Designerska torebka, ręcznie robiona biżuteria, idealnie dobrany makijaż - chcesz, by Twój look był dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Jednym z jego elementów jest także nienaganny manicure. W tym sezonie wzorki na paznokciach znów w modzie. Paznokcie ozdobione różnymi motywami pojawiły się na wybiegach m.in.: u Vivienne Westwood i Alexandra McQueena. Również gwiazdy oszalały na punkcie paznokci z różnymi motywami. Uwielbia je Jennifer Love Hewitt, Rihanna i Katy Perry.

 

 

 

 

 


Paznokcie w stylu art to świetny sposób na zaakcentowanie nadchodzącej wiosny i uzupełnienie stylizacji. Kolorowe motywy doskonale zastąpią biżuterię. Pamiętaj! Ozdobione wzorkami paznokcie są dość zobowiązujące, dlatego też motywy powinny współgrać z noszoną przez nas garderobą.
 
Tobie też marzą się paznokcie w paski, kropki, albo w panterkę? Z nowymi produktami marki IsaDora możesz zrobić to samodzielnie. Wystarczy użyć swojej wyobraźni!
 
Marka wzbogaciła swoją ofertę o pędzelek Nail Art Brush, dzięki któremu precyzyjnie narysujesz wzorki. Wysokiej jakości pędzelek z nylonu jest ostro przycięty, dzięki czemu tworzenie skomplikowanych i niepowtarzalnych wzorów staje się o wiele prostsze.

 

 
IsaDora w kolekcji lakierów Wonder Nail  ma kilkadziesiąt fantastycznych odcieni, które pozwolą na stworzenie wielu kombinacji kolorystycznych i dowolnych motywów.
 
Jeśli nie czujesz się na siłach, by własnoręcznie malować wzorki, marka ma w swojej kolekcji także lakiery Graffiti Nails, dzięki którym możemy uzyskać supermodne w tym sezonie pęknięcia, a tym samym bez większego wysiłku zafundować sobie artystyczny manicure.