Zbigniew Wodecki planował zakończenie swojej kariery? "Przyjdzie czas, żeby się żegnać" ZDJĘCIA
WIDEO…
Jeden z ostatnich wywiadów Wodeckiego. Już rok temu planował zakończenie kariery...

ONS
Zbigniew Wodecki planował zakończenie swojej kariery? "Przyjdzie czas, żeby się żegnać" ZDJĘCIA
WIDEO…

ONS
Zbigniew Wodecki nie żyje. Muzyk zmarł w poniedziałek 22 maja. Zbigniew Wodecki już w grudniu 2016 roku wiedział, że jego stan się pogarsza i planował zakończenie swojej kariery. Prawie dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się o jego pogarszającym się stanie zdrowia. Wodecki przeszedł udar i jego stan pogarszał się z każda chwilą...
Jeszcze kilka miesięcy temu Wodecki zdradził, kiedy planuje zejść ze sceny.
Przyjdzie czas, żeby się żegnać z publicznością za jakieś 5 lat. Bogu dziękować jeszcze żyję i dopóki stoję, zęby i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę - przyznał wówczas Zbigniew Wodecki.
Co jeszcze mówił o swojej karierze? Odpowiedź znajdziecie na następnej stronie.
Zobacz także: Zbigniew Wodecki: „Jak ktoś odniesie sukces, to ma przerąbane do końca życia”. Czy on ma przerąbane?

ONS
Jestem w tym wieku, że na wszelki wypadek co roku od 10 lat robię jubileusz. Nie wiem, kiedy zacząłem koncertować. Nie wiem, czy się liczy samo śpiewanie, czy liczyć od szkoły, gdzie grałem już w kameralnych zespołach - Zbigniew Wodecki mówił kilka miesięcy temu.

ONS
Tak teraz myślę, że ta praca to jest ucieczka przed zdawaniem sobie sprawy z upływającego czasu. Cały czas mam tyle samo lat, odkąd śpiewam „Chałupy”, „Bacha” i „Izoldę”. Tam 40, a tu już upłynęło 26 kolejnych lat i cały czas jestem „ten” gość. Dopiero jak się spojrzy na materiały archiwalne, widać, jak się to wszystko zmienia. Najgorsze jest to, że jak przestaniesz jeździć, występować, to się rozsypiesz w dwa miesiące. Tak jest - mówił z kolei w rozmowie z magazynem Viva!

ONS

ONS

ONS

ONS
Dwa lata później na świat przyszła kolejna córka pary, Katarzyna. A po kolejnych dwóch latach, urodził się syn, Paweł. Zbigniew Wodecki są miał pięcioro wnucząt. Żona Zbigniewa Wodeckiego jest osobą scalającą rodzinę. Wodecki w młodości często wyjeżdżał ze względu na pracę. Krystyna Wodecka pozostała w cieniu męża. Nie pokazywała się publicznie. Pracowała jako geolog i nie zależało jej na rozgłosie w mediach. Artysta przyznawał, że to pomagało im w związku. Tak tłumaczył sukces ich długiego małżeństwa:
Duża w tym zasługa tego, że moja żona nie jest w tzw. branży. Dwóch aktorów nie może być szczęśliwym małżeństwem, dwóch muzyków również. Za dużo pretensji. Jeśli żona źle ci wchodzi z Bachem przez dwadzieścia lat z rzędu, to można ją chyba zabić tą altówką. Miłość szlag trafia - powiedział Wodecki w wywiadzie dla "Gali".
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.