Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews

Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu: "Pawełku, zawsze będziemy tęsknić"

Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews

Dziś podczas uroczystej ramówki Polsatu uczczono pamięć Pawła Królikowskiego. Ceniony i niezwykle lubiany aktor i juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmarł 27 lutego po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Dziś podczas wydarzenia inaugurującego nowości, które pojawią się wiosną na antenie, telewizja Polsat oddała hołd aktorowi. 

Zobacz także: Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Wieniawa, Hyży, Lipińska... Kto zachwycił stylizacją?

Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu

Podczas wiosennej ramówki Polsatu, która odbyła się 4 marca, oddano hołd Pawłowi Królikowskiemu, który od wielu lat był związany ze stacją. Przez kilka ostatnich lat zawsze gościł na ramówkowych imprezach, gdzie wszystkich obdarzał swoim serdecznym uśmiechem i dobrym słowem. Dziś niestety zabrakło niezastąpionego Pawła Królikowskiego: 

Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela, którego znałam 30 lat.- zaczęła swoją przemowę Nina Terentirw. 

Zawsze mówił do mnie szefie. Paweł jest tam gdzieś, patrzy na nas, Szefie, szykuje się wielki bankiet. Pawełku, szkoda ze Cię z nami nie ma, ale kochamy Cię tak jak zawsze.

Nina Terentiew wspomniała również jakim człowiekiem był Paweł Królikowski oraz jak duże dobro od niego biło:

Kochał ludzi. Był w 12 edycjach naszego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i właściwie nie powiedział nikomu nic, co by kogoś zabolało, bo nie lubił tego... bo kochał ludzi. Nie ma co gadać. Po prostu Pawełku tęsknimy wszyscy za Tobą i będziemy tęsknić. - zakończyła przemowę Nina Terentiew. 

Na ekranie pojawiło się również wzruszające nagranie wspominające jego najlepsze momenty z programu. Zebrani goście oraz gwiazdy nie kryły wzruszenia. 

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się 5 marca w Warszawie. 

Zobacz także: Mieszkańcy rodzinnego miasta Pawła Królikowskiego złożą mu hołd podczas pogrzebu!

Telewizja Polsat oddała hołd Pawłowi Królikowskiemu podczas wiosennej ramówki. Nina Terentiew wygłosiła wzruszającą przemowę, a na telebimie wyświetlono wspomnienia związane z aktorem. Pojawiły się również wzruszające słowa od przyjaciół z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu
East News

Pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu
East News

Paweł Królikowski nie żyje. Nowe informacje o pogrzebie aktora
EastNews

Paweł Królikowski był od lat związany z Polsatem. Nina Terentiew wygłosiła wzruszające przemówienie ku pamięci aktora. Zgromadzeni goście nie kryli wzruszenia i smutku z powodu jego śmierci. 

Paweł Królikowski nie żyje
East News

 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36