święty mikołaj idzie z workiem
Image by LifetimeStock.com

5 pomysłów na prezent od Mikołaja dla dziewczynki do 50 złotych

święty mikołaj idzie z workiem
Image by LifetimeStock.com

Prezent od Mikołaja dla dziewczynki powinien być niebanalny, sprawiać radość i na długo tkwić w jej pamięci. Dobrze sprawdzają się praktyczne prezenty, którymi dziecko może się często posługiwać.

 

  • Plastikowe sztućce z ulubioną postacią z bajki. Częstym problemem rodziców jest nakarmienie dziecka. Prezent od Mikołaja w postaci ozdobionych i kolorowych sztućców z ulubioną postacią z bajki lub sztućców w ciekawym kształcie (np. sztućce, których rączka uformowana jest w kształcie muffinki lub zabawnej postaci), może zachęcić dziecko do zjedzenia posiłku. Cena za komplet sztućców to ok. 30-40 zł.
  • Zimowe piosenki – dziewczynki zwykle lubią tańczyć i śpiewać. Dobrym pomysłem na prezent od Mikołaja jest podarowanie płyty z piosenkami o temacie zimowym. Taki prezent będzie rozwijał wyobraźnię dziecka, ćwiczył zapamiętywanie sekwencji słów i będzie okazją do zabawy dla całej rodziny. Płyta z zimowymi piosenkami dla dziecka to koszt ok. 20-30 zł.
  • Lalki z akcesoriami – ponadczasowym prezentem na Mikołaja dla dziewczynki jest podarowanie lalki. Ważne, aby do zestawu dołączone były różne gadżety, które sprawią, że zabawa prezentem mikołajowym zmieni się np. w salon stylistki lub zakład fryzjerski. Na rynku możemy dostać lalki z dołączonymi kompletami ubrań lub akcesoriami fryzjerskimi. Dużą popularnością cieszą się także lalki, które pod wpływem wody zmieniają kolor włosów. Cena za lalkę z akcesoriami to ok. 50 zł.
  • Puzzle – taki prezent od Mikołaja jest zawsze mile widziany. Puzzle uczą dziecko koncentracji i cierpliwości. Można dostosować poziom trudności puzzli do wieku dziecka. Dodatkiem do puzzli może być np. duża ramka, w którą będzie można włożyć ułożone już puzzle i zawiesić oprawione puzzle na ścianie w pokoju dziecka.
  • Kalendarz ze zdjęciami – ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie dziewczynce kalendarza z jej zdjęciami. Kalendarz ze zdjęciami można zaprojektować indywidualnie w wersji stojącej lub wiszącej. Taki prezent sprawi, że dziecko poczuje się wyróżnione. Cena za spersonalizowany kalendarz to ok. 30 zł.

Więcej na temat prezenty opieka nad dzieckiem
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22