Charytatywny Bal Dziennikarzy
materiały prasowe
Newsy

16. Charytatywny Bal Dziennikarzy już 7.02

Dziennikarze pojawią się na czerwonym dywanie w szczytnym celu.
Już jutro, 7.02, środowisko dziennikarskie jednoczy się by pomóc potrzebującym dzieciom. Wieczorem w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej rozpocznie się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Transmisję z czerwonego dywanu, oficjalnego otwarcia i powitania gości, wśród których znajdą się osobistości świata mediów, kultury, polityki i biznesu, obejrzeć będzie można na stronie internetowej www.baldziennikarzy.org.

Wszystkich gości, ich balowe kreacje i spacer w świetle fleszy zobaczymy na stronie Fundacji już od godziny 20.00.
W Balu uczestniczyć będą m.in. Mateusz Hładki, Agnieszka Mielczarz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Beata Grabarczyk, Piotr Kraśko, Beata Tadla, Jarosław Kret i wiele innych ciekawych osobistości.
Oprócz dziennikarskich sław pojawią się także m.in. Anna Dymna, Rafał Sonik, Małgorzata Potocka, Michał Piróg, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz.

Bal Dziennikarzy - jedyne takie wydarzenie w roku


Mateusz Hładki, Prezes Zarządu Fundacji jest bardzo zaangażowany w inicjatywę.

Bal odbywa się w tym roku w zmienionej formule i wierzymy, ze będzie największym wydarzeniem karnawału

fot. Mariusz Treliński/ East News
Dziś ostatni dzień aukcji w serwisie Charytatywni.allegro.pl, wśród których można jeszcze wylicytować m.in. śniadanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, krawat od byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, antyczną figurkę od Marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego czy wizytę na planie zdjęciowym serialu „Prawo Agaty”.
Dochód z licytacji oraz Balu przekazany zostanie na wsparcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz podopiecznych Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.  
materiały prasowe
Newsy
XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy już jutro!
Poznajcie szczegóły

Już jutro środowisko dziennikarskie jednoczy się by pomóc potrzebującym dzieciom. Wieczorem w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej rozpocznie się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Transmisję z czerwonego dywanu, oficjalnego otwarcia i powitania gości, wśród których znajdą się osobistości świata mediów, kultury, polityki i biznesu, obejrzeć będzie można na stronie internetowej: www.baldziennikarzy.org. Koledzy dziennikarze! Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na Charytatywny Bal Dziennikarzy, macie ostatnią szansę! A jeśli nie możecie przyjść, to śledźcie naszą transmisję otwarcia i czerwony dywan. To nie nasz świat, ale raz w roku możemy złapać dystans także do siebie. - mówi Katarzyna Kolenda-Zaleska, Przewodnicząca Rady Fundacji. Kreacje wszystkich gości i ich spacer w świetle fleszy zobaczycie na stronie Fundacji już od godziny 20.00. W Balu uczestniczyć będą m.in. Mateusz Hładki, Agnieszka Milczarz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anna Kołtunowicz, Monika Olejnik , Beata Grabarczyk, Piotr Kraśko, Beata Tadla , Jarosław Kret, Marta Kuligowska, Janina Paradowska, Anna Kalczyńska, Mikołaj Lizut, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Robert Kozyra i Tomasz Ossoliński. Oprócz dziennikarskich sław pojawią się także m.in. Anna Dymna, Rafał Sonik, Małgorzata Potocka, Michał Piróg, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz. Bal odbywa się w tym roku w zmienionej formule i wierzymy, że będzie największym wydarzeniem karnawału - p owiedział Mateusz Hładki, Prezes Zarządu Fundacji. Dziś ostatni dzień aukcji w serwisie Charytatywni.allegro.pl. W tym roku wylicytować można m.in. śniadanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, krawat od byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, antyczną figurkę od Marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego czy wizytę na planie zdjęciowym serialu "Prawo Agaty" . Dochód z licytacji oraz balu przekazany zostanie na wsparcie...

Bal Dziennikarzy został odwołany
East News
Newsy
Charytatywny Bal Dziennikarzy został odwołany! Jakie są powody?
Jest komentarz!

Charytatywny Bal Dziennikarzy został odwołany! Okazuje się, że fundacji nie udało się pozyskać sponsorów, którzy chcieliby zainwestować w słynną imprezę, podczas której pieniądze ze sprzedaży zaproszeń trafiały na cele charytatywne. Mateusz Hładki, prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał, że ma nadzieję, że bal zostanie zorganizowany wiosną. Dziennikarz zdradził również skąd brak zainteresowania ze strony potencjalnych sponsorów. Firmy zakładają też własne fundacje i w ten sposób budują wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie. Zdajemy sobie sprawę, że jako impreza środowiskowa nie jesteśmy w stanie zapewnić takich świadczeń, jak np. organizatorzy imprez sportowych, mam na myśli reklamę outdoorową, ale też przełożenie na liczbę publikacji w rozmaitych mediach - powiedział Mateusz Hładki. Kiedy Fundacja myślała o podwyższeniu cen biletów na bal, dostawaliśmy sygnały od gości, że nie jest to dobre rozwiązanie. Dziennikarze to nie jest środowisko, które zarabia najwięcej w kraju, a przypomnijmy, że koszt balu nie może być wyższy niż środki pozyskane na cel charytatywny. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży cegiełek uprawniających do udziału w balu, to środki, które mają być przekazane na cel charytatywny.  Nie chcemy, żeby goście balu finansowali jego produkcję. Potrzebni są sponsorzy i partnerzy barterowi. Liczę na to, że biorąc pod uwagę tradycje balu, jego prestiż oraz skuteczność w niesieniu pomocy potrzebującym dzieciom, sponsorzy będą zainteresowani dalszym udziałem w imprezie. Dołożymy wszelkich starań, żeby bal odbył się na wiosnę. Przypominamy, że Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany jest już od 1998 roku. To właśnie tam możemy bawią się i pomagają największe gwiazdy telewizji, polityki i sportu. Podczas ostatniego Balu Dziennikarzy fundacja zebrała 247...

Andrzej Duda
East News
Newsy
Bal Dziennikarzy: Dzień na nartach z prezydentem Dudą wylicytowany za gigantyczną kwotę!
Bal Dziennikarzy: Dzień na nartach z prezydentem Dudą wylicytowany za gigantyczną kwotę!

Dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą został wylicytowany za 100 tysięcy złotych! Podczas XVII Balu Dziennikarzy w Auli Politechniki Warszawskiej, największe zainteresowanie gości wzbudziła wielka aukcja. Co jeszcze można było wylicytować?   Dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą  został wylicytowany za 100 tysięcy złotych, ale duże emocje budziły też inne aukcje. Szymon Majewski wystawił statuetkę Wiktora, która została zlicytowana za 28 tysięcy złotych. Nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśko za 22 tysiące złotych, a kurtka Rafała Sonika z jego zwycięskiego Rajdu Dakar za 24 tysiące złotych. Bal Dziennikarzy - na co zostaną przeznaczone pieniądze z aukcji? Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany jest od 1998 roku. Co roku biorą w nim udział przedstawicie mediów, politycy, aktorzy. Uczestnictwo w balu możliwe jest po wykupieniu biletu-cegiełki. Dochód z tegorocznej imprezy zostanie przeznaczony m.in. na rzecz Fundacji "Dorastaj z Nami" i Fundacji "Po Drugie".    ZOBACZ:  Omenaa Mensah, Joanna Przetakiewicz, Izabela Janachowska z mężem na Charytatywnym Balu Dziennikarzy!   Andrzej Duda na nartach w Istebnej Dzień na nartach z prezydentem został wylicytowany za 100 tysięcy złotych

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik