Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Wyciekła nowa angielska piosenka Dody

Gwiazda chce podbić zagranicę?

Doda rok temu obiecywała, że wyda anglojęzyczną wersję platynowej płyty "7 pokus głównych". Ze względu na problemy w komunikacji z wydawcą, nie udało jej się spełnić obietnic. Dla Dody jednak dotrzymywanie słowa fanom jest ważniejsze i postanowiła wynagrodzić długie wyczekiwanie małym prezentem.

Na swój profil na Facebooku Doda wrzuciła angielską wersję piosenki "Singin", której fragment mogliśmy posłuchać już rok temu, 8 marca 2011. Oprócz wersji językowej utwór delikatnie różni się masteringiem.

"Singin in the chains" miałoby szansę podbić zagraniczne listy przebojów? Posłuchajcie:


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda doceniona w Tajlandii
ONS
Newsy
Doda zachwyciła publiczność w Azji
Ma szansę zostać tam gwiazdą?

Pod koniec zeszłego roku Doda w serwisie YouTube zamieściła własną wersję przeboju Davida Guetty "Titianium" . Nagranie szybko spotkało się z wieloma przychylnymi recenzjami w Polsce, jak i na świecie. Teledysk do dziś hula po sieci i zachwyca kolejne kraje. Przypomnijmy: Doda nagrała własną wersję światowego przeboju Kilka dni temu informacje na temat fenomenalnego coveru polskiej wokalistki znalazły się na jednym z największych indonezyjskich serwisów rozrywkowych KapanLagi.com . Redaktorzy strony są zachwyceni nie tylko fantastycznym wykonaniem światowego przeboju przez Dorotę, ale i jej urodą oraz zestawiają ją z takimi gwiazdami jak Adam Lambert czy Demi Lovato , które również porwały się na własną interpretację klubowego hitu. Wzmianka o Dodzie w kolejnym zagranicznym serwisie być może pomoże wokalistce w zdobyciu międzynarodowej nagrody muzycznej World Music Awards, do której ostatnio została nominowana jako jedyna polska artystka. Przypomnijmy: Doda walczy o światową nagrodę z Lady Gagą i Madonną! Przypominamy inne światowe sukcesy Dody:

Szulim znów wypowiada się o Dodzie
ONS
Newsy
Szulim nie może przestać mówić o Dodzie. A obiecywała coś innego
Co powiedziała tym razem?

Tydzień temu doszło do pierwszej konfrontacji Dody i Agnieszki Szulim w sądzie. Sprawa nie dotyczyła rzekomej głośnej afery w Chorzowie, ale naruszenia dóbr osobistych rodziców Rabczewskiej w programie "Na Językach". Proces odroczono, a wokalistka nie kryła swojego zdziwienia linią obrony, którą obrała Szulim. Przypomnijmy: "Czyta z kartki to, co jej podetkną pod nos" Przypomnijmy, że tuż po incydencie na Śląsku, Agnieszka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" , gdzie dokładnie opisała swoją wersję zdarzeń i nawoływała do bojkotu Dody. Jednocześnie zapowiedziała, że to jej "pierwszy i ostatni komentarz" dotyczący Rabczewskiej, a od tej pory jej kontaktami z wokalistką zajmą się już tylko prawnicy. Wszystko wskazuje na to, że chęć wbicia kolejnej szpilki rywalce nie pozwala Agnieszce trzymać się tego postanowienia.   Ten proces to nic więcej jak kolejna próba reanimacji kariery Dody moim kosztem . Tonący Szulim się chwyta - wyznaje zadowolona w rozmowie z "Fleszem". Data kolejnej rozprawy nie jest jeszcze znana, a trzeba pamiętać, że Szulim czekają jeszcze dwa procesy - bezpośredni z Dodą oraz drugi, w którym stroną pozywającą jest brat piosenkarki. Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: Nie jestem osobą redagującą program. A rok temu mówiła, że... Agnieszka Szulim i Doda w sądzie:

Agnieszka Szulim o Dodzie
ONS
Newsy
Szulim: "Rabczewska KŁAMIE! Desperacko reanimuje karierę!". Doda odpowiedziała i przyznała rację w jednym
Wraca temat bójki w Chorzowie

O bójce Dody i Agnieszki Szulim sprzed prawie roku, o której pisaliśmy jako pierwsi, donosiły wszystkie media, nie tylko plotkarskie. W starciach słownych padło już wiele ostrych słów, zarówno ze strony dziennikarki, jak i artystki. Panie spotkały się niedawno na pierwszej sprawie sądowej, która została odroczona. Przypomnijmy: Doda i Szulim w sądzie na pierwszej rozprawie. Agnieszka przyszła z Woźniakiem-Starakiem Niedawno Doda w rozmowie z Grazią przyznała, że "Agnieszka kłamie" jeśli chodzi o rzekomą ugodę zaproponowaną przez jej prawnika. W rozmowie z Party Szulim przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Zdradziła kulisy rozprawy z Dodą, o których nikt nigdy nie mówił. Jej słowa wnoszą wiele nowego do ciągnącej się już rok historii: Nie wiem, czy Rabczewska potrafi grać z nut, ale kłamać jak z nut potrafi. Rabczewska utrzymuje, że ja kłamię. Dlaczego więc w listopadzie, czyli aż 9 miesięcy temu po wydarzeniach w Chorzowie, złożyła akt oskarżenia przeciwko mnie, w którym sugeruje, że to ja zrobiłam jej wtedy krzywdę? Dlaczego jej prawnik dwukrotnie składał nam "propozycję": sprawa za sprawę, tzn. jeśli ja wycofam swoją, to ona swoją? Pewnie dlatego, że Rabczewska dobrze wie, co wydarzyło się w tamtej toalecie, i boi się o to, jaki może być finał tej sprawy w sądzie. Zwłaszcza teraz, gdy tak desperacko próbuje reanimować swoją karierę i wrócić do mediów. Stąd pomysł na ten "sądowy szantaż". - wyjaśnia w "Party" Na odpowiedź Dody nie musiała długo czekać: Agnieszka twierdzi, że mój adwokat poprosił o ugodę, więc niech to udowodni, a potem zarzuca mi kłamstwo . A jeśli chodzi o reanimowanie kariery, to właśnie się tym zajmuję, idę nagrywać piosenki na nową płytę - śmieje się piosenkarka Po czyjej stronie jesteście? Więcej newsów z życia gwiazd przeczytasz w nowym "Party"....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner