Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na sobotę 18.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę 18.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w sobotę, 18 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zmienne nastroje, nieporozumienia, zaskakujące spotkania i spontaniczne podróże - w najbliższym czasie wiele będzie się działo. Czasami lepiej spojrzeć na wszystko z dystansu i podjąć decyzję rozumem, a nie tylko sercem.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Jesteś samotna? Do ciebie należy inicjatywa. Idź do teatru albo klubu. Tam może czekać „ten jedyny”. Osoby w związkach powinny unikać sporów finansowych.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Pojawi się ktoś z przeszłości i zrodzi się pokusa romansu. Nie licz na nic więcej, bo kochanek czy kochanka ma już własne poukładane życie.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Szukasz kogoś, kto jest taki jak ty – a to nie tędy droga! Jeśli wybierasz się w bliską czy odległą podróż zawodową, to tam czeka cię interesująca i dobrze rokująca znajomość. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Znajomość z pracy przerodzi się w coś poważniejszego. Związki, które zmagają się z jakimś problemem, mogą liczyć na happy end, a potem szczęśliwe chwile.  

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Czas planować wspólną podróż, zaręczyny czy ślub. Single, przy okazji załatwiania spraw urzędowych, trafią na kogoś, z kim mogą umówić się na randkę. Nie szukajcie znajomości w Internecie.  

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

W związkach nadal problemy w komunikacji. Nie będziesz wiedzieć, co myśli druga strona. Dla singli pozornie poważna znajomość okaże się początkiem komplikacji. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Możesz liczyć na partnera. Single powinny spodziewać się spotkania z kimś, z kim spędzą potem długie lata. Jeżeli jesteś w separacji, daj partnerowi drugą szansę. Wykorzysta ją!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Zaintryguje cię ktoś z grona współpracowników. Może nawiązać się flirt, ale  w tym momencie okoliczności nie będą wam sprzyjały, więc nie nastawiaj się na seks. 

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Zmienne nastroje: raz euforia, raz przygnębienie. Sprawy finansowe mogą stać się źródłem sporu między tobą i partnerem. Single dostaną zaproszenie  od kogoś, kogo już znają.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Trudny czas przed tobą. Wiesz, że musisz podjąć niełatwą decyzję i wydaje ci się, że cokolwiek postanowisz, skończy się to dla ciebie źle. Na krótką metę – tak, ale potem się to zmieni. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Krótkie wyprawy sprzyjają nie tylko parom, ale i osobom stanu wolnego. Spontaniczny urlop da wiele okazji do rozmów, a co za tym idzie rozwiązywania problemów.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Załatwiając sprawy  w banku lub urzędzie, trafisz na sympatyczną osobę. Nie tylko poda ci ona pomocną dłoń, ale i zaprosi do miłego spędzania wspólnego czasu.

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 2 - 8 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoby w związkach powinny skupić się na pogłębianiu i umacnianiu relacji ze swoim partnerem. Dzięki temu powróci namiętność, a inne znajomości stracą na znaczeniu. Single muszę uważać nowe znajomości, to nie jest najlepszy czas. W pracy pojawią się nowe propozycje, a nawet szansa na awans lub podwyżkę. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Osoby w związkach niech zadbają o podsycenie ognia namiętności. W przeciwnym razie może się szybko okazać,  że partner ma kogoś na boku.  Praca Trudniejszy początek tygodnia. Mogą czekać cię spore zmiany w firmie. Ale czy korzystne? Nastaw się pozytywnie, a wszystko powinno skończyć się pomyślnie. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość W miłości możesz się spodziewać przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione. Praca Praca w tym miesiącu da ci sporo satysfakcji. Możesz nawet liczyć na awans lub podwyżkę. Ale będziesz wówczas musiała podjąć  ważną decyzję. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Pewna znajomość nie spodoba się twoim bliskim. Rodzina nie wyrazi aprobaty dla twojego związku. Czy oby jednak krewni nie mają racji?  Praca Twoja zazdrość może doprowadzić do wojny. Będziesz mieć pretensje, że kolega więcej zarabia albo że nie dostajesz awansu, na który czekasz od lat. Uważaj na wypowiadane słowa! Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Ktoś spróbuje się wkraść w twoje łaski. To, że komuś się spodobasz, nie będzie ci na rękę. Od razu zaznacz, że nie jesteś zainteresowana!  Praca Zadowoleni...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 19.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 19.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 19 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach będą napięte nastroje, szykują się nieporozumienia i kłótnie. Może nawet stwierdzić, że wolisz życie w samotności. Single czekają nowe zapoznania, może być to ktoś zdecydowanie starszy bądź młodszy. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Przyjemne z pożytecznym. Tam, gdzie możesz zarabiać pieniądze, pojawi się też szansa na romans. W związkach znów odnajdziesz więź z partnerem.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Single wrócą do wspomnień i poszukają dawnej miłości. W związkach drobne  konflikty związane  z wydawaniem pieniędzy. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Single nawiążą nową, obiecującą znajomość.  W związkach może pojawić się kryzys. Pocieszenie znajdziesz u kogoś, kto zawsze doskonale cię rozumie. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Twój internetowy znajomy zechce czegoś więcej niż wymiana korespondencji. Dla ciebie będzie to trudne, zwłaszcza gdy od pewnego  czasu nie jesteś singlem. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Spędź więcej czasu  z ukochanym. Wybierzcie ulubioną aktywność fizyczną. Single  niech nie boją się spotkań  z osobami dużo młodszymi  albo starszymi . Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Strzała Amora dopadnie cię niespodziewanie w podróży. Jeśli masz jednak nadzieję, że będzie to coś trwałego, to lepiej ją porzuć i ciesz się tylko flirtem! Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Nieoczekiwany romans dla urodzonych jeszcze w czerwcu. Niestety, ta relacja może nie przetrwać próby czasu. Możliwe,  że będzie was dzielić spora odległość . Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08...

Horoskop na luty i marzec 2019 z Flesza
Newsy
Horoskop na luty i marzec 2019! Ryby (tak jak Rihanna) muszą być asertywne w pracy!
Horoskop na luty i marzec 2019! Ryby (tak jak Rihanna) muszą być asertywne w pracy!

Jesteś ciekawy, co czeka Cię w nadchodzących tygodniach? Sprawdź koniecznie najnowszy horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: tel. 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Nowa miłość? A może rozstanie? Awans czy problemy w pracy? Sprawdź swój znak!   BARAN Uczucia Znajomość z pracy przerodzi się w coś poważniejszego. Związki, które zmagają się z jakimś problemem, mogą liczyć na happy end, a potem szczęśliwe chwile.   Kariera Światło dzienne ujrzą pewne ciemnie sprawki szefa. Nie rób z tego afery, bo możesz  dużo na tym stracić, na przykład obiecaną premię. Nie podejmuj pochopnych decyzji.   BYK Uczucia Czas planować wspólną podróż, zaręczyny czy ślub. Single, przy okazji załatwiania spraw urzędowych, trafią na kogoś, z kim mogą umówić się na randkę. Nie szukajcie znajomości w Internecie.   Kariera Ktoś będzie naciskał, abyś podpisał jakiś kontrakt czy umowę. Nie rób tego od razu! Najlepiej będzie ją skonsultować z ekspertem. Inaczej możesz potem wpaść w kłopoty.    BLIŹNIĘTA Uczucia W związkach nadal problemy w komunikacji. Nie będziesz wiedzieć, co myśli druga strona. Dla singli pozornie poważna znajomość okaże się początkiem komplikacji.  Kariera Czas sprzyja przede wszystkim twórcom, artystom i literatom. Jeżeli chcesz zmienić pracę, pojawi się taka możliwość, szczególnie korzystna dla osób urodzonych w maju.   RAK Uczucia Możesz liczyć na partnera. Single powinny spodziewać się spotkania z kimś, z kim spędzą potem długie lata. Jeżeli jesteś w separacji, daj partnerowi drugą szansę. Wykorzysta ją! Kariera Szykuje się dobrze rokująca współpraca z kimś o dużym doświadczeniu, ale...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner