Party Stories
Kolacja Mistrzów w Afrodycie!
Mat. prasowe
Styl życia

"W zgodzie z naturą". Zobacz zdjęcia z Kolacji Mistrzów w Afrodyta SPA&Wellness Resort

4 października w Afrodyta SPA&Wellness Resort w Ośnie Lubuskim mistrzowie kuchni - zwycięzcy międzynarodowych prestiżowych konkursów kulinarnych przygotowali wyjątkową kolację degustacyjną "W zgodzie z naturą". Dochód z tego wydarzenia przeznaczono m.in. na cele charytatywne. Afrodyta od lat wspiera Dom Samotnej Matki w Żarach, w którym kobiety wraz z dziećmi znajdują schronienie przed przemocą domową.

 

Mistrzowie, którzy gotowali w znanych restauracjach na całym świecie m.in. w Nowym Jorku, Szanghaju, Paryżu czy Londynie, z radością przyjęli zaproszenie Afrodyty i uczestniczyli w tym szlachetnym w swoim przesłaniu wydarzeniu. Gościnni szefowie kuchni wraz w szefami kuchni Afrodyty przygotowali siedem nie tylko niepowtarzalnych w smaku, ale również zgodnych z naturą dań.

 

Maciej Rosiński

- wykładowca na Chocolate Academy oraz w Międzynarodowej Szkole Kulinarnej Ashanti w Łodzi, zdobywca brązowego medalu na Marco Polo Cup w Szanghaju, a także dwóch czapek Gault&Millau.

 

Dawid Szkudlarek

- zwycięzca 6 edycji programu Top Chef, odbył liczne staże w restauracjach w Polsce i za granicą m.in. w restauracji w Nowym Yorku, laureat wielu konkursów kulinarnych w Polsce.

 

To było niesamowite wydarzenie!

Kolacja Mistrzów w Afrodycie!
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Afrodyta Kosze na święta
Mat. prasowe
Styl życia
Najlepszy prezent dla bliskiej osoby? Afrodyta SPA & Wellness Resort przygotowała kosze pełne miłości do... jedzenia!

Afrodyta SPA & Wellness Resort z Ośna Lubuskiego przygotowała wyjątkową ofertę - kosze na zamówienie pełne frykasów. Produkty Afrodyty, które znajdziecie w pięknym koszu, to: przetwory, nalewki, chleb, wędzone sery i ryby, które zachwycają smakoszy z całej Europy. Kuchnia Afrodyty ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, m.in. Magda Gessler doceniła wyjątkowość kuchni i przyznała Afrodycie trzykrotnie swoją prestiżową nagrodę. Szefowie kuchni, pasjonaci polskiej kuchni, uczyli się od mistrzów, sami też są laureatami konkursów kulinarnych. Filozofia kuchni - to najkrótsza droga z pola do stołu, dzięki czemu produkty są najwyższej jakości. Własne stawy, ekologiczne uprawy, mięsa i sery, kupowany od lokalnych rolników, bogactwa lasów i pól - wszystkie te smaki i zapachy zapewniają niezapomniane doznania kulinarne. Kosze z miłości do zdrowej, smacznej kuchni można zamawiać na stronie Afrodyty. Przygotowywane będą według indywidualnych oczekiwań i gustów. Afrodyta zaprasza także do składania zamówień na święta - w ofercie znajdziecie m.in. ciasta, dania, wędzonki, przetwory. Szczegóły znajdziecie na stronie:  www.afrodyta-spa.pl

Menu w Afrodyta SPA
mat. prasowe
Styl życia
Sprawdź kuchnię w najlepszym SPA w Polsce - Afrodyta SPA&Wellness Resort!

Afrodyta SPA&Wellness Resort w Ośnie Lubuskim to wyjątkowe miejsce na mapie SPA Polski. Krystaliczne jeziora, dziewicze lasy, piękno i dary natury, które  zapierają dech w piersiach i od lat wykorzystywane są z powodzeniem w tutejszej kuchni. Magda Gessler kilkakrotnie nagrodziła Afrodytę właśnie za wyjątkową kuchnię, pełną w bogactwo smaków i zapachów, a także niezapomnianych kulinarnych doznań. Receptury specjałów Afrodyty przekazywane są od lat z pokolenia na pokolenia, a produkty od lokalnych dostawców zachwycają swoja świeżością i smakiem. Codzienna dostawa mleka, serów, wyrobów z własnych regionalnych wędzarni, świeżych ryb z czystych krystalicznie jezior, owoców i warzyw z ekologicznych upraw o niezapomnianym smaku. Z okolicznych lasów pochodzą grzyby, kwiaty czarnego bzu czy akacji. Kuchnia Afrodyty bazuje na najzdrowszych produktach podążając jednocześnie zgodnie z nurtem slow food. Szefowie kuchni to zwycięzcy wielu prestiżowych nagród w kulinarnych konkursach, autorzy menu o których krążą już legendy. Łączą światowe, kulinarne trendy z produktami z regiony, wyczarowują prawdziwy kulinarny raj, podkreślając role i zalety polskich produktów. Działają ku idei - dobre, bo polskie! Sprawdź kuchnię w Afrodyta SPA&Wellness Resort!  Zobacz także:  Doskonała kuchnia, przepiękna natura i wyjątkowe zabiegi... Odkryj najlepsze spa w Polsce

Afrodyta Spa
Mat. prasowe
Styl życia
A może by tak pojechać do położonego nad jeziorem spa ze slow foodową kuchnią i lokalnymi wyrobami?

  Oddalone zaledwie o półtorej godziny od Szczecina, Afrodyta Spa to urzekająca ostoja położona tuż nad brzegiem urokliwego jeziora Reczynek w województwie lubuskim.  W swojej filozofii, założyciele obiektu zaznaczają potrzebę życia w zgodzie z naturą, sezonowością i porą roku.    Właściciele opisują Afrodytę jako idealne miejsce dla każdego kto potrzebuje chwili wytchnienia od stresu i codzienności, co odzwierciedla bogaty wachlarz zabiegów dostępnych w spa.      W ofercie wellness Afrodyty znalazły się między innymi jako jedne z pierwszych w Polsce zabiegi francuskiej marki Thalgo. Zabiegi ciała i twarzy to relaks i odnowa nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim ukojenie duszy.     Na uwagę zasługuje także oferta masaży – wykonywanych przez masażystów z Bali, Tajlandii, Filipin i Indii oraz autorskich, rosyjskich terapii miodowych. Gabinety zostały specjalnie zaprojektowane, aby spokój ciała koił też duszę – kolory natury, ziemi i otaczającej przyrody.     Inspiracje naturą widać nie tylko w bogatym wchlarzu inspirowanych naturą, relaksujących zabiegów, ale także w hotelowej restauracji, która wyrabia własne przetwory, wędzi ryby wyhodowane w pobliskim stawie, grzyby zbiera w lokalnych lasach, a sery i wędliny pozyskuje od okolicznych rolników.      Nie bez powodu Afrodytę wyróżniła Magda Gessler, umieszczając spa w swojej książce „Przewodnik po 101 najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce".     Afrodyta Spa mieści się w Ośnie Lubuskim. Ceny za nocleg zaczynają się od 330 zł. Więcej informacji znajdziecie na afrodyta-spa.pl.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner