Czy Woźniak-Strarak zastąpi Mołek? Nowy "Flesz"
Party.pl

Najnowszy "Flesz" już w sprzedaży od poniedziałku 5 lutego 2018 roku. A co znajdziecie w środku? Tematem numer jeden będzie - Agnieszka Woźniak-Starak, która może zastąpić Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN"! Mołek kilkanaście dni temu za pomocą Instagrama ogłosiła, że jest w ciąży (Zobacz też: Magda Mołek w ciąży wychodzi z ramówki TVN, zdjęciai wtedy pojawiły się informacje, że jednorazowy występ Woźniak-Starak w "DD TVN" to nie przypadek! Czy Mołek rzeczywiście zostanie zastąpiona przez Woźniak-Starak? O tym dowiecie się z najnowszego "Flesza".

 

Więcej: Magda Mołek w ciąży: Kożuchowska, Rusin, Rozenek gratulują

 

A co jeszcze w numerze "Flesza"?

Aneta Zając opowiada o relacji z Mikołajem Krawczykiem. Omenaa Mensah o tym, czy planuje ślub i Kasia Zielińska pokazuje jak spędziła ferie z dziećmi.

 

Ale pamiętajcie, "Flesz" - to przede wszystkim moda! Aż 20 stron ekstra na walentynki - znajdź idealną bieliznę, by zaskoczyć ukochanego właśnie 14 lutego - ale najpierw olśnij go sukienką!

 

Sprawdź: Walentynki tuż-tuż! Oto 15 TOP sukienek idealnych na walentynkową randkę! P.S. Nie tylko czerwonych ;) SHOPPING

 

Szukajcie najnowszego "Flesza" w sklepach już za 2,99 zł!

 

Więcej: Aneta Zając kończy 35 lat. Jak się zmieniła przez lata?

 

Czy Woźniak-Strarak zastąpi Mołek?

Czy Woźniak-Strarak zastąpi Mołek? Nowy
Party.pl

 

Magda Mołek jest w ciąży.

Magda Mołek