Margot Robbie to dzisiaj jedna z największych gwiazd Hollywood! Błyskotliwa Australijka ma dopiero 26 lat, a już stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek świata. Właśnie została twarzą wyjątkowego zapachu marki Calvin Klein deep euphoria. Aktorka wystąpiła w mocnej globalnej kampanii reklamowej, która przedstawia zmysłowość porzez różne doświadczenia.

Reklama

"Margot Robbie to kobieta, która nie boi się ryzyka. W kampanii deep euphoria Calvin Klein poprzez swoje fantazje poznaje różne oblicza swojej osobowości", mówi Melissa Goldie, szefowa marketingu Calvin Klein.

Zajrzyj do świata fantazji Margot Robbie!

W filmie reklamowym Margot Robbie budzi się w pokoju hotelowym. Powoli zaczyna sobie przypominać co wydarzyło się poprzedniej nocy... W serii obrazów, które przywołują najgłębsze fantazje Margot i jej najskrytsze pragnienia granice między fantazją i rzeczywistością stają się niewyraźne. Przypomina sobie szalony zmysłowy taniec, przystojnych mężczyzn, wszechogarniającą rozkosz. Chociaż budzi się sama, nie ma pewności z kim dokładnie spędziła ubiegłą noc... Powstaje nowy wymiar, w którym fantazja staje się pełna euforii, a silna osobowość kobiety niepowstrzymana.

Zobacz także

Materiały Prasowe

Zapach marki Calvin Klein deep euphoria jest wyzwolony, pełen siły, prowokujący... To pierwsza wibrująca szyprowo kwiatowa kompozycja w portfolio marki Calvin Klein. Otwiera go nuta wodna i aromat czarnej magicznej róży, które przeplatają się tworząc aurę wilgoci na skórze. Dzięki temu kompozycja staje się namiętna i przywołuje zmysłowość klasycznej wersji zapachu. Mieszanka nut głowy z nutami serca podkreśla nowoczesną kobiecość oraz najwyższą jakość bogatego zapachu. Ostatnie akordy bazowe otulają skórę piżmem, które daje wrażenie gładkości, zmysłowego bogactwa. Zanurzając się w nim głęboko, zapach przywołuje uczucie ciepła i przyjemności...

Wszystkie elementy zapachu uzupełniają się i stanowią ucieleśnie wyjątkowej i wielowymiarowej siły oraz prawdziwego szyku. W ten sposób kompozycja podkreśla wszystkie oblicza osobowości kobiety zapachu deep euphoria.

Materiały Prasowe

Zapach Calvin Klein deep euphoria dostępny w Douglas

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama