Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 27 stycznia - 2 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 27 stycznia do 2 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie chaos w życiu uczuciowym - romanse w pracy, nowe związki, rozstania i powroty do przeszłości. Czasami warto zrobić krok w tył i na spokojnie pomyśleć, zamiast popełnić życiowy błąd.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Podejmiesz rozsądne decyzje w wyborze partnera. Ważniejsze stanie się bezpieczeństwo niż romanse bez przyszłości. Będziesz gotowa na szczerość.

Praca

Zmiany zawodowe  u tych z was, które pracują jako lekarki, artystki czy opiekunki. Zapowiada się dobry czas na znalezienie pracy lub dodatkowego zajęcia.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Nowo poznana osoba nie da ci poczucia stabilizacji. Ona sama ma nieuporządkowane życie. Przez takich ludzi z problemami sama narazisz się na cierpienie.

Praca

Nie będziesz zadowolona z grafiku. Przypadną ci niekomfortowe godziny pracy. Niektóre z was zdadzą sobie sprawę z niepewnej sytuacji zawodowej.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

W twoim życiu zagości harmonia. Dobrze układające się sprawy sercowe sprawią, że chętniej będziesz spędzać czas z partnerem. Singielka  zakocha się w kimś z pracy.

Praca

Dni miną bardzo przyjemnie, gdyż praca, którą będziesz teraz wykonywać, sprawi ci dużo radości. Trafisz na temat, w którym czujesz się pewnie.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Singielki mogą teraz poznać kogoś w Internecie. Nowa znajomość poprawi ci nastrój. Ktoś będzie oczarowany twoją urodą. W związkach dobry czas: partner sprawi ci prezent.

Praca

Powodzenie  w kontaktach handlowych, ożywienie w sprzedaży. Firma wkrótce o tobie pomyśli i następnym razem to ty dostaniesz lepszą propozycję.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Zdobędziesz się na szczerość ze swoim partnerem. Wygarniesz mu wszystko to, co ci nie odpowiada. Nowe znajomości będą wymagać  z twojej strony więcej inicjatywy.

Praca

Ostatni czas mógł  nie należeć do najlepszych.  To już za tobą. Otrzesz łzy  i rozpoczniesz nowy projekt, dzięki któremu możesz liczyć  na pokaźne profity.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Wybierzesz się na randkę. Zainteresowany bardziej będzie on niż ty. Niektóre Panny będą czynić plany matrymonialne, innym nie za bardzo będzie na tym zależeć.

Praca

Szef wyda polecenia, a ciebie ogarnie panika. Ostatecznie zdążysz wywiązać się z obowiązków. Możesz  liczyć na pomyślną współpracę  i wspólne świętowanie wyników.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Znajomości, które teraz zawierasz, przyniosą ci więcej zmartwień niż radości. Relacje damsko-męskie będą nerwowe. Nie oczekuj, że on się odezwie lub cię czymś zaskoczy.

Praca

W nadchodzącym tygodniu będziesz częściej spóźniać się do pracy. Niekoniecznie z twojej winy. Pojawią się problemy z korkami lub z komunikacją miejską. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Chwilowe zauroczenie szybko zamieni się w romans. Jedne Skorpiony rozpoczną związek, a inne podejmą decyzję o rozstaniu, bo nie będą chciały dłużej trwać w takiej relacji.

Praca

Dobrze zapowiadający się projekt zacznie się gmatwać. Zadania zostaną ograniczone albo część z nich zostanie nagle zmieniona. Niektórym choroba utrudni wykonywanie pracy.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Przypomnisz sobie  o starej znajomości. Wspomnienia odżyją, ale nie wniosą nic dobrego na przyszłość. Nowa znajomość będzie rozwijać się powoli.

Praca

Spodziewaj się podpisania aneksu do umowy lub obiecującego kontraktu. Dobrze zapowiada się też współpraca z zagranicą. Były pracodawca złoży ci ofertę. 

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Odległość nie sprzyja uczuciom. Czujesz się coraz bardziej samotna. W najbliższym czasie możliwe powroty do przeszłości. Zechcesz dać szansę tej znajomości. 

Praca

Chętnie zajmiesz się pracą, bo będziesz robić to, na czym się znasz. Poczujesz się ekspertką w danej dziedzinie. Okres sprzyja nawiązaniu kontaktów zagranicznych.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Pojawi się dwóch adoratorów. Z jednym będzie cię dzieliło wiele lat różnicy, drugi będzie bystrym i ujmującym młodzieńcem. Ale nie będziesz przekonana do żadnego.

