Zbigniew Wodecki trafił do szpitala
ONS
Zbigniew Wodecki planował zakończenie swojej kariery? "Przyjdzie czas, żeby się żegnać" ZDJĘCIA
1/7
Zbigniew Wodecki trafił do szpitala
ONS

Zbigniew Wodecki nie żyje. Muzyk zmarł w poniedziałek 22 maja. Zbigniew Wodecki już w grudniu 2016 roku wiedział, że jego stan się pogarsza i planował zakończenie swojej kariery. Prawie dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się o jego pogarszającym się stanie zdrowia. Wodecki przeszedł udar i jego stan pogarszał się z każda chwilą...

 

Jeszcze kilka miesięcy temu Wodecki zdradził, kiedy planuje zejść ze sceny. 

Przyjdzie czas, żeby się żegnać z publicznością za jakieś 5 lat. Bogu dziękować jeszcze żyję i dopóki stoję, zęby i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę - przyznał wówczas Zbigniew Wodecki.

Co jeszcze mówił o swojej karierze? Odpowiedź znajdziecie na następnej stronie.

 

Zobacz także: Zbigniew Wodecki: „Jak ktoś odniesie sukces, to ma przerąbane do końca życia”. Czy on ma przerąbane?

2/7
Zbigniew Wodecki podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
ONS

Jestem w tym wieku, że na wszelki wypadek co roku od 10 lat robię jubileusz. Nie wiem, kiedy zacząłem koncertować. Nie wiem, czy się liczy samo śpiewanie, czy liczyć od szkoły, gdzie grałem już w kameralnych zespołach - Zbigniew Wodecki mówił kilka miesięcy temu. 

3/7
Zbigniew Wodecki na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach
ONS

Tak teraz myślę, że ta praca to jest ucieczka przed zdawaniem sobie sprawy z upływającego czasu. Cały czas mam tyle samo lat, odkąd śpiewam „Chałupy”, „Bacha” i „Izoldę”. Tam 40, a tu już upłynęło 26 kolejnych lat i cały czas jestem „ten” gość. Dopiero jak się spojrzy na materiały archiwalne, widać, jak się to wszystko zmienia. Najgorsze jest to, że jak przestaniesz jeździć, występować, to się rozsypiesz w dwa miesiące. Tak jest - mówił z kolei w rozmowie z magazynem Viva!

4/7
Zbigniew Wodecki
ONS
5/7
Zbigniew Wodecki w 2016 odbiera Fryderyka
ONS
6/7
Zbigniew Wodecki w programie Taniec z Gwiazdami
ONS
7/7
Zbigniew Wodecki
ONS
Więcej na temat Zbigniew Wodecki