Instagram

Zmęczona Ania Lewandowska przyznaje, że pokonały ją dzieci! "Kawy poproszę. Najlepiej wiadro"

Instagram

Ania Lewandowska ma za sobą naprawdę ciężką noc! Jak każda mama przekonała się na własnej skórze, że czasami dzieci potrafią zapewnić swoim rodzicom nieoczekiwane "atrakcje", nawet kiedy nadeszła pora snu. Trenerka pokazała zdjęcie, na którym widać jej zmęczenie i przy okazji przyznała, że to dziewczynki ją "pokonały". Zobaczcie! 

Zobacz także: Laura już kibicuje swojemu tacie! Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córki! 

Anna Lewandowska ma za sobą nieprzespaną noc. Laura i Klara ją pokonały! 

Od ponad trzech tygodni Ania Lewandowska jest już szczęśliwą mamą dwóch córeczek - Klary i Laury. To niewątpliwie piękny czas dla całej rodziny, ale jak wiadomo też ogromna odpowiedzialność i obowiązek, aby zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo i opiekę przez cały czas. Ania to zdecydowanie mama na medal, potrafi wszystko świetnie zorganizować i połączyć, ale zdarzają się też chwile, których zaplanować się nie da. Tak jak i dzisiejszej nocy przekonała się o tym mama dwóch córeczek. 

Okazało się, że dziewczynki zafundowały swojej mamie niezłe "atrakcje". Niestety Ania nie miała czasu na sen, dlatego z samego rana musiała poratować się porządnym kubkiem kawy!

Po dzisiejszej nocy... 1:0 dla moich dzieci💆🏻‍♀️🤪
KAWY POPROSZĘ 😂 najlepiej wiadro🤪 Znacie to? - napisała Ania Lewandowska pod zdjęciem, na którym widać jej wyraźne zmęczenie. 

Oczywiście obserwujące Anię mamy doskonale rozumieją, co przeżywa trenerka.

- Chciałabym tak wyglądać po nieprzespanej nocy 😜 0,5 l ojoj trza nadrabiać 💪

- Pani Aniu też mam ochotę na wiadro pozdrawiam z rodzinką 🍀

- Oj znam i rozumiem .... niech moc będzie z Tobą 💪🏼👊🏼🖤

- Znamy to! Jutro będzie lepsza noc! ❤️

- Oj mi też się przyda, moje dzieci w tym tygodniu pobiły rekord rekordów. Pobudka o 4:00🙈 - piszą fanki.

Niewątpliwie każda mama to prawdziwa bohaterka, która mierzy się z różnymi pomysłami swoich dzieci. Zarówno dla Ani, jak i wszystkich mam należą się ogromne brawa. Życzymy jak najmniej nieprzespanych nocy!

Ania Lewandowska przywitała na świecie swoje drugie dziecko 6 maja 2020 roku. Radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych jako pierwszy przekazał dumny tata Robert Lewandowski! 

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Klara z niecierpliwością czekała na rodzeństwo! Na szczęście marzenie dziewczynki już się spełniło i jak przyznała sama Ania, Klara jest odpowiedzialną starszą siostrą. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05