Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

X-Factor: De Facto wraca do domu

Stres, potknięcia i trema. Co działo się w pierwszym odcinku na żywo?

Wczorajszy wieczór ze swojej pamięci z pewnością chcieliby wymazać członkowie zespołu De Facto, którzy jako pierwsi odpadli z programu "X-Factor". Stworzony na potrzeby show boysband nie przekupił telewidzów i nawet apel Kuby Wojewódzkiego nie pomógł w zdobyciu głosów. Ich wykonanie utworu "Closer" Ne-Yo przyćmiły dobre występy innych uczestników. A było ich całkiem sporo.

Pierwsze na scenie pojawiło się trio The Chance, które tak samo jak De Facto są tworem na potrzeby programu. Wybrany dla nich utwór "The Best" Tiny Turner okazał się chyba za trudny, bo potknięć wokalnych było co nie miara. Ostatecznie The Chance trafiło do grupy zagrożonych i walczyło w dogrywce o awans do kolejnego etapu.

Problemów ze stresem i kontaktem z publicznością nie miała na pewno obyta ze sceną Joanna Kwaśnik, która bardzo dobrze zaśpiewała przebój Adele "Someone Like You". Podobnie dobrze poradzili sobie: szalona i najlepiej ubrana Ewelina Lisowska z coverem P!nk "Just Like A Pill", romantyczny i przystojny Marcin Spenner w hicie "Heaven" Bryana Adamsa czy "Bajka" Ania Antolik, która stawiła czoła męskiemu "Apologize" One Republic.

Wulkan energii, czyli Paweł "Biba" Binkiewicz z impetem wykonał utwór "Fly Away" Lenny'ego Kravitza. Na deser TVN zaprezentował widzom tegorocznego maturzystę Dawida Podsiadło, który zaśpiewał wielki przebój U2 "With Or Without You". Uroczy uczestnik niespodziewanie zapomniał tekstu podczas swojego występu, ale mimo to udało mu się pokazać wszystkie swoje atuty.

Najmniej głosów w sms-owym głosowaniu telewidzów otrzymali podopieczni Czesława Mozila: The Chance i De Facto, a więc dwa wokalne zespoły stworzone podczas castingów "X-Factor". Po dogrywce decyzją jurorów z programem pożegnali się panowie z De Facto. Słabe przyjęcie przez głosujących Mozil skomentował twierdząc, że "być może ten eksperyment nie powiódł się".

Rzeczywiście De Facto zasłużyło na tak szybkie odejście z programu? Poniżej galeria zdjęć z show:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
X-Factor: Joanna Kwaśnik za słaba na finał
Artystka z doświadczeniem przegrała z tworem programu

Za nami kolejny odcinek programu TVN "X-Factor". Tym razem okazał się on pechowy dla Joanny Kwaśnik z Wrocławia , która była najbardziej obytą ze sceną i doświadczoną medialnie uczestniczką 2. edycji programu. W skrócie przypomnijmy, że razem ze swoim zespołem The Crackers Band, Kwaśnik wydała płytę "The Funky State Of Mind", koncertowała w kilku krajach Europy, a prywatnie od przyjaźni się ze zwyciężczynią pierwszego polskiego talent show w Polsce - "Idol", Alicją Janosz . Zobacz: Radziła się Janosz zanim przyszła do "X-Factor" Kwaśnik wczoraj wykonała utwór "Another Way To Die" Alicii Keys, najmniej komercyjny z pośród wszystkich pozostałych uczestników. Czesław Mozil pozazdrościł Joannie talentu i tego, że trafiła do grupy Kuby. Innego zdania była Tatiana Okupnik. To ona ostatecznie zdecydowała, że Wrocławianka nie zaśpiewa już za tydzień. - To jest okropny moment, jeżeli trzeba wybierać między fantastycznie śpiewającą dziewczyna, a zespołem, który w każdym odcinku pokazuje nową odsłonę. Aśka, coś takiego jest, że twój talent nie przechodzi przez ekran telewizyjny. Dlatego oddaję głos na Soul City . Soul City trafiło do dogrywki z Joanną Kwaśnik za sprawą przeboju "I'll Be There For You" z serialu "Przyjaciele". Niskie noty zdobyła także ulubienica internautów, Ewelina Lisowska , która wykonała "Bring Me To Life" Evanescence. Stworzone na potrzeby programu trio  The Chance zaśpiewało hit Cher "The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)", a jedyni panowie, Marcin Spenner i Dawid Podsiadło zdecydowali się tradycyjnie na ckliwe ballady: "She's Like The Wind" i "Girl, You'll Be A Women Soon". Świadomość artystyczna i autentyczność przegrała z elastycznością szukających swojego kierunku finalistów. Zastanawiający jest jednak fakt, jak Tatiana, będąc w studio na żywo, oceniła wykonanie Joanny z "ekranu...

ONS
Newsy
Porażka Mozila w X-Factor
Wyrzucił z programu swoich podopiecznych

W piątym odcinku "X Factora" (nazwanym ćwierćfinałem) uczestnicy mieli do zaśpiewania po dwie piosenki. Jako pierwsze usłyszeliśmy utwory zaaranżowane na big band, a w drugiej turze zaprezentowano polskie przeboje. Taka tematyka nie okazała się dobra dla ostatnich zespołów, które pozostały w programie. Podopieczni Czesława Mozila spotkali się w dogrywce. Jakby tego było mało, to on decydował która grupa opuści program. Ostatecznie z walką o finał pożegnał się zespół Soul City. Ten wieczór należał do Eweliny Lisowskiej, która za "Candyman" Christiny Aguilery zdobyła ogoromne uznanie jurorów. Niemniej zachwycający okazał się Dawid Podsiadło i Marcin Spenner. Do dogrywki zgodnie z przewidywaniami stanęły oba zespoły. The Chance zaśpiewały "Stand By Me" Bena E. Kinga, a Soul City wykonali "This World" Selah Sue. - To i tak niesamowite, że dwa zespoły doszły tak daleko - skomentowała Tatiana, głosując za The Chance. W przyszłym tygodniu dowiemy się kogo zobaczymy w wielkim finale. Pewne jest, że o główną nagrodę powalczy podopieczny Tatiany Okupnik, która jako jedyna została z dwójką finalistów w show. Poznaj wszystkich finalistów "X-Factor", którzy powalczą o miejsce w finale 2. edycji show:

Filip Mettler odpadł z "X-Factor"
ONS
Newsy
SZOK! Filip Mettler odpadł z "X-Factor"
Kto najlepiej poradził sobie z repertuarem disco?

Za nami trzeci koncert na żywo "X-Factor 3". Tym razem siódemka najlepszych uczestników show zmierzyła się z przebojami disco. Zdaniem telewidzów najgorzej z tanecznym repertuarem poradziły sobie dziewczyny z Girl''s On Fire i Filip Mettler . Ostatecznie decyzją Czesława z programu odpadł podopieczny Kuby Wojewódzkiego. Tym samym każdy z jurorów ma teraz w swojej drużynie po dwóch wykonawców. Jurorzy tym razem najlepiej ocenili występy Klaudii Gawor , która w towarzystwie chóru Sound''n''Grace wykonała przebój Madonny "Like A Prayer", Wojciech Ezzat śpiewający z wielkim luzem piosenkę Bruno Marsa "Treasure". Zgadzacie się z werdyktem, że Filip był dzisiaj najsłabszy? ''+''ipt>''); //--> Finałowa dziewiątka "X-Factor 3" na konferencji prasowej:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner