Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Znamy listę uczestników "Tańca z gwiazdami 4". W sieci pojawił się przeciek

Kto się na niej znalazł?

Podczas kiedy niektórzy jeszcze wciąż żyją niedawnym finałem "Tańca z gwiazdami 3", inni już myślą o następnej edycji tanecznego show. Pojawiają się pierwsze spekulacje na temat tego, kto wystąpi w programie. Zobacz: Tak wyglądał finał "Tańca z gwiazdami 3"

W Internecie pojawiła się lista uczestników, na której znaleźli się:

Sławomir Uniatowski, Adam Kraśko, Natalia Kukulska, Wojciech Modest Amaro, Aleksandra Ciupa, Krystian Wieczorek, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk i Zuzanna Borucka.

Pytanie, czy lista jest autentyczna zostało zdane przez dziennikarzy "Super Expressu" Pawłowi Czajkowskiemu z firmy Rochstar. Odpowiedział następująco:

Nie przywiązywałbym do tego wagi.

Jak Wam się podają te typy? Komu byście kibicowali?

Zobacz na Polki.pl: Doda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Z kim zatańczą gwiazdy 7. edycji Tańca z Gwiazdami?
ONS
TV-Show
Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!
Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!

Już za miesiąc siódma edycja wielkiego hitu Polsatu "Taniec z Gwiazdami"! W tanecznym show wystąpi jedenaście gwiazd. Na liście znaleźli się m.in : Tomasz Zimoch, Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Dominika Gwit, Paulina Chylewska, Marcin Korcz oraz Monika Mariotti.  A z kim zatańczą uczestnicy show TzG? Zobacz:  Pełna lista gwiazd, które zobaczymy w 7. edycji Tańca z Gwiazdami! Wśród nich dziennikarka TVP!   Partnerzy gwiazd w programie Taniec z Gwiazdami Uczestnicy poznali już swoich tanecznych partnerów i rozpoczęli intensywne treningi przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Z kim zatańczą gwiazdy siódmej edycji TzG? Według doniesień Super Expressu Dominika Gwit zatańczy z Żorą Koroliowem , Paulina Chylewska wystąpi w parze z Jackiem Jeschke, z kolei z Wojtkiem Jeschke zatańczy Katarzyna Sawczuk. Michał Malinowski będzie walczył o Kryształową Kulę w parze z Agnieszką Kaczorowską, Monika Mariotti będzie się uczyć tańca u boku Rafała Maseraka a Mariusz Kałamaga wystąpi z Waleriją Żurawlewą.  Jak wcześniej pisaliśmy, popularny dziennikarz radiowy Tomasz Zimoch wystąpi z Pauliną Biernat. Której parze 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" będziecie kibicować?    Zobacz także:  Paulina Chylewska straci pracę przez udział w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jaką decyzję podjęły władze TVP!   W programie wystąpią bracia Wojtek i Jacek Jeschke. W siódmej edycji pojawi się również Agnieszka Kaczorowska, która zatańczy z Michałem Malinowskim.

Mariola Bojarska-Ferenc w białej bluzce
Newsy
TYLKO U NAS! Jedna z tych pięknych blondynek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Która?
TYLKO U NAS! Jedna z tych pięknych blondynek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Która?

Mariola Bojarska-Ferenc wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Do grona kolejnych tańczących gwiazd dołączy prekursorka fitnessu w Polsce. To dość zaskakująca decyzja. My jesteśmy bardzo ciekawi, jak 54-letnia gwiazda poradzi sobie na parkiecie. Mariola Bojarska-Ferenc uwielbia aktywność fizyczną i z pewnością nie będzie miała problemów z kondycją. Treningi do programu rozpoczną się w sierpniu, a producenci show są w trakcie negocjacji z gwiazdami. Rozmowy z trenerką już trwają, ale Mariola Bojarska-Ferenc nie chce jeszcze tego oficjalnie potwierdzić. Czekamy zatem na oficjalną informację stacji oraz decyzję, z kim zatańczy trenerka. Oprócz Marioli Bojarskiej-Ferenc na parkiecie zobaczymy również lidera chóru Sound'n'Grace, Kamila Mokrzyckiego.   Lista uczestników "Tańca z Gwiazdami" jest coraz pełniejsza, a już niebawem dowiemy się, kto jeszcze pojawi się w polsatowskim show. Mariola Bojarska-Ferenc jest pełna energii i temperamentu, dlatego widzowie od razu ją pokochają!   Zobacz:  Ostatni dzień aukcji Kryształowej kuli Anny Karczmarczyk i Jacka Jeschke. Ile już uzbierano?   Mariola Bojarska-Ferenc wystąpi w Tańcu z Gwiazdami Jak sobie poradzi na parkiecie?

Ewa Stoch na okładce "Party"
Newsy
Ewa Stoch debiutuje na okładce "Party"! Przyćmi Annę Lewandowską? A także: pełna lista uczestników Tańca z Gwiazdami!
Ewa Stoch debiutuje na okładce "Party"! Przyćmi Annę Lewandowską? A także: pełna lista uczestników Tańca z Gwiazdami!

Nie mogło być inaczej! Po świetnym wystąpieniu żony Kamila Stocha, Ewy Bilan Stoch, na Gali Mistrzów Sport, nowa gwiazda debiutuje na okładce "Party"! Czy Ewa dorówna popularnością Annie Lewandowskiej? Co jeszcze  w nowym "Party"?   Zobacz:  Żona Kamila Stocha odebrała nagrodę w imieniu męża. Jej przemówienie było lepsze od Lewandowskiej? Zobaczcie!   W poniedziałkowym numerze - pełna lista wszystkich uczestników programu "Taniec z Gwiazdami"! Kto zatańczy poza Renatą Kaczoruk, Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem? Nie brakuje zaskoczeń! I to naprawdę sporych ;)   Zobacz:  Kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Lista gwiazd jest coraz dłuższa!   Co jeszcze? Nowa miłość Edyty Herbuś! Kim jest jej ukochany? To wszystko w nowym "Party"!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner