Viva! Photo Awards 2009
Newsy

Wystawa Viva! Photo Awards 2009

Zapraszamy na wystawę zdjęć laureatów oraz kolekcję prac "All That Jazz" Ryszarda Horowitza
14 tysięcy zdjęć. portrety, fotografie przedmiotu,mody, urody, reportaże.

By wybrać laureatów w pięciu kategoriach, a także zwycięzcę grand prix drugiej edycji VIVA! PHOTO AWARDS, jury pod przewodnictwem wybitnego fotokompozytora Ryszarda Horowitza w składzie: fotograficy Chris Niedenthal, Robert Wolański, projektantka Gosia Baczyńska, redaktor naczelna ViVY! Katarzyna Przybyszewska i dyrektor artystyczny VIVY! Marek Knap toczyło gorące spory.

I oto laureaci. Ich prace będziemy mogli oglądać od 15 października  na wystawie w teatrze Wielkim w Warszawie.

Zdjecia laureatów oraz pokazywana po raz pierwszy w Polsce kolekcje prac "All That Jazz" wybitnego fotokompozytora Ryszarda Horowitza zaprezentujemy na wystawie w Sali Redutowej Teatru Wielkiego w Warszawie, pl. Teatralny 1. Otwarcie 15 pazdziernika. Zapraszamy!

Jednocześnie cześć fotografii autorstwa laureatów będzie prezentowana na stronie www.viva.pl już wkrótce!
Viva! Photo Awards 2012, wystawa
Newsy
Wielka wystawa fotograficzna finalistów Viva! Photo Awards!
W październiku i w listopadzie zapraszamy do Warszawy, Katowic, Łodzi i Krakowa na wielką wystawę fotograficzną finalistów Viva! Photo Awards i Zofii Nasierowskiej!

Tegoroczna edycja VIVA! Photo Awards okazała się rekordowa. Ponad 8 tysięcy uczestników nadesłało 10 tysięcy fotografii. Już po raz czwarty zdjęcia oceniało jury w składzie: fotograficy Chris Niedenthal i Robert Wolański , projektantka Gosia Baczyńska , redaktor naczelna „VIVY!” Katarzyna Przybyszewska oraz dyrektor artystyczny „VIVY!” Marek Knap . Tradycyjnie obradom konkursowym przewodniczył światowej sławy fotokompozytor Ryszard Horowitz , który następująco skomentował tegoroczne zgłoszenia: „Poziom prac jest wyrównany od lat. Tym razem najciekawsze rzeczy działy się w reportażu i portrecie”. Zwycięzcami VIVA! Photo Awards 2012 zostali: Wiktor Franko – w kategorii BEAUTY za zdjęcie bez tytułu, Małgorzata Jasińska – FOTOGRAFIA PRZEDMIOTU za zdjęcie z cyklu „Fetysz”, Izabela Urbaniak – REPORTAŻ za serię zdjęć „Antek z Jaśkiem na wakacjach”, Krzysztof Jakubczyk – PORTRET za zdjęcie bez tytułu . Oficjalna gala wręczenia nagród odbyła się 2 października w Teatrze Wielkim w Warszawie. Rozdanie nagród uświetniło otwarcie wystawy fotografii wybitnej polskiej portrecistki Zofii Nasierowskiej. Wystawę oraz zdjęcia laureatów będzie można zobaczyć w październiku i listopadzie w miastach w całej Polsce: 3.10–16.10 Teatr Wielki w Warszawie. 27.10–7.11 angelo Hotel Katowice 10.11–21.11 andel’s Hotel Cracow 24.11–5.12 andel’s Hotel Łódź Wybrane prace Zofii Nasierowskiej i laureatów VIVA! Photo Awards 2012 można tez zobaczyc w Flaming Champagne Bar przy ulicy Mokotowskiej 43 w Warszawie. VIVA! Photo Awards jest konkursem fotograficznym cyklicznie organizowanym przez dwutygodnik „VIVA!”. Co roku jury konkursu wyłania najbardziej uzdolnionych, którzy dzięki wygranej...

Ryszard Kotys
East News
Newsy
Pogrzeb Ryszarda Kotysa odbył się w tajemnicy. Nie było mszy ani księdza 
Pogrzeb Ryszarda Kotysa odbył się w tajemnicy. Nie było mszy ani księdza 

Ryszard Kotys zmarł 28 stycznia po długiej walce z chorobą. Uwielbiany przez Polaków aktor odszedł w wieku 88 lat. Fani czekali na informacje dotyczące pogrzebu, aby móc pożegnać swojego idola. Jak się jednak okazało, pogrzeb Ryszarda Kotysa już się odbył. Nie była to jednak tradycyjna katolicka uroczystość - pogrzeb miał bowiem charakter świecki. Szczegóły poniżej. Zobacz także:  Ryszard Kotys przez lata zmagał się z chorobą. Ostatnie miesiące jego życia były walką o życie Pogrzeb Ryszarda Kotysa bez mszy i księdza  Ryszard Kotys już od kilku lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a w ostatnich miesiącach, jego stan miał ulec znacznemu pogorszeniu. Aktor, którego widzowie pokochali w szczególności za rolę Mariana Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich" w ostatnich latach zaczął wycofywać się z życia zawodowego. Jedynym wyjątkiem był jego udział we wspomnianym serialu stacji Polsat, ale ze względu na problemy zdrowotne, jego wątek został mocno ograniczony. Wiadomość o śmierci Ryszarda Kotysa była dla wszystkich wstrząsająca. Wiele osób czekało na informacje o pogrzebie aktora, aby móc uczestniczyć w jego ostatniej drodze. Ale jak udało się dowiedzieć "Faktowi", uroczystości pogrzebowe Ryszarda Kotysa już się odbyły w ubiegłym tygodniu, w tajemnicy przed mediami i opinią publiczną.  Pogrzeb miał charakter świecki, dlatego też nie było mszy ani księdza.  – U mnie nie było żadnej mszy. Skoro ktoś jest niewierzący, to nie ma mszy. To nie był pogrzeb katolicki – stwierdził ks. Dariusz Madejczyk w rozmowie z "Faktem". Ryszard Kotys pochodził ze wsi Mniów w województwie świętokrzyskim, ale od wielu lat mieszkał w Lusowie niedaleko Poznania i tam też został pochowany....

Ryszard Adamus czarno-białe zdjęcie
East News
Newsy
Poruszający gest gwiazd na pogrzebie ojca Anny Adamus z "Barw szczęścia"
Poruszający gest gwiazd na pogrzebie ojca Anny Adamus z "Barw szczęścia"

Radosław Majdan, Andrzej Piaseczny, Jacek Kopczyński, Piotr Zelt, Tomasz Iwan, Marek Włodarczyk, Rafał Maserak i inni pożegnali Ryszarda Adamusa. W czwartek, 4 czerwca, na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie odbył się pogrzeb ojca młodej gwiazdy serialu "Barwy szczęścia",  Anny Adamus. We wzruszającej ceremonii wzięli udział najbliżsi i przyjaciele producenta muzycznego oraz założyciela Piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich. Poruszające pożegnanie Ryszarda Adamusa Ryszard Adamus, tata młodej gwiazdy "Barw szczęścia" zmarł 15 maja w swoim domu pod Warszawą. Anna Adamus w rozmowie z mediami przyznała, że to właśnie ona znalazła nieprzytomnego tatę i próbowała go reanimować. Wyznanie 16-letniej córki producenta muzycznego porusza do łez. Przeraziłam się i zadzwoniłam pod numer 112, tam usłyszałam, że mam reanimować tatę i robiłam to- Anna Adamus powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Wczoraj Anna Adamus pożegnała ukochanego ojca. Na pogrzebie pojawiło się sporo gwiazd, które bardzo dobrze znały się z Ryszardem Adamusem. Podczas ceremonii na cmentarzu koledzy z Reprezentacji Artystów Polskich wykonali poruszający gest - podnieśli do góry koszulki piłkarskie. Zobaczcie sami! Rodzinie Ryszarda Adamusa i jego bliskim jeszcze raz składamy kondolencje. Zobacz także:  Dramat młodej gwiazdy "Barw szczęścia". Tata Anny Adamus nie żyje.  Koledzy pożegnali Ryszarda Adamusa. Na pogrzebie pojawił się m.in. Radosław Majdan. W ceremonii wziął udział również Andrzej Piaseczny. Ryszard Adamus był ojcem młodej gwiazdy "Barw szczęścia", Anny Adamus:  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner