Sun Protective Fluid SPF 30 (Emulsja ochronna do twarzy) – nowy inteligentny gest ochrony twarzy

Reklama

Po sukcesie, jaki odniósł produkt Sun Protective Water, który oferował wrażenie nagiej skóry, laboratoria Lancaster opracowały nową emulsję ochronną do twarzy, która pomaga naprawiać szkody wyrządzone przez słońce i zapewnia jednocześnie jednolitą opaleniznę. Podczas aplikacji ultralekka galenowa formuła, przypominająca serum, całkowicie wnika w skórę, która pozostaje przyjemnie sucha w dotyku. Dodatkowa zaleta: przyjazny w podróży format sprawia, że produkt można łatwo ze sobą zabierać. Sun Protective Fluid jest wiernym sprzymierzeńcem już od pierwszego kontaktu ze słońcem.

Dowiedzione efekty:

96% - ultralekka konsystencja

94% - niewidoczne wykończenie po aplikacji

Zobacz także

98% - błyskawiczne uczucie komfortu

96% - jednolita, złocista opalenizna

Mat. prasowe

Sun Protective Water SPF 30 i 50 (Woda ochronna do ciała) – cała ochrona Lancaster w odświeżająco lekkiej formule do ciała

Nowa, lekka, odświeżająca, dwufazowa formuła Protective Sun Water zapewnia optymalną ochronę i pozostawia niewidoczne wykończenie, dzięki czemu wywołuje przyjemne wrażenie nagiej skóry, nawet gdy jest nakładana na skórę mokrą. Dzięki technologii pochodzenia naturalnego gwarantuje piękną, złocistą opaleniznę.

Dodatkowa zaleta: świeży, urzekający zapach olejku neroli, któremu towarzyszą orzeźwiające nuty mandarynki i kwiatu pomarańczy, przywodzi na myśl Lazurowe Wybrzeże.

Dowiedzione efekty:

98% - niewiarygodnie lekka konsystencja

100% - przejrzyste wykończenie na skórze

97% - wrażenie nagiej (niczym niepokrytej) skóry

Mat. prasowe

Cooling Invisible Body Mist SPF 30 i 50 (Niewidoczna chłodząca mgiełka do ciała) to ochronny produkt do ciała, który błyskawicznie wtapia się w skórę.

Ultralekka formuła w postaci mgiełki, przeznaczona do ciała, jest niewidoczna i szybko się wchłania. Mgiełka Cooling Invisible Body Mist SPF 30 i 50, rozpylana na skórze suchej lub mokrej, chroni ją i odświeża.

Dowiedzione efekty:

- 100% użytkowników uważa, że konsystencja produktu łatwo się rozpyla i nakłada.

- 98% docenia fakt, że formuła jest niewidoczna na skórze.

Mat. prasowe

Produkty dostępne w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl. Tu możesz je znaleźć! Wystarczy kliknąć w link:

Gama produktów do opalania Lancaster podejmuje podwójne wyzwanie w stosunku do środowiska naturalnego: formuły „clean & ocean-friendly” są zarazem sensoryczne i skuteczne.

CZYSTE, ponieważ uwzględniają wszystkie rodzaje skóry dzięki minimalistycznym, wegańskim i biodegradowalnym formułom.

PRZYJAZNE DLA OCEANU, aby zmniejszyć negatywny wpływ na ekosystem morski dzięki wodoodpornym formułom i nierozpuszczalnym w wodzie filtrom przeciwsłonecznym. W przypadku Sun Sensitive, Sun Beauty i Sun Sport marka Lancaster opracowała system filtrów przeciwsłonecznych z myślą o większym poszanowaniu oceanów i zmniejszeniu ich szkodliwego wpływu na środowisko. Gama zawiera o 25% mniej filtrów w porównaniu z poprzednimi liniami przeciwsłonecznymi, bez żadnych ustępstw w kwestii skuteczności działania.

OCHRONA

Dzięki wieloletnim badaniom nad funkcjonowaniem skóry marka Lancaster dowiedziała się, w jaki sposób reaguje ona na słońce i zwróciła uwagę na uszkodzenia spowodowane przez ekspozycję. Naukowcy Lancaster, jako eksperci w zakresie światła i jego wpływu na komórki skóry, mogli dzięki temu zapewnić szeroką ochronę przeciwsłoneczną. Jedną z największych innowacji stanowi technologia Full Light, wykorzystana we wszystkich produktach przeciwsłonecznych Lancaster i obejmująca 100% spektrum promieniowania słonecznego, w tym światło widzialne.

Technologia ta działa jak tarcza, która chroni przed promieniami UVB i UVA stanowiącymi mniej niż 10% spektrum promieniowania słonecznego. Zabezpiecza także przed promieniowaniem podczerwonym, które stanowi ponad 90% pozostałego spektrum i wnika w skórę jeszcze głębiej. Obecnie Laboratoria Lancaster zoptymalizowały tę unikatową technologię Lancaster w wersji 2.0.

Rozwiązanie Laboratoriów Lancaster: Oprócz przeciwdziałania całemu znanemu spektrum słonecznemu, w roku 2022 Lancaster wzmacnia ochronę przed światłem niebieskim, które jest jednym z głównych źródeł światła widzialnego odpowiedzialnym za przedwczesne starzenie się skóry. Ta całkiem nowa technologia opiera się na biomimetycznym składniku aktywnym, inspirowanym naturalnym systemem obrony koralowców przed słońcem. W laboratoriach Lancaster odkryto również, że ten aktywny składnik chroni przed światłem niebieskim.

Reklama

Dążenie do ciągłego doskonalenia umożliwia marce Lancaster nie tylko optymalizację skuteczności produktów w zakresie ochrony, opalania i działania przeciwstarzeniowego, lecz także wprowadzanie na rynek coraz bardziej naturalnych i przyjaznych dla środowiska produktów do opalania, a tym samym odpowiadanie na nowe oczekiwania konsumentów.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama