para z aparatem fotograficznym
Image by LifetimeStock.com

Prezenty dla mężczyzny na urodziny lub imieniny – skórzany portfel i skok na bungee

para z aparatem fotograficznym
Image by LifetimeStock.com

Prezent z okazji imienin czy urodzin dla niego powinien być wyjątkowy. Możemy postawić na klasyczne rozwiązania, np. wieczne pióro czy skórzany portfel, albo na bardziej ekstremalne wrażenia, np. zafundować mu skok na bungee, albo kurs szybowcowy. Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujemy i oczywiście od typu mężczyzny, z jakim mamy do czynienia.

Prezent na urodziny dla niego – postawmy na klasykę

Wśród prezentów dla niego na urodziny czy imieniny istnieje kilka takich, które sprawdzą się w każdym przypadku. Do takich prezentowych klasyków należą między innymi: skórzany portfel dobrej jakości, wieczne pióro, elegancko oprawiony kalendarz biurowy lub notatnik, a także elegancka zapalniczka, zestaw do cygar lub zegarek.

 

Jeśli postanawiamy kupić coś klasycznego, użytkowego to musimy pamiętać, żeby było to dobrze wykonane. Nie zawsze cena równa się jakość, ale przede wszystkim musimy mieć pewność, że kupiony przedmiot nie zniszczy się szybko i będzie długo służył.

Prezent na urodziny dla niego – prezenty ekstremalne

Jeśli uważamy, że klasyka jest nudna, a mężczyzna lubi wyzwania i mocne wrażenia możemy spokojnie wybrać coś, co sprawi mu radość i pozwoli doświadczyć czegoś nowego. Wśród popularnych pomysłów, uznaniem cieszą się szczególnie:

  • wyjście na strzelnicę,
  • runda paintballa,
  • skok ze spadochronem,
  • skok na bungee,
  • lot szybowcem.

Zanim jednak zdecydujemy się na prezent tego typu warto wcześniej delikatnie podpytać mężczyznę, o czym skrycie marzy. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że będzie to prezent trafiony. Bardzo ważne jest także, w przypadku zaplanowanych wyjść, żeby dopasować je do jego godzin pracy czy planu urlopowego.


Więcej na temat prezenty
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11