W dzisiejszym świecie, przy zakupie kosmetyków, liczy się nie tylko efekt ich stosowania, ale też procedura powstawania (między innymi nietestowanie na zwierzętach) oraz to, co dzieje się z opakowaniami po zużyciu produktu. Coraz bardziej świadomi, wybieramy kierując się przede wszystkim składem, dzięki czemu dbamy nie tylko o własną skórę, ale także o środowisko. DR.BELTER® oferuje innowacyjną kolekcję biokosmetyków do makijażu GreenTec Make-up. Łączy ona miłość do natury i technologie przyszłości, traktując fizjologię skóry, przyrodę i zwierzęta z należytym szacunkiem.

Reklama

SKŁAD Filozofia GreenTec łączy w sobie ideę naturalnej kosmetyki z wymogiem skuteczności stawianym medycznym produktom do pielęgnacji skóry. Kosmetyki do makijażu DR.BELTER® GreenTec oparte są na wartościowych składnikach, takich jak: naturalne oleje, ekstrakty roślinne i pigmenty mineralne.

Mat. prasowe

Żadne z kosmetyków z kolekcji DR.BELTER® GreenTec Make-up nie były testowane na zwierzętach. Zastosowano w nich wyselekcjonowane surowce z kontrolowanych biologicznie upraw. Jednocześnie zrezygnowano ze składników takich jak: oleje mineralne, oleje silikonowe, surowce pochodzenia zwierzęcego czy z oleju palmowego, których zastosowanie w roli substancji bazowej jest niezgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Mat. prasowe

Stworzone w zgodzie z naturą formuły pielęgnacyjne oraz subtelne barwy sprawiają, że codzienne nakładanie makijażu staje się niezwykłą przyjemnością. Specjalnie dobrane substancje czynne do pielęgnacji skóry służą ochronie jej zdrowia – jak np. ekstrakt z opuncji, kwas hialuronowy, witaminy oraz specjalne kompleksy przeciwutleniaczy.

Jedynym kosmetykiem, który zawiera olej mineralny jest tusz do rzęs "Hello Black", ponieważ bez tego składnika nie można by uzyskać pożądanego rezultatu.

Zobacz także

EKO-OPAKOWANIA

W produktach do makijażu DR.BELTER®, zamiast plastiku wykorzystany został naturalny korek, który stanowi zieloną innowację w świecie opakowań. Istnieje również możliwość ponownego wykorzystywania opakowań cieni i rozświetlaczy, co dodatkowo wspomaga indywidualność w wyborze kolorów i pozwala oszczędzać naturalne zasoby.

Mat. prasowe

MINIMALIZM

DR. BELTER® upraszcza makijaż. W czasach przesytu konsumpcjonizmem prowadzącym do wyniszczenia zasobów naturalnych warto stosować mniej kosmetyków lepszej jakości. Świadomie stworzono kompaktową kolekcję organicznych preparatów do makijażu, a minimalna ilość produktów umożliwia uzyskanie modnego efektu podkreślającego kolor karnacji, włosów i oczu.

Średnia intensywność kolorów sprawia, że niewielkie błędy w nakładaniu nie są widoczne, dlatego produkty sprawdzą się nawet u osób o niewielkim doświadczeniu w makijażu. Biodegradowalna temperówka oraz wegański zestaw pędzli z bambusowymi uchwytami i wyjątkowo miękkim włosiem syntetycznym stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Reklama

Więcej na www.skinmania.pl

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama