlepszych tradycji farmerskich. Biznes związany z żywnością dla psów i kotów został zapoczątkowany przez Grahama Bakera. Owocem tej działalności było założenie firmy Butcher’s w 1987 roku. Już od samego początku jej celem było tworzenie najwyższej jakości, naturalnych karm dla psów i kotów. Dzisiaj jesteśmy marką numer 2 na rynku brytyjskim, a nasi czworonożni klienci uwielbiają nas na całym świecie! W ofercie znajdują się karmy premium zarówno dla...

Pies siedzi obok właścicielki, na przednich łapach ma założone skarpetki
©Tatyana Gladskih/Fotolia.com
Styl życia
Ubranka dla psa. Dlaczego warto ubierać psa zimą?
Psy, szczególnie te wrażliwe, jak yorshire terrier, chihuahua czy sky terrier, zimą muszą być ubierane w ciepłe kombinezony. Gdy czworonóg mieszka z nami w domu, nie ma możliwości przygotowania odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej chroniącej przed mrozem.

Psy, szczególnie te wrażliwe, jak yorshire terrier, chihuahua czy sky terrier, zimą muszą być ubierane w ciepłe kombinezony. Gdy czworonóg mieszka z nami w domu, nie ma możliwości przygotowania odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej chroniącej przed mrozem.   Psy obecnie nie żyją tak, jak kiedyś. Czworonogi, które przebywają w domach w przyjaznych warunkach nie mają tak dużej tolerancji na temperaturę, jak psy podwórkowe. Wychodząc w zimie na mróz bez ubrania, mogą zachorować na zapalenie płuc, gardła czy też anginę. Kiedy pies nie musi chodzić w ubrankach? Pies, aby mógł samodzielnie przygotować się do niskich temperatur, powinien przebywać na zewnątrz przynajmniej dwa razy dziennie po cztery godziny, w temperaturze poniżej 13 stopni Celsjusza. Pozwoli to wtedy jego organizmowi przygotować odpowiednią ilość tkanki tłuszczowej i okrycia z włosia , co ochroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Do czego może doprowadzić nieubieranie psa domowego? Gdy pies mieszka ze swoimi właścicielami w domu, jego ciało nie czuje potrzeby zmiany sierści na zimę. Gdy jest wyprowadzany na spacer przy minus 10 stopniach Celsjusza, może z łatwością zachorować . Oziębienie organizmu prowadzi do obciążenia pracy serca, oraz uszkodzenia nerek czy tarczycy. Psy, które mieszkają w domach powinny więc być ubierane na spacer na zewnątrz. Od kiedy i w co ubierać czworonogi? Psy należy ubierać od szczeniaka , przyzwyczajając je do noszenia lekkich t-shirtów. Im później zacznie się nakładać na nie ubranka, tym trudniej będzie im je zaakceptować. Temperatura, od której należy zacząć ubieranie psa, powinna oscylować w okolicach 0 stopni Celsjusza.   Ubrania dla czworonogów powinny być dopasowane i nie krępować ruchu kończyn. Dobrze aby nie zawierały zbyt dużo gumek...

Owczarek niemiecki leży przed budą.
©Roman Milert/Fotolia.com
Styl życia
Jak wybrać idealną budę dla psa? Modele, wymiary, projektowanie oraz budowa domków dla czworonogów
Buda dla psa powinna być dostosowana do wielkości, potrzeb i preferencji pupila. Można wybrać różne wymiary i modele domków, na przykład klasyczny, z przedsionkiem, z tarasem lub luksusowy. Budę warto samodzielnie zaprojektować i zbudować lub – jeśli nie ma się wystarczających umiejętności - zlecić pracę specjaliście.

Buda dla psa powinna być dostosowana do wielkości, potrzeb i preferencji pupila. Można wybrać różne wymiary i modele domków, na przykład klasyczny, z przedsionkiem, z tarasem lub luksusowy. Budę warto samodzielnie zaprojektować i zbudować lub – jeśli nie ma się wystarczających umiejętności - zlecić pracę specjaliście.   Każdy pies powinien mieć własne legowisko (w domu) bądź budę (na zewnątrz). Dzięki temu zwierzę nie przemarznie i przyzwyczai się do odpoczywania w jednym miejscu. Jest to szczególnie ważne w przypadku czworonogów, które chcą spać na kanapie albo w łóżku z właścicielem. Buda dla psa – wymiary i sposób doboru Rozmiar budy dla psa zależy od wielkości zwierzęcia . Domki są przeznaczone dla zwierząt, które na co dzień przebywają na zewnątrz i nie marzną nawet przy niskich temperaturach . Są idealne dla psów obronnych , które strzegą własnego terytorium (posesji) lub lubią niezależność. Najczęściej produkuje się psie budy o wymiarach: 115 centymetrów długości na 115 centymetrów szerokości na 75 centymetrów wysokości – są idealne dla małych psów, na przykład jamników, beagle'i i spanieli; 170 centymetrów długości na 115 centymetrów szerokości na 130 centymetrów wysokości – sprawdzą się w przypadku średnich zwierząt, na przykład sznaucerów i labradorów; 200 centymetrów długości na 140 centymetrów szerokości na 140 centymetrów wysokości – stanowią doskonałą skrytkę dla największych ras, na przykład owczarków niemieckich i kaukaskich oraz bernardynów. Najpopularniejsze modele bud dla psa Do najpopularniejszych modeli bud dla psów należą: klasyczne - mają kształt prostokąta z otworem na...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner