Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na sobotę 18.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w sobotę, 18 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zmienne nastroje, nieporozumienia, zaskakujące spotkania i spontaniczne podróże - w najbliższym czasie wiele będzie się działo. Czasami lepiej spojrzeć na wszystko z dystansu i podjąć decyzję rozumem, a nie tylko sercem.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Jesteś samotna? Do ciebie należy inicjatywa. Idź do teatru albo klubu. Tam może czekać „ten jedyny”. Osoby w związkach powinny unikać sporów finansowych.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Pojawi się ktoś z przeszłości i zrodzi się pokusa romansu. Nie licz na nic więcej, bo kochanek czy kochanka ma już własne poukładane życie.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Szukasz kogoś, kto jest taki jak ty – a to nie tędy droga! Jeśli wybierasz się w bliską czy odległą podróż zawodową, to tam czeka cię interesująca i dobrze rokująca znajomość. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Znajomość z pracy przerodzi się w coś poważniejszego. Związki, które zmagają się z jakimś problemem, mogą liczyć na happy end, a potem szczęśliwe chwile.  

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Czas planować wspólną podróż, zaręczyny czy ślub. Single, przy okazji załatwiania spraw urzędowych, trafią na kogoś, z kim mogą umówić się na randkę. Nie szukajcie znajomości w Internecie.  

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

W związkach nadal problemy w komunikacji. Nie będziesz wiedzieć, co myśli druga strona. Dla singli pozornie poważna znajomość okaże się początkiem komplikacji. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Możesz liczyć na partnera. Single powinny spodziewać się spotkania z kimś, z kim spędzą potem długie lata. Jeżeli jesteś w separacji, daj partnerowi drugą szansę. Wykorzysta ją!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Zaintryguje cię ktoś z grona współpracowników. Może nawiązać się flirt, ale  w tym momencie okoliczności nie będą wam sprzyjały, więc nie nastawiaj się na seks. 

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Zmienne nastroje: raz euforia, raz przygnębienie. Sprawy finansowe mogą stać się źródłem sporu między tobą i partnerem. Single dostaną zaproszenie  od kogoś, kogo już znają.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Trudny czas przed tobą. Wiesz, że musisz podjąć niełatwą decyzję i wydaje ci się, że cokolwiek postanowisz, skończy się to dla ciebie źle. Na krótką metę – tak, ale potem się to zmieni. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Krótkie wyprawy sprzyjają nie tylko parom, ale i osobom stanu wolnego. Spontaniczny urlop da wiele okazji do rozmów, a co za tym idzie rozwiązywania problemów.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Załatwiając sprawy  w banku lub urzędzie, trafisz na sympatyczną osobę. Nie tylko poda ci ona pomocną dłoń, ale i zaprosi do miłego spędzania wspólnego czasu.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48