justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

Czy muzyka może być...eko? Najnowszy projekt Justyny Steczkowskiej może was zaskoczyć!

justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

Co się stanie, gdy niezawodna technologia „spotka się” z wrażliwą artystką? Dzieje się magia! Takimi słowami możemy również opisać najnowszą sesję zdjęciową Justyny Steczkowskiej, w której pozuje ze słuchawkami marki Panasonic. Skąd pojawił się pomysł na współpracę? Zdradzamy tajemnicę piosenkarki!

Nowa płyta Justyny Steczkowskiej 

justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

Jeśli jesteście fanami Justyny (bo Party kocha ją od lat!), mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Gwiazda jest w trakcie trasy koncertowej promującej jej najnowszy album pt. „Maria Magdalena”! Na płycie znajduje się 12 utworów Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika. Co wyróżnia ten krążek? Rzadko spotykane połączenie wielkiej orkiestry smyczkowej z muzyką klubową. Producentem „Marii Magdaleny” jest słynny Daniel Heath, czyli człowiek odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Rey!

Współpraca Panasonic z Justyną Steczkowską

justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

Panasonic docenia innowacyjną twórczość piosenkarki oraz jej zmysł estetyczny. Jednak to nie jedyny powód, dla którego Justyna została ambasadorką marki. Japońska firma i gwiazda mają ze sobą dużo więcej wspólnego - dbają o środowisko. Artystka uważa, że nie ma potrzeby foliowania płyt i w ten sposób zaśmiecania swojego otoczenia. Natomiast Panasonic przestrzega rygorystycznych norm emisji dwutlenku węgla podczas produkcji swoich urządzeń. Dla Justyny zawsze najważniejszy jest też drugi człowiek i szacunek do niego. Takie same wartości wyznaje japońska marka — niezależnie od sytuacji na rynku, pracownicy są zawsze największą wartością firmy Panasonic.

Justynę Steczkowską i Panasonic łączy wyjątkowy muzyczny świat – który szanuje i dba o swoje otoczenie. Wrażliwość na piękno, ponadczasowa elegancja i wysublimowane wyczucie stylu artystki dobrze odpowiadają duchowi naszej marki” - mówi Klara Ufnalewska, PR Manager Panasonic w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Jest jeszcze jedna ciekawostka... Pierwszym sprzętem muzycznym Justyny był model marki Panasonic, którego używa do dziś!

Słuchawki Panasonic RP-HTX90

justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

W klipie „Ave no control”, który zapowiada trasę „Maria Magdalena”, Justyna Steczkowska prezentuje słuchawki Panasonic RP-HTX90. Ten model zachwyca wyjątkowym połączeniem stylu retro z nowoczesnością! Słuchawki posiadają aktywną redukcję szumów z otoczenia, dzięki czemu możemy odciąć się od świata i zatracić w muzyce. Dodatkowo 40-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym udoskonalają dźwięk i gwarantują jego bogactwo. Justyna jako muzyk szczególnie zwraca uwagę na jakość odtwarzanych utworów, dlatego z przyjemnością została ambasadorką słuchawek Panasonic RP-HTX90. Co więcej, gwiazda lubi również inne modele słuchawek tej japońskiej marki.

W swojej pracy zawsze stawiam na profesjonalizm, pasje, elegancję i miłość do piękna, które staram się podkreślać w swojej twórczości. Wobec tego współpraca z Panasonic jest dla mnie naturalna. Estetyka produktów japońskiej marki idealnie komponuje się z moją wizją płyty „Maria Magdalena” i podejściem do tworzenia muzyki” - wyznaje Justyna Steczkowska.

Telewizor OLED Panasonic

justyna-steczkowska-panasonic
Marek Sobkiewicz

Podczas koncertów Justyny w całej Polsce, jej fani będą mogli podziwiać teledyski na telewizorze OLED Panasonic TX-65GZ2000. Ten stworzony w najwyższej technologii ekran zachwyca czernią i idealną jakością obrazu. Teledysk do utworu „Ave no control” oglądany na telewizorze OLED jest doskonałym materiałem, by zobaczyć jaka moc tkwi w czerni! Natomiast wbudowany soundbar sygnowany logo Technics, pozwoli rozsmakować się w wyjątkowych dźwiękach i obrazach towarzyszących muzyce Justyny Steczkowskiej.

To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów!

Materiał powstał z udziałem marki Panasonic
 

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08