fajerwerki i szampan
©psdesign1/Fotolia
Styl życia

Kilka pomysłów na spędzenie sylwestrowej nocy

Sylwestra można spędzić w domu ze znajomymi, można zdecydować się na kino lub teatr, można też spędzić go w wodzie. Wybór miejsca i okoliczności spędzenia sylwestrowej nocy zależy od możliwości finansowych i upodobań.

Sylwestra można spędzić w domu ze znajomymi, można zdecydować się na kino lub teatr, można też spędzić go w wodzie. Wybór miejsca i okoliczności spędzenia sylwestrowej nocy zależy od możliwości finansowych i upodobań.

Niezawodna domówka w gronie znajomych

Pewne miejsce, pewne towarzystwo, pewne wrażenia, czyli domówka ze znajomymi. Można zaplanować wieczór pełen atrakcji: gier czy karaoke. Można zorganizować ogłoszenie wyników konkursu na największe wydarzenia minionego roku z życia każdego uczestnika, zabawy w różnych kategoriach. Można po prostu cieszyć się swoim towarzystwem i rozpocząć wspólnie Nowy Rok.

Filmowy maraton

Dla miłośników kina bardzo kusząca jest propozycja, którą oferuje coraz więcej kin – sylwestrowe maratony filmowe. Można albo nadrobić zaległości, albo zobaczyć przedpremierowe pokazy nowości filmowych. O północy organizatorzy przewidują przerwę na lampkę szampana, po czym można wrócić do filmowej uczty.

Kulturalnie blisko sztuki

Dla osób, które nie przepadają za organizowanymi w centrach miast zabawami i niechętnie bawią się na domówkach, miasta oferują również inne atrakcje. Dobrze zapoznać się z ofertą teatrów i filharmonii, gdyż często organizują one sylwestrowe wydarzenia. Jest to świetne wyjście dla wielbicieli sztuki, ale również dla osób, które chcą poeksperymentować z różnymi pomysłami na spędzenie sylwestra.

Sylwestrowo pod palmami

Szczęściarze, którzy mogą zaplanować sylwestrowe szaleństwo na kilka dni i mają środki na wyjazd, wybierać mogą w licznych ofertach biur podróży. Jeśli przy okazji zmieniona zostanie strefa czasowa, świętować będzie można w innych godzinach niż znajomi, którzy zostali w kraju.

Trochę bardziej mokre pomysły

Kolejną możliwością jest spędzenie sylwestrowej nocy w wodzie. Parki wodne coraz częściej mają w ofercie nocne szaleństwo w wodzie. Przewidują liczne atrakcje i konkursy. Dla osób żądnych adrenaliny, inną wersją wodnego sylwestra jest zmierzenie się z lodowatą wodą jako mors.  

fajerwerki i szampan
©psdesign1/Fotolia
Fleszstyle
Kilka pomysłów na spędzenie sylwestrowej nocy
Sylwestra można spędzić w domu ze znajomymi, można zdecydować się na kino lub teatr, można też spędzić go w wodzie. Wybór miejsca i okoliczności spędzenia sylwestrowej nocy zależy od możliwości finansowych i upodobań.

Sylwestra można spędzić w domu ze znajomymi, można zdecydować się na kino lub teatr, można też spędzić go w wodzie. Wybór miejsca i okoliczności spędzenia sylwestrowej nocy zależy od możliwości finansowych i upodobań. Niezawodna domówka w gronie znajomych Pewne miejsce, pewne towarzystwo, pewne wrażenia, czyli domówka ze znajomymi. Można zaplanować wieczór pełen atrakcji: gier czy karaoke . Można zorganizować ogłoszenie wyników konkursu na największe wydarzenia minionego roku z życia każdego uczestnika, zabawy w różnych kategoriach. Można po prostu cieszyć się swoim towarzystwem i rozpocząć wspólnie Nowy Rok. Filmowy maraton Dla miłośników kina bardzo kusząca jest propozycja, którą oferuje coraz więcej kin – sylwestrowe maratony filmowe. Można albo nadrobić zaległości, albo zobaczyć przedpremierowe pokazy nowości filmowych. O północy organizatorzy przewidują przerwę na lampkę szampana, po czym można wrócić do filmowej uczty. Kulturalnie blisko sztuki Dla osób, które nie przepadają za organizowanymi w centrach miast zabawami i niechętnie bawią się na domówkach, miasta oferują również inne atrakcje. Dobrze zapoznać się z ofertą teatrów i filharmonii, gdyż często organizują one sylwestrowe wydarzenia. Jest to świetne wyjście dla wielbicieli sztuki, ale również dla osób, które chcą poeksperymentować z różnymi pomysłami na spędzenie sylwestra. Sylwestrowo pod palmami Szczęściarze, którzy mogą zaplanować sylwestrowe szaleństwo na kilka dni i mają środki na wyjazd, wybierać mogą w licznych ofertach biur podróży. Jeśli przy okazji zmieniona zostanie strefa czasowa, świętować będzie można w innych godzinach niż znajomi, którzy zostali w kraju. Trochę bardziej mokre pomysły Kolejną możliwością jest spędzenie sylwestrowej nocy w wodzie. Parki wodne coraz częściej mają w ofercie nocne szaleństwo w...

kobieta i mężczyzna trzymający-w-dłoniach kieliszki z szampanem
©Kzenon/Fotolia.com
Styl życia
Sylwester we dwoje – romantyczny wyjazd w góry, nad morze lub za granicę
Pomysłem na sylwestra we dwoje jest wyjazd w polskie lub zagraniczne góry. Warto zorganizować dodatkowe atrakcje w postaci zjazdu na nartach z górskiego szczytu czy wzięcia udziału w kuligu. Niebanalną propozycją jest wizyta w jednej z europejskich stolic, np. w Rzymie lub Paryżu.

Pomysłem na sylwestra we dwoje jest wyjazd w polskie lub zagraniczne góry. Warto zorganizować dodatkowe atrakcje w postaci zjazdu na nartach z górskiego szczytu czy wzięcia udziału w kuligu. Niebanalną propozycją jest wizyta w jednej z europejskich stolic, np. w Rzymie lub Paryżu. Sylwester jest wyjątkową nocą w roku. Można ją spędzić w gronie przyjaciół lub w towarzystwie ukochanej osoby. Propozycją dla zakochanych jest wyjazd we dwoje w góry lub nad morze, wynajęcie ekskluzywnego hotelu w SPA lub przytulnego domku z kominkiem. Romantyczny wyjazd we dwoje – gdzie warto pojechać? Sylwester kojarzy się przede wszystkim z szampańską imprezą do białego rana, widowiskowymi fajerwerkami, niezapomnianymi wyjazdami oraz spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. Zakochani często decydują się na romantyczny wyjazd we dwoje. Aby ta noc była wyjątkowa i niezapomniana, warto wszystko zaplanować przed czasem. Jedną z propozycji na niebanalnego sylwestra we dwoje jest wyjazd w malownicze góry i podziwianie ośnieżonych szczytów. Ciekawymi atrakcjami z pewnością będą spacer w urokliwej, zimowej scenerii, wybrania się na sanki, na narty lub wzięcie udziału w prawdziwym kuligu. Ukoronowaniem tego niezapomnianego wieczoru będzie romantyczna kolacja we dwoje przy świecach i blasku kominka w przytulnym, drewnianym domku . Po zjedzeniu można pomyśleć o zorganizowaniu dodatkowych rozrywek, np. tematycznego seansu filmowego czy wieczoru gier lub karaoke. Dla osób wolących luksus propozycją niezapomnianego wyjazdu w noc sylwestrową jest wynajęcie ekskluzywnego hotelu oferującego dostęp do SPA oraz kolację w restauracji przy lampce szampana. Alternatywą dla wyjazdu w góry jest spędzenie sylwestra z ukochaną osobą nad morzem. Wiele hoteli i restauracji nadmorskich organizuje imprezy i eleganckie bale sylwestrowe. Warto wybrać hotel znajdujący...

biegacze na bieżni z napisem 2019
© mansong/Adobe Stock
Styl życia
Jak na sportowo spędzić sylwestra?
Jedną z najpopularniejszych form pożegnania starego roku i wkroczenie w nowy jest zabawa na imprezie sylwestrowej. Nie wszystkim jednak taka forma rozrywki odpowiada i takie osoby często szukają pomysłów na inne spędzenie sylwestra. Jeśli chodzi o miłośników aktywności fizycznej, to wśród nich coraz większym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju eventy sportowe. A tych organizowanych w naszym kraju z roku na rok jest coraz więcej.

Jedną z najpopularniejszych form pożegnania starego roku i wkroczenie w nowy jest zabawa na imprezie sylwestrowej. Nie wszystkim jednak taka forma rozrywki odpowiada i takie osoby często szukają pomysłów na inne spędzenie sylwestra. Jeśli chodzi o miłośników aktywności fizycznej, to wśród nich coraz większym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju eventy sportowe. A tych organizowanych w naszym kraju z roku na rok jest coraz więcej.   Jeszcze kilka lat temu sportowe imprezy sylwestrowe nie były tak popularne, jak ma to miejsce obecnie. Promowanie zdrowego stylu życia i mniejsza chęć ludzi do uczestniczenia w klasycznych balach i dużych imprezach sylwestrowych sprawiły, że miłośnicy sportu mają w czym wybierać. W jakich wydarzeniach sportowych wziąć udział w sylwestra? Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się imprezy sylwestrowe organizowane na stokach narciarskich . W zależności od organizatorów przybierają one różne formy, ale główna idea pozostaje taka sama – chodzi o zimowe szaleństwo na nartach i „wjechanie” na nich w nowy rok. Dzięki temu, że obecnie dostępność do stoków narciarskich jest dużo większa niż kiedyś i nie musi wymagać dalekiego wyjazdu w góry, wiele osób może pozwolić sobie na takie spędzenie sylwestrowego wieczoru. Trzeba jednak pamiętać, że z racji kapryśnej aury, jaka w grudniu panuje w Polsce nie zawsze warunki będą dopisywały i umożliwiały jazdę na nartach ostatniego dnia w roku. Niezależnie od pogody organizowane są natomiast imprezy dla biegaczy . Same biegi sylwestrowe rozpoczynają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, ale dla uczestników po zakończonym wysiłku fizycznym przewidziane są atrakcje towarzyszące. Coraz częściej na organizację wydarzeń sylwestrowych decydują się kluby sportowe oferujące m.in. fitness,...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner