Na początku 2018 roku Honda zaprezentowała odświeżoną wersję swojego najmniejszego modelu samochodu sprzedawanego w Europie. Zmiany dotyczą nie tylko designu, ale także możliwości auta. Wydaje wam się, że dobrze znacie Hondę Jazz? Tegoroczny model może was nieźle zaskoczyć! Oprócz standardowego modelu dostępna jest także sportowa wersja Dynamic, której wygląd i możliwości naprawdę robią wrażenie.

Reklama

Nowoczesny, sportowy design

Stylistyka nowej Hondy Jazz została zmieniona, aby jeszcze wyraźniej nawiązywać do obecnie panującego stylu innych modeli marki. Wiąże się to przede wszystkim z odświeżeniem przodu samochodu, czyli zaostrzenie linii zderzaka czy mocniejsze zaznaczenie konturów wlotów powietrza. Nowoczesne detale zostały również dodane na tyle auta, dzięki temu Jazz wygląda jeszcze bardziej stylowo i ciekawie.

W wersji Dynamic kształt tylnego zderzaka zyskał sportowy charakter dzięki podkreśleniu jego kształtu czerwoną linią, która już z daleka przyciąga uwagę. Dodany został także spoiler nad klapą bagażnika, który zmienia sylwetkę samochodu.

materiały prasowe

Dodatkowo Honda zyskała także zupełnie nową wersję kolorystyczną – metalizowany lakier Skyride Blue, czyli żywy błękit, który zdecydowanie wyróżnia się na tle czerwonych, srebrnych i czarnych samochodów. Niebieski nie jest w twoim stylu? Nowa Honda Jazz dostępna jest w jeszcze siedmiu innych kolorach.

Zobacz także

Sportowy design to nie tylko karoseria. Nowa Honda Jazz Dynamic wyposażona została także w 16- calowe czarne obręcze kół, które dodają samochodowi wyścigowego pazura.

materiały prasowe

Liczy się wnętrze

Odświeżona Honda Jazz to także odnowione wnętrze. Chociaż samochód z zewnątrz nie wydaje się duży, środek jest wygodny i przestronny. Deska rozdzielcza została pokryta miękkim w dotyku czarnym materiałem, który wygląda elegancko i nie odwraca uwagi kierowcy od drogi. Elegancji dodają chromowane akcenty.

W pakiecie Dynamic nie mogło zabraknąć detali podkreślających sportowy charakter modelu. Są to między innymi kierownica i gałka drążka zmiany biegów, które pokryto skórą poprzeszywaną pomarańczową nicią. Tapicerkę z kolei pokryto wygodnym, prążkowanym materiałem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama