Party Stories
Malowanie pisanek wielkanocnych
Newsy

Redakcja Party.pl składa Wam najlepsze życzenia świąteczne!

Wszystkim naszym Czytelnikom oraz gwiazdom - bohaterom naszych publikacji, życzymy pięknych i wesołych Świąt! Serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że ten wyjątkowy świąteczny czas spędzicie w spokoju i przede wszystkim zdrowiu - zwłaszcza, że ta Wielkanoc będzie wyjątkowa z powodu obecnej sytuacji.

Redakcja Party.pl

Zobacz także: Jak dobrze znasz polskie tradycje wielkanocne? QUIZ

PS. A jeśli jeszcze nie macie wszystkiego, co potrzebujecie na święta, sprawdźcie nasze przepisy i porady. Podpowiadamy też...  czego nie robić przy wielkanocnym stole.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
"W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje" Podpora naszej drużyny ŻEGNA SIĘ z reprezentacją!
Dziękujemy za te wszystkie lata!

  To  pewnością nie była łatwa decyzja. Łukasz Piszczek , po 11 latach, które spędził na boisku reprezentując biało-czerwone barwy, żegna się z kadrą! Piłkarz, po nieudanym dla nas Mundialu 2018 , postanowił zrezygnować z gry w reprezentacji naszego kraju. Tę informację przekazał kibicom za pośrednictwem swojego Instagramu.   - W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości. Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów - napisał Łukasz Piszczek.     Dzień dobry. W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał. Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i...

ONS
Newsy
Damięcki ma dosyć kobiet
Ponoć bardzo przeżył rozwód

Mateusz Damięcki trafił w ostatnim czasie na usta wszystkich. Ekspresowy rozwód aktora z Patrycja Krogulską wywołał ogromne zaskoczenie. Parze nie udało się przecież nawet świętować swojej pierwszej rocznicy ślubu! Od rozwodu minęło kilka tygodni. Jak donosi dziennik "Fakt" po tym wszystkim, aktor postanowił przede wszystkim skupić się na pracy. Wrócił do sportu. Uprawia jogging, pływanie, chodzi na siłownię. Nie unika też kontaktów, ale zdecydowanie wybiera męskie grono. - Mateusz bardzo przeżył rozwód. Po tym wszystkim bardzo ciężko będzie mu zaufać kolejnej kobiecie. Ani w głowie mu randki. – powiedział w dzienniku znajomy aktora. Naszym zdaniem, jego sposób na radzenie sobie z sytuacją jest właściwy. Popieramy. A Wy? Co myślicie? daks

Tomasz Lubert i Ewa Lubert zdradzili jakie mają plany na święta
ONS
Newsy
Lubertowie zdradzili swoje plany na święta: Będziemy biegać na golasa
Są dość nietypowe

Święta już za chwilę, a gwiazdy powoli odkrywają przed nami swoje plany na ten okres. Jedni tak jak Doda spędzają je tradycyjnie w rodzinnym domu, inni z kolei planują coś zupełnie przeciwnego. Swoje plany zdradził również Tomasz Lubert , który już nie może doczekać się tych kilku dni. Zobacz: Doda opowiedziała o świętach, a przy okazji wygadała się o Sylwestrze Wszystkim ten wyjątkowy czas kojarzy się przede wszystkim z zimą i śniegiem, a Tomasz Lubert wraz z żoną Ewą postanowili zmienić tradycję i zafundowali sobie wakacje w ciepłych krajach. W rozmowie z Super Expressem wyznali, że choinka będzie w domu ubrana i że najbliżsi nie muszą martwić się o prezenty, ponieważ o wszystkim już pomyśleli. Szczerze też przyznał, jak oni będą spędzać czas: W tym roku, żeśmy się troszeczkę wycwanili, bo święta spędzamy w ciepłych krajach. Stwierdziliśmy, że pozbywamy się kłopotów, co komu na prezent. Oczywiście prezenty już mamy przygotowane, choineczkę zostawiamy w domciu, wystrojoną .Tak symaptycznie, bo wszystkim święta kojarzą się z zimą, sankami i Mikołajem, a tam będziemy biegać na golasa.  Zazdrościcie? Zobacz: Anna Lewandowska ma radę na zgubienie świątecznych kilogramów. Wystarczy tylko...     Żona Luberta chwali się seksownym ciałem:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner