Mateusz Morawiecki
East News
Newsy

Zaostrzenie lockdownu dopiero po 9 kwietnia?! Doradca premiera ds. COVID-19 zdradził, czego możemy się spodziewać! 

Władze zaostrzą lockdown, ale dopiero kilka dni po Wielkanocy?! Prof. Andrzej Horban w rozmowie z mediami zdradził, co może nas czekać po 9 kwietnia. Doradca premiera ds. COVID-19 wskazał również możliwy termin, kiedy będziemy mogli odetchnąć od restrykcji.

Władze zaostrzą lockdown, ale dopiero kilka dni po Wielkanocy?! Prof. Andrzej Horban w rozmowie z mediami zdradził, co może nas czekać po 9 kwietnia. Doradca premiera ds. COVID-19 wskazał również możliwy termin, kiedy będziemy mogli odetchnąć od restrykcji. Niestety, wszystko wskazuje na to, że obostrzenia i lockdown będą obowiązywać jeszcze przez wiele tygodni. Sprawdźcie, co powiedział prof. Andrzej Horban!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Twardy lockdown po 9 kwietnia?

Chociaż wprowadzony ostatnio lockdown miał obowiązywać do 9 kwietnia, to już teraz pojawiają się doniesienia, że władze planują go wydłużyć. Media informują, że lockdown może potrwać dłużej niż początkowo zakładał rząd, a sami politycy przyznają, że jeszcze nie wiadomo, jakie decyzje zostaną podjęte po Wielkanocy. Teraz wszystko wskazuje na to, że tuż przed świętami władze nie zaostrzą lockdownu, ale doradca premiera ds. COVID-19 w rozmowie z mediami nie ukrywa, że być może stanie się tak po 9 kwietnia! Początkowo wszyscy mieli nadzieję, że wprowadzone obostrzenia wyhamują trzecią falę koronawirusa, dziś jednak liczba zachorowań wciąż utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Czy to oznacza, że lockdown zostanie wydłużony i potrwa znacznie dłużej niż planowano?

Prof. Andrzej Horban w wywiadzie dla Radia Zet zdradził, że jego zdaniem dopiero w czerwcu będziemy mogli odetchnąć od lockdownu! A jak może wyglądać lockdown po 9 kwietnia? Komantarz doradcy premiera brzmi niepokojąco.

Nie wiemy. Wszystko zależy od tego, czy ludzie będą się spotykać świątecznie w sposób większy, niż przewidujemy. Za 10 dni może być znaczący wzrost zachorowań i wzrost liczby ludzi w szpitalach. To wszystko zależy od nas, nie od tego czy rząd coś zamknie i wprowadzi godzinę policyjną, zależy to od ludzi. Jeśli nie będą zachowywać się rozsądnie, zgodnie z naszymi założeniami, to odpowiedź jest bardzo prosta: będziemy mieli więcej zakażeń- na antenie Radia Zet mówił prof. Andrzej Horban.

Myślicie, że po świętach władze wprowadzą całkowity lockdown z godziną policyjną i zakazem przemieszczania się? 

Zobacz także: Nowe informacje ws. Wielkanocy w 2021 roku: "Wielkanoc należy odwołać" W święta będzie zakaz spotkań?!

Prof. Andrzej Horban zdradził, kiedy najprawdopodobniej będziemy mogli odetchnąć od lockdownu.

Andrzej Horban na konferencji prasowej
East News

Czy po Wielkanocy lockdown zostanie zaostrzony?

Mateusz Morawiecki, Michał Dworczyk i Adam Niedzielski
East News

 

Mateusz Morawiecki w maseczce
East News
Newsy
Jeszcze dziś władze ogłoszą godzinę policyjną?! "Mam nadzieję, że pan premier podejmie decyzję"- komentuje Andrzej Horban
Władze wprowadzą godzinę policyjną tuż przed Wielkanocą?! Niepokojący komentarz doradcy premiera ds. COVID-19! Profesor Andrzej Horban w rozmowie z mediami zdradził, jakie obostrzenia-według niego- powinien ogłosić Mateusz Morawiecki.

Władze wprowadzą godzinę policyjną tuż przed Wielkanocą?! Niepokojący komentarz doradcy premiera ds. COVID-19! Profesor Andrzej Horban w rozmowie z mediami zdradził, jakie obostrzenia -według niego- powinien ogłosić Mateusz Morawiecki. Doradca premiera nie ukrywa, że być może jeszcze dziś rządzący ogłoszą kolejne restrykcje! Okazuje się, że politycy zastanawiają się m.in. nad wprowadzeniem limitów w kościołach, podobnie jak było podczas pierwszej fali koronawirusa - wtedy do kościoła mogło wejść tylko pięć osób. Sprawdźcie, co dokładnie powiedział prof. Andrzej Horban! Będzie godzina policyjna i zakaz przemieszczania się? Już od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, że władze zastanawiają się nad wprowadzeniem kolejnych obostrzeń jeszcze przed Wielkanocą. Minister zdrowia potwierdził te doniesienia na antenie radia RMF FM. I chociaż w minioną środę rzecznik rządu w programie Programie Trzecim Polskiego Radia zapewniał, że nie będzie zmian w obostrzeniach przed świętami, to wygląda na co, że jeszcze dziś premier może ogłosić kolejne restrykcje! Profesor Andrzej Horban w rozmowie z mediami przyznał, że będzie rekomendował wprowadzenie godziny policyjnej i zakazu przemieszczania się! Rekomenduję zakaz przemieszczania się i godzinę policyjną. Być może jeszcze przed świętami- prof. Andrzej Horban mówił na antenie Radia Zet. Mam nadzieję, że pan premier podejmie decyzję- dodał.  Doradca premiera ds. COVID-19 przyznał przy okazji, że rząd zastanawia się nad wprowadzeniem limitów osób w kościołach, takich jakie obowiązywały rok temu- wówczas do kościoła w tym samym czasie mogło przebywać pięć osób.  Być może należy to wprowadzić i o tym myślimy- zdradził prof. Andrzej Horban. Myślicie, że premier weźmie pod uwagę rekomendacje prof....

