Sparwdź nowości Dyson

W Dyson Demo Zone w Atrium Promenada możliwe jest przetestowanie nowości produktowych ze wszystkich kategorii marki. W tym najnowszych bezprzewodowych odkurzaczy m.in. Dyson V15 Detect, Dyson V12 Slim, innowacyjnych oczyszczaczy powietrza z serii Formaldehyde, które nie tylko w zależności od modelu chłodzą i ogrzewają powietrze, ale również wychwytują alergeny, gazy i zanieczyszczenia, w tym formaldehyd oraz bakterie i wirusy. W strefie beauty z urządzeniami do stylizacji włosów, możliwe jest wypróbowanie wybranych urządzeń pod okiem ekspertów marki. Można przetestować kultowe modele Dyson Corrale, Dyson Airwrap, czy Dyson Supersonic.

Reklama
Mat. prasowe

Wybierz i spersonalizuj

Dyson Demo Zone w Promenadzie jest pierwszym i jak dotąd jedynym miejscem w Polsce, w którym będzie można nadać urządzeniom do stylizacji włosów, takim jak: Dyson Supersonic, Dyson Airwrap i Dyson Corrale osobisty charakter, grawerując na etui ze skóry ekologicznej swoje inicjały.

Mat. prasowe

Pomysł na prezent

Co więcej, w pierwszym tygodniu otwarcia Dyson Demo Zone w Promenadzie, marka przygotowała ekskluzywne upominki, które dołączy do zakupów pierwszych klientów – wygodne stacje dokujące do modelu Dyson V15 i Dyson V12, zapasowy filtr do oczyszczaczy powietrza (również modeli z opcją nawilżania powietrza) lub etui ze skóry ekologicznej na Dyson Supersonic i Dyson Corrale.

Pozostałe salony marki znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Poniżej lista galerii handlowych, w których można kupić urządzenia marki: https://www.dyson.pl/dyson-demo.

Reklama

Jeśli nie masz możliwości odwiedzenia stacjonarnych punktów Dyson, a chciałbyś skonsultować kwestie związane z urządzeniami, możesz skorzystać z opcji czatu na żywo na stronie internetowej Dyson: https://www.dyson.pl/rozmowa-video. Eksperci Dyson pomogą w dokonaniu wyboru i zademonstrują, jak korzystać ze sprzętu w najbardziej efektywny sposób.

Zobacz także
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama