Małgorzata Socha dla Avon
serwis prasowy Avon

Wow! Wielka polska gwiazda ponownie dla Avon

Małgorzata Socha dla Avon
serwis prasowy Avon
Małgorzata Socha ponownie została twarzą kosmetyków Avon. W najbliższym czasie promować będzie linię Avon Anew Reversalist do pielęgnacji cery powyżej 35 roku życia. Marka wybrała piękną aktorkę, która jak nikt inny promować będzie ich produkty. W końcu wszyscy ją kochamy!

Dowiedzcie się więcej o najnowszych kosmetykach na rynku

„Uwielbiam czuć się młodo, ale moja cera zaczęła już pokazywać upływ czasu. Dlatego wybrałam kremy Anew Reversalist i po kilku użyciach zobaczyłam wyraźną różnicę”. - przyznaje gwiazda.

W kosmetykach Avon Anew Reversalist do pielęgnacji cery powyżej 35 roku życia zastosowano unikalną technologię Tri-Elastinex, która zapewnia całkowitą odnowę skóry na poziomie komórkowym poprzez odbudowę naskórka, regenerację skóry właściwej, rekonstrukcję połączeń pomiędzy warstwami skóry. Dzięki temu redukcja drobnych linii i zmarszczek stanie się niezwykle prosta, a skóra bardzo szybko odzyska jędrność, blask i świeży wygląd.
 


Więcej na temat kosmetyki pięlęgnacja
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27