PILNE
Newsy
Całkowity lockdown naprawdę zostanie wydłużony?! Jest komentarz rzecznika rządu i doradcy premiera! 
Twardy lockdown potrwa dłużej niż planowane dwa tygodnie?! Media poinformowały ostatnio, że władze już zastanawiają się nad wydłużeniem obostrzeń, które na chwilę obecną mają obowiązywać do 9 kwietnia.

Twardy lockdown potrwa dłużej niż planowane dwa tygodnie?! Media poinformowały ostatnio, że władze już zastanawiają się nad wydłużeniem obostrzeń, które na chwilę obecną mają obowiązywać do 9 kwietnia. Czy Polska będzie jednak zamknięta dłużej? Jest komentarz rzecznika rządu i doradcy premiera ds. COVID-19! Piotr Müller i prof. Andrzej Horban nie mają dla nas dobrych wiadomości... Sprawdźcie, co powiedzieli o lockdownie! Lockdown zostanie wydłużony? W związku z trzecią falą pandemii i rekordową liczbą pozytywnych testów na koronawirusa władze wprowadziły w Polsce całkowity lockdown. Premier i minister zdrowia podczas wspólnej konferencji prasowej ogłosili, że całkowity lockdown będzie trwał od 27 marca do 9 kwietnia. Niestety, według nieoficjalnych ustaleń mediów Polska będzie zamknięta dłużej niż planowano! Czy władze rzeczywiście wydłużą lockdown w naszym kraju? Jest komentarz rzecznika rządu i doradscy premiera ds. COVID-19! Niestety, ich komentarze potwierdzają niepokojące doniesienia mediów! Prof. Andrzej Horban na antenie radia TOK FM przyznał, że według niego lockdown będzie wydłużony, a obostrzenia jeszcze z nami zostaną z nami dłużej niż planowano.  Termin obowiązywania aktualnych obostrzeń, do 9 kwietnia, jest umowny. Myślę, że one będą obowiązywały dłużej- ocenił doradca premiera ds. COVID-19.  W podobnym tonie wypowiedział się również rzecznik rządu, Piotr Müller. Obostrzenia w obecnym zakresie mogą zostać z nami dłużej niż do 9 kwietnia- rzecznik rządu przyznał w rozmowie TVP1. Piotr Müller dodał, że po Wielkanocy władze będą podejmować decyzję m.in. dotyczącą ponownego uruchomienia żłobków i przedszkoli.  Zobacz także:   Jest wstępna data otwarcia restauracji! Wiemy, kiedy...

Andrzej Horban na konferencji prasowej
East News
Newsy
Kiedy zostanie wprowadzony kolejny lockdown? Ile potrwa? Jest komentarz rządowego doradcy ds. walki z Covid-19
Kiedy zostanie wprowadzony kolejny lockdown? Ile potrwa? Jest komentarz rządowego doradcy ds. walki z Covid-19

Prof. Andrzej Horban w rozmowie z TVP Info zdradził, kiedy władze w Polsce mogą wprowadzić całkowity lockdown! Doradca premiera dr. walki z pandemią koronawirusa  nie ukrywa, że o dalszych obostrzeniach zdecyduje liczba zakażeń w tym tygodniu!  Profesor Andrzej Horban przyznał, że jeżeli wprowadzone do tej pory obostrzenia nie zatrzymają wzrostu zachorowań to musimy się liczyć z wprowadzeniem kolejnego lockdownu. Ile może potrwać? Będzie zakaz przemieszczania się? W związku z rosnącą liczbą przypadków koronawirusa władze w Polsce wprowadziły wiele obostrzeń. Od kilku tygodni cały kraj znajduje się w strefie czerwonej, w której obowiązuje m.in. zakaz organizowania wesel, czy ograniczenia w branży gastronomicznej. Teraz chyba wszyscy zastanawiają się, czy wkrótce czeka nas całkowity lockdown? Kiedy władze mogą wprowadzić kolejne obostrzenia? Prof. Andrzej Horban odpowiedział na to pytanie i zdradził, ile czasu może potrwać kolejny lockdown!   Ten tydzień znowu będzie decydował. Jeżeli się okaże, że te środki zaradcze w tej chwili podjęte, nie zdały egzaminu, nie zdały ze względu na sytuację, to jesteśmy już pół kroczku od zupełnego lockdownu i ten lockdown, to zamknięcie naszej aktywności potrwać musi w tym momencie około miesiąca  - doradca premiera ds. COVID-19 powiedział w rozmowie z z TVP Info. - Jeżeli ta liczba rzeczywiście zacznie znowu rosnąć i dojdzie do bardzo niebezpiecznej granicy 30 tysięcy, to niewiele nam możliwości zostanie, trzeba będzie wprowadzać coś, co się nazywa pełen lockdown - dodał. Myślicie, że jeszcze w tym tygodniu premier ogłosi lockdown? Wicepremier i minister rozwoju Jarosław Gowin w rozmowie z portalem money.pl zapewnia, że władze nie planują znaczących obostrzeń gospodarczych. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe rozwiązania,...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik