Mucha zarobi na ciąży Cichopek
ONS

Nowy biznes Muchy - teraz zarobi na... ciąży Cichopek

Mucha zarobi na ciąży Cichopek
ONS

Dzięki pracy na planie "M jak miłość" Anna Mucha i Katarzyna Cichopek stały się przyjaciółkami. Aktorka gdy tylko mogą spotykają się na kawę i wymieniają się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Kilka tygodni temu Mucha szybko zareagowała na informację, że Cichopek spodziewa się dziecka. Wraz z serdecznymi gratulacjami ogłosiła, że szykuje już wyprawkę dla maluszka. Jak informuje "Grazia", przechwałki Ani, co dostanie w prezencie Kasia i jej dziecko, są chwytem marketingowym, który ma zwiększyć sprzedaż jej kolekcji kocyków i akcesoriów, którą stworzyła dla jednej z marek.

Dwutygodnik wylicza, że w wyprawce znajdą się: dwa komplety pościeli, prześcieradło, falbana do łóżeczka, białe łóżeczko projektu Muchy, ochraniacze na szczebelki, poduszki, kocyki i bambusowy otulacz. Wszystkie rzeczy oczywiście sygnowane są przez Annę.

Jesteśmy ciekawi czy gdy Kasia Cichopek i jej dziecko wyjdą na spacer z kocykiem zaprojektowanym przez Muchę, to jego egzemplarze zaczną znikać ze sklepowych półek, tak jak dzieje się to w przypadku sukienek z sieciówek noszonych przez księżną Kate. A może "Grazia" trochę przesadza?

Mucha z córką na spacerze po Nowym Jorku:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01