Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

WPADKA: Zamachowski klnie na antenie radia

Wkręcili go, a on się wkurzył

Telefony do gwiazd, celebrytów i znanych osób nie zawsze muszą być poważne. Udowodnia to Kamil Nosel w nowym, pełnym humoru programie "Nosel kręci w Radiu ZET". O tym jak można wkręcić gwiazdy polskiego show biznesu słuchacze Radia ZET przekonują się codziennie od poniedziałku do piątku po godz. 11.20 i w sobotę po 10:00.

Tym razem Nosel dzwoni do Zbigniewa Zamachowskiego aby ustalić w jakiej formie dostarczyć mu sms-y. Modernizacja sieci wymaga ustalenia czy krótkie wiadomości tekstowe będą wysyłane telegramem, mejlem lub zwykłą pocztą. Zbigniew Zamachowski nie będzie zadowolony z takiego pomysłu i bardzo dosadnie powie co myśli na ten temat. Posłuchajcie:

Zobacz inne wkręty Nosela:
Maja Frykowska
Doda
Kuba Wojewódzki
Tomasz Jacyków

Więcej wkrętów na radiozet.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Natalia Siwiec: Jestem seksoholikiem. Potwierdzone lekarsko!
Miss Euro 2012 wkręcona przez radio

Telefony do gwiazd, celebrytów i znanych osób nie zawsze muszą być poważne. Udowodnia to Kamil Nosel w pełnym humoru programie "Nosel kręci w Radiu ZET" . O tym jak można wkręcić gwiazdy polskiego show biznesu słuchacze Radia ZET przekonują się codziennie od poniedziałku do piątku. Tym razem Nosel jako urzędniczka z administracji dzwoni do Natalii Siwiec , by uzyskać od niej badanie lekarskie. Przy okazji dowiaduje się, że Miss Euro 2012 jest uzależniona od... seksu i lubi kiedy sąsiedzi "to" słyszą. Co jeszcze wyjawiła na antenie Radia Zet piękna modelka? Posłuchajcie sami: Zobacz inne wkręty Nosela: Doda Maja Frykowska Kuba Wojewódzki Tomasz Jacyków Zbigniew Zamachowski Przypomnijmy jak Natalia Siwiec spędzała czas na polskiej plaży:

ONS
Newsy
WPADKA: Wojewódzki wkręcony przez radio!
Nosił wilk razy kilka...

Telefony do gwiazd, celebrytów i znanych osób nie zawsze muszą być poważne. Udowodnia to Kamil Nosel w nowym, pełnym humoru programie "Nosel kręci w Radiu ZET". O tym jak można wkręcić gwiazdy polskiego show biznesu słuchacze Radia ZET przekonują się codziennie od poniedziałku do piątku po godz. 11.20 i w sobotę po 10:00. Ostatnio Nosel wkręcił chyba największego zgrywusa polskich mediów, Kubę Wojewódzkiego . Jak to wyglądało? Posłuchajcie sami: źródło: RadioZet.pl tarkan

ONS
Newsy
WPADKA: Maja Frykowska wkręcona przez radio
Jak Maja potraktowała hydraulika?

Telefony do gwiazd, celebrytów i znanych osób nie zawsze muszą być poważne. Udowodnia to Kamil Nosel w nowym, pełnym humoru programie "Nosel kręci w Radiu ZET". O tym jak można wkręcić gwiazdy polskiego show biznesu słuchacze Radia ZET przekonują się codziennie od poniedziałku do piątku po godz. 11.20 i w sobotę po 10:00. Tym razem woda będzie ale ciśnienia nie będzie ... z taką informacją Nosel dzwoni do Mai Frykowskiej . Modernizacja w wodociągach zmusza lokatorów do skorzystania z beczkowozów albo domowej pompy. Co wybierze Maja? Posłuchaj ...  Zobacz inne wkręty Nosela: Doda Kuba Wojewódzki Tomasz Jacyków Więcej wkrętów na radiozet.pl

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner