Wedel Classic

Czekolada poprawia nastrój, działa jak afrodyzjak, a do tego zawiera mnóstwo magnezu. I jak tu się jej oprzeć, zwłaszcza w tak apetycznych połączeniach jak nowe smaki Wedlowskich Deserów? Praliny zaskakują i zachwycają niebanalnymi połączeniami smakowymi, dając przy tym mnóstwo radości.


Elegancka słodycz Wedlowskich Deserów

Do rodziny uwielbianych wedlowskich pralin Classic o smaku popularnych deserów Panna Cotta, Tiramisu i Crème Brulèe zamkniętych w pysznej, mlecznej czekoladzie, dołączają dwie nowe odsłony: Dark i Fusion. Czekoladki dostępne są w  eleganckich pudełkach, doskonałych także na prezent.


W Wedlowskich Deserach Fusion znajdziesz teraz trzy nowe wersje pralin: wypełnione aksamitnym mlecznym kremem o smaku Dulce de Leche, orientalne połączenie intensywnego wedlowskiego kakao z nutą słodkiej, soczystej pomarańczy, czyli Cocoa & Orange oraz zachwycająco pyszne połączenie karmelu i orzechów – Caramel & Nuts. Wszystkie są oblane doskonałą wedlowską czekoladą mleczną.

Wedel Fusion

Z kolei desery w odsłonie Dark to nietypowe wariacje smakowe zamknięte w klasycznej deserowej czekoladzie. Zostały one stworzone z myślą o prawdziwych koneserach pragnących odkrywać nowe połączenia smakowe. W eleganckim pudełeczku znajdziesz: praliny o charakterystycznym smaku tarty cytrynowej – Lemon Tart, kompozycję wykwintnego musu czekoladowego z ekstraktem z pomarańczy – Chocolate Mousse & Orange, a także praliny o smaku popularnej bezy z owocami leśnymi – Pavlova Dessert. 

Wedel Dark

To pozycje obowiązkowe dla wszystkich wielbicieli słodyczy i miłośników odkrywania nowych smaków i niecodziennych połączeń. Pralinki Wedlowskie Desery w trzech wersjach: Classic, Fusion oraz Dark zabiorą cię w niezwykłą podróż po słodkiej krainie czekolady.

Więcej na temat kuchnia