Praca

W pracy skupisz się na szkoleniach. Będzie to trudny temat, w którym nie czujesz się najlepiej. Dostaniesz żmudne ćwiczenia i zadania  do wykonania.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Zawiedziesz się na znajomości internetowej. Potrzeba sporo czasu, by odbudować na nowo tę relację. W związkach rozczarowanie  i kłótnie o finanse.

Praca

Dobra nowina  w sprawach finansowych. Jednak ciebie nie do końca to zadowoli. Liczysz na nagrodę znacznie wyższą niż ta, która zostanie ci przedstawiona.

 

Sylwia Grzeszczak w sukience z piórami
EastNews
Newsy
Horoskop przedświąteczny na kwiecień! Barany (tak jak Sylwia Grzeszczak) będą gotowe na szczerość w związku!
Horoskop przedświąteczny na kwiecień! Barany (tak jak Sylwia Grzeszczak) będą gotowe na szczerość w związku!

Wielkimi krokami zbliżają się święta wielkanocne. Co czeka Cię w tym rodzinnym, ale i nieco szalonym czasie? Sprawdź swój horoskop z Flesza, który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 708 788 284 lub *74 40 43). Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Horoskop na kwiecień 2019! BARAN Uczucia Podejmiesz rozsądne decyzje w wyborze partnera. Ważniejsze stanie się bezpieczeństwo niż romanse bez przyszłości. Będziesz gotowa na szczerość. Kariera Zmiany zawodowe u tych z was, które pracują jako lekarki, artystki czy opiekunki. Zapowiada się dobry czas na znalezienie pracy lub dodatkowego zajęcia. BYK Uczucia Nowo poznana osoba nie da ci poczucia stabilizacji. Ona sama ma nieuporządkowane życie. Przez takich ludzi z problemami sama narazisz się na cierpienie. Kariera Nie będziesz zadowolona z grafiku. Przypadną ci niekomfortowe godziny pracy. Niektóre z was zdadzą sobie sprawę z niepewnej sytuacji zawodowej. BLIŹNIĘTA Uczucia W twoim życiu zagości harmonia. Dobrze układające się sprawy sercowe sprawią, że chętniej będziesz spędzać czas z partnerem. Singielka zakocha się w kimś z pracy. Kariera Dni miną bardzo przyjemnie, gdyż praca, którą będziesz teraz wykonywać, sprawi ci dużo radości. Trafisz na temat, w którym czujesz się pewnie. RAK Singielki mogą teraz poznać kogoś w Internecie. Nowa znajomość poprawi ci nastrój. Ktoś będzie oczarowany twoją urodą. W związkach dobry czas: partner sprawi ci prezent. Kariera Powodzenie w kontaktach handlowych, ożywienie w sprzedaży. Firma wkrótce o tobie pomyśli i następnym razem to ty dostaniesz lepszą propozycję. LEW Uczucia Zdobędziesz się na szczerość ze swoim partnerem. Wygarniesz mu wszystko to, co ci nie odpowiada. Nowe znajomości...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 16 - 22 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Singielki w najbliższym czasie nawiążą nowe znajomości, jednak lepiej nie nastawiać się na poważną relację. W niektórych związkach małe nieporozumienia, czas zerwać z rutyną. W pracy mogą się przed nami otworzyć nowe możliwości, warto mieć się na baczności! Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Poczujesz się pewna siebie . Nie do końca jednak będziesz zdecydowana, jak to wykorzystać. Wenus zadba o to, byś się nie nudziła,  i ześle ci adoratorów.  Praca Korzystne położenie Słońca sprawi, że pojawią się nowe okazje, a wraz z nimi nowe obietnice. Dla niektórych Baranów będą dobre, dla innych okażą się mrzonką. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Najbliższy czas przyniesie wiele miłych chwil i niejedną znajomość, zwłaszcza na wyjeździe. Jednak pod koniec miesiąca sprawy uczuciowe nie będą układały się najlepiej. Praca Przygotuj  się na intensywny kurs lub szkolenie. Będzie ci to nie na rękę. Terminy mogą zostać przesunięte, a ty będziesz chciała planować urlop. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Czas na odpoczynek! Niewykluczone, że będziesz kusić swoim wyglądem. Bliźnięta w związkach spędzą miło czas. Jedyne, co może was poróżnić z partnerem, to wybór atrakcji. Praca Będziesz mieć wiele pomysłów. Realizacja niektórych z nich wymagać będzie krótkiego dokształcenia. Los ci sprzyja, wszystko pójdzie zgodnie  z planem. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner