Inglot Pippin

Wow! Inglot debiutuje na słynnym Broadway'u

Inglot Pippin

Z przyjemnością ogłaszamy kolejny sukces polskiej marki na zagranicznym rynku. Tym razem news jest iście...gwiazdorski. Inglot 3. października ogłosił swój debiut na słynnym Broadway’u występując w roli partnera musicalu Pippin – zwycięzcy nagród Tony Awards 2013 za najlepszy powrót na scenę, za najlepszą rolę pierwszo i drugoplanową. Laureatką tegorocznej edycji tego niezwykle ważnego i prestiżowego konkursu dla twórców teatralnych została również reżyser musicalu Diaune Paulus.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach do makijażu

Pełna humoru sztuka, wystawiona w barwnej scenerii doskonale łączy sie z tęczą kolorów, z jaką na całym świecie kojarzona jest marka Inglot. W trakcie pracy z aktorami, charakteryzatorzy i makijażyści wyselekcjonowali zestaw produktów tworząc ekskluzywna linię inspirowaną musicalem Pippin.


W skład kolekcji wchodzą dostępne w salonach i na stoiskach oraz online ozdoby do ciała o numerze 56, cień sypki z serii AMC 19, konturówka do powiek w żelu  95, eyeliner w płynie 25, rzęsy 49S, podwójna paleta cieni do powiek Freedom System (155, 426) pomadki do ust 867 i 829 oraz rozświetlacz do twarzy i ciała Sparkling Dust.

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44