Aktorki i aktorzy amerykańskich seriali od dawna traktowani są na równi z gwiazdami filmowymi. W końcu coraz więcej chociażby laureatów Oscara decyduje się na rolę w produkcjach telewizyjnych.

Reklama

Dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy małe zestawienie serialowych gwiazd w ich kreacjach z czerwonych dywanów z ostatnich dni.

Na naszym celowniku znalazła się m.in. Nina Dobrev, odtwórczyni głównej roli w serialu „Pamiętniki Wampirów”. Aktorka na imprezie magazynu In Style zorganizowanego specjalnie z okazji zbliżającej się gali Złotych Globów, miała na sobie wiosenną kreację Monique Lhuillier. Zaś Sophia Bush („One Tree Hill”), wybrała komplet Paula Ka oraz kopertówkę Edie Parker.

Na evencie zorganizowanym przez amerykańską stację ABC, można było spotkać np. młodziutką Lucy Hale, znaną z serialu „Słodkie Kłamstewska”, która w żółtej sukience w motyle Paul & Joe, wyglądała bardzo ładnie. A także Jennifer Morrison, („House”, „Once Upon a Time”) w kreacji Billa Blassa, w modnym mandarynkowym kolorze z wiązaniem pod szyją oraz szpilkach Nicholasa Kirkwooda.

Shailene Woodley („Tajemnica Amy”) na rozdanie nagród National Board of Review, założyła sukienkę projektu L’Wren Scott.

Zobacz także

Która z nich ma najlepszy gust?

Reklama

jm

Reklama
Reklama
Reklama