Reakcje gwiazd na doniesienia o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
ONS

Gwiazdy komentują smutne informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego

Reakcje gwiazd na doniesienia o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
ONS

Elżbieta Zapendowska, Alicja Bachleda-Curuś i Wojciech Łuszczykiewicz skomentowali smutne informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Wczoraj w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o artyście, który miał doznać udaru i w ciężkim stanie trafić do szpitala. Niestety, menadżer Zbigniewa Wodeckiego w rozmowie z nami potwierdził medialne doniesienia. 

Jest w szpitalu. Doznał udaru. Tylko tyle mogę mówić- przyznał w Party.pl Mariusz Nowicki.

Gwiazdy o Zbigniewie Wodeckim

Informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego jako jedna z pierwszych skomentowała Alicja Bachleda- Curuś. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie muzyka i dodała wzruszający wpis. 

Aksamitny głos anioła, tak miło spotykac go na ulicach Krakowa. Jesli te smutne wiadomosci to prawda, przeslijmy Mu moc zyczen i modlitwe 🙏✨❤️- napisała na Instagramie. 

Elżbieta Zapendowska i Wojciech Łuszczykiewicz w rozmowie z portalem przeambitni.pl przyznali, że nie wiedzieli o złym stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Jak zareagowali na medialne doniesienia?

Zbyszek jest przede wszystkim znakomitym muzykiem, znakomitym wokalistą, niedocenionym w Polsce. On jest świetnym kompozytorem, napisał parę świetnych piosenek. Gdyby on się urodził w Ameryce, to on byłby na czołowych listach przebojów światowych, trafił na Polskę- przyznała Elżbieta Zapendowska. Nie wiedziałam o tym, że Zbyszek jest chory. Życzymy ci Zbyszku wszystkiego najlepszego, wracaj do nas bo cię będzie nam brakować jak będziesz chory i gdzieś tam będziesz marudził w szpitalu. Masz wracać do zdrowia i nagrywać piosenki.

 

Panie Zbyszku, życzę powrotu do zdrowia. Jest pan jednym z tych artystów, których się ogląda z rozkoszą i których oglądając się myśli, że chciałoby się mieć taki warsztat i taką wrażliwość. Mam nadzieję, że pan stanie na nogi jak najprędzej- powiedział Wojciech Łuszczykiewicz. Jestem trochę zdruzgotany, bo uwielbiam pana Zbyszka. Jest znakomitą postacią, spotkałem go wielokrotnie i... jest po prostu odjazdowym gościem. 

Trzymamy kciuki, aby Zbigniew Wodecki jak najszybciej wyzdrowiał!

 

Zobacz także: Zbigniew Wodecki: „Jak ktoś odniesie sukces, to ma przerąbane do końca życia”. Czy on ma przerąbane?

 

Alicja Bachleda-Curuś skomentowała informacja o Zbigniewie Wodeckim.

Alicja Bachleda-Curuś komentuje informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
Instagram

Z

bigniew Wodecki trafił do szpitala.

Zbigniew Wodecki
ONS

Więcej na temat Zbigniew Wodecki
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47