wpadka na Gali Mistrzów Sportu
East News

Wpadka na Gali Mistrzów Sportu z Anną Lewandowską w roli głównej. Jak zareagowała gwiazda?

wpadka na Gali Mistrzów Sportu
East News

Podczas Gali Mistrzów Sportu, na której poznaliśmy wyniki 85. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku nie obyło się bez wpadek. Jednak tym razem było to zabawne przejęzyczenie, które Justyna Święty-Ersetic wypowiedziała na scenie. Ten moment przejdzie do historii! A wszystko dlatego, że przypadkowo wymówiła nazwisko Anny Lewandowskiej!

Zabawna wpadka na Gali Mistrzów Sportu

Kiedy na scenie pojawiły się zawodniczki sztafety 4x400 metrów kobiet, aby odebrać statuetkę za czwarte miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca 2019. To Justyna Święty-Ersetic zdecydowała się przemawiać w imieniu koleżanek. Podczas podziękowań sportsmenka wyliczała wszystkich, którzy przyczynili się do ich zwycięstwa i mówiąc o trenerze omyłkowo padło nazwisko Anny Lewandowskiej:

Z tego miejsca chciałybyśmy przede wszystkim podziękować naszym trenerom klubowym. Do tego wchodzi Michał Modelski, który trenuje Anię Lewandowską... Anię Kiełbasińską, przepraszam. Wiedziałam, że ze stresu palnę jakąś gafę. Rozmawiałyśmy o tym przy stoliku - powiedziała Święty-Ersetic. 

Potem kamera pokazała reakcję Anny Lewandowskiej na tę wpadkę, która była widocznie zaskoczona, że padło jej nazwisko, ale po chwili przyjęła wpadkę z rozbawieniem, podobnie zresztą, jak cała sala. 

Okazuje się, że Justyna Święty-Ersetic ma duży dystans do siebie, bo film ze swoją wpadką udostępniła w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak to wyglądało!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Samo życie.. 💁‍♀️😁 @polsatsport.pl @przeglad @orlenteam_official

Post udostępniony przez Justyna Święty-Ersetic (@justyna.swiety.ersetic)

 

wpadka na gali mistrzów sportu
Instagram

 

Lekkoatletki na Gali Mistrzów sportu
East News

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13