Wpadka Empiku ze zwycięzcą Masterchefa
ONS

Afera z książką zwyciężczyni Masterchefa: są oficjalne komentarze TVN i Empiku

Wpadka Empiku ze zwycięzcą Masterchefa
ONS

Dziś wieczorem stacja TVN transmitowała odcinek finałowy trzeciego sezonu popularnego kulinarnego show Masterchef. Niestety, informacja o ostatecznym rozstrzygnięciu przedostała się do sieci już wcześniej, a wszystko przez prawdopodobnie fatalny błąd dystrybutora książki zwyciężczyni. Przypomnijmy: MEGA wpadka Empiku. Zdradzili zwycięzcę Masterchefa jeszcze przed finałem

Zdjęcie książki Dominiki Wójciak obiegło sieć, a internauci bezlitośnie komentowali skandaliczną wpadkę. Na oficjalne oświadczenie stacji nie trzeba było długo czekać. TVN niezwłocznie poinformował, że chce wyjaśnić sytuację jak najszybciej to możliwe. Przedstawiciele giganta podkreślają, że książka zwycięzcy programu ukazuje się zawsze po emisji finału.
 

Dostajemy od Was informacje, że książka nowego "MasterChefa", Dominiki Wójciak, pojawiła się już dzisiaj w jednej z księgarń sieci EMPIK. Publikacja zwycięzcy "Masterchefa" zawsze ukazuje się po finale programu. Tak miało być i tym razem, zaistniałą sytuację wyjaśnimy jak najszybciej - czytamy na oficjalnej stronie internetowej show.


W podobnym tonie utrzymany jest komentarz Empiku.


Na chwilę obecną czekamy jednak na potwierdzenie, że zdjęcie zostało zrobione w jednym z naszych salonów. Jeżeli to prawda, to oczywiście wyciągniemy konsekwencje - zapewniają przedstawiciele Empiku.


Trafiliście już dziś na książkę zwyciężczyni Masterchefa w którejś z popularnych księgarni?

Zobacz: To jest już hit sieci! Magda Gessler śpiewa na premierze swojej książki

 

Masterchef we Włoszech:